Free Fight Federation MMA - 08-06-2019 Zielona Góra

Szkoda, że Słodkiewicz postanowił "zabawić się" w MMA. Pomimo, że specjalnie nie interesuje mnie kulturystyka, to jednak cenię go za to, że jest żywą legendą tego sportu w Polsce. A i jego siłownia do której czasami wpadam, pomimo że dosyć undergroundowa w stosunku do sieciówek, to jednak ma status jednego z bardziej kultowych miejsc w Polsce.
 
Szkoda, że Słodkiewicz postanowił "zabawić się" w MMA. Pomimo, że specjalnie nie interesuje mnie kulturystyka, to jednak cenię go za to, że jest żywą legendą tego sportu w Polsce. A i jego siłownia do której czasami wpadam, pomimo że dosyć undergroundowa w stosunku do sieciówek, to jednak ma status jednego z bardziej kultowych miejsc w Polsce.

Radek sobie od czasu do czasu boksuje na sekcji w Poznaniu, więc może nie będzie tak źle.

A co do projektu, biorąc pod uwagę, że to twór nadzorowany przez WŁODARZY to ja pierdolę xDDDDD Hipokryzja zalewa kraj jak woda Warszawę w Ślepnąć od Świateł :D Tyle się nasrali o Fame mma, a jak zobaczyli w tym pieniądze, to pewnie im spodnie na dupach pękały tak biegli do Polsatu xD
 
Radek sobie od czasu do czasu boksuje na sekcji w Poznaniu, więc może nie będzie tak źle.

A co do projektu, biorąc pod uwagę, że to twór nadzorowany przez WŁODARZY to ja pierdolę xDDDDD Hipokryzja zalewa kraj jak woda Warszawę w Ślepnąć od Świateł :D Tyle się nasrali o Fame mma, a jak zobaczyli w tym pieniądze, to pewnie im spodnie na dupach pękały tak biegli do Polsatu xD
tacy ludzie jak Srajman to pośmiewisko powinno być, nikt mu ręki nie powinien podawać za to co robi, a KSW z niego robi bohatera swojej gali
większy szacunek mam do Linkiewicz niż do niego, ona chociaż wyszła się napierdalać, a ten pajac jest znany głównie z tego jak szybko odklepuje walki XDDD
 
Radek sobie od czasu do czasu boksuje na sekcji w Poznaniu, więc może nie będzie tak źle.

To, że raz po raz poboksuje to jeszcze nic nie znaczy. Słodkiewicza ratuje to, że cały czas utrzymuje formę (wystarczy spojrzeć na jego instagrama), która może jednak nie jest ściśle skoncentrowana pod sporty walki ale jednak. Zna się dobrze z Romkiem Szymańskim, to może ten go czegoś przydatnego nauczy w klatce.

Tak swoją drogą, to walkę Słodkiewicza rozpatruje w kategoriach dalszej promocji samego siebie. W końcu wydał ostatnio książkę, współorganizował zawody kulturystyczne Słodkiewicz Classic, w które nieco kasy wrzucił (z pewnego źródła wiem, że mowa tutaj o kwocie rzędu nieco ponad 50 tys zł od każdego ze współorganizatorów). Tak więc, finansowo zapewne w jakimś stopniu odkuje się a i jeszcze bardziej stanie się rozpoznawalny. Jakby nie patrzeć, na sportowej emeryturze trzeba jakoś finansowo kombinować, a po Słodkiewiczu widać że jeżeli chodzi o biznes to ma łeb na karku.


A co do projektu, biorąc pod uwagę, że to twór nadzorowany przez WŁODARZY to ja pierdolę xDDDDD Hipokryzja zalewa kraj jak woda Warszawę w Ślepnąć od Świateł :D Tyle się nasrali o Fame mma, a jak zobaczyli w tym pieniądze, to pewnie im spodnie na dupach pękały tak biegli do Polsatu xD

Mówi się, że pieniądz nie śmierdzi. Dla Włodarzy KSW, FFF to przede wszystkim biznes. A to, że w tym całym projekcie palce macza Polsat, to jeszcze lepiej dla nich. Tak czy inaczej, mimo wszystko nadal ciekawsze wydaje się być Fame MMA, bo sami zaczęli robić gale na taką skalę i widać że mają na to pomysł a nie są tylko i wyłącznie kalką innych "federacji".
 
comment_h7R82DrSd9rtIZ7rAnmECDgkQOMYUy0d,w400.jpg
 
Back
Top