Forumowa gra mma

-Z reguły nie wnikam w hejterów , ale Czarodziej ma wpierdol za porównanie mnie do Chmielewskiego - oświadczył na swoim facebooku Jan Błachowicz.
 
Marcin, o 16 gdzieś o tym pomyślę, pewnie doszło coś z umiejętności, ale narazie Matchmaking ;)
 
scaled.php
 
Nowe walki w fightcardzie!

Kolejny dzień, przynosi nam kolejne wiadomości odnośnie zbliżającej się gali UFC 150. Pierwsza walka która została zapowiedziana
to spotkanie Leonarda Garcii (15-9) z Maxem Hollowayem (5-1). Dla pierwszego z tej dwójki jest to prawdopodobnie walka o pozostanie w UFC gdyż jego ostatnie 3 pojedynki w tej organizacji kończyły się porażkami. Max Holloway wystąpi zapewne bez takiego obciążenia psychicznego gdyż ostatnia jego walka w UFC była zwycięska.
Drugą walka to Nik Lentz (21-5-2) vs Maximo Blanco (8-4-1)
. "The Carny" na pewno nie może spodziewać się łatwej walki tymbardziej, że Blanco również ten pojedynek musi wygrać. Zapowiada się ciekawy pojedynek.

Newsy ze świata MMA:

* Hector Lombard po wygranej na UFC 149 z Timem Boetschem zapowiada, że jego celem w UFC jest pokonanie Andersona Silvy.
* UFC 149 sprzedało się w liczbie ok. 600 tys płatnych subskrypcji.
* Jon Fitch trafił na okładkę miesięcznika "My Garden", jak się okazuje jest on zapalonym ogrodnikiem.
 
Gilber Melendez przymierza się do UFC ponieważ twierdzi, że w Strikeforce nie ma dla niego rywali.
"Myślę, że jestem w stanie mierzyć się z najlepszymi i zdobyć pas. Moje przejście do UFC jest kwestią czasu."
 
PRZYPOMINAM, ŻE UFC ON FOX 5 już Jutro o godzinie - uwaga. o godzinie 18:00!!! ;))
 
- Presja? Nie czuję zbyt wielkiej presji. Zawsze jest jakiś tam stres przed walką , ale z pierwszym ciosem on przechodzi. Sądzę , że to iż z pewnością nie jest faworytem tej walki , pomaga mi się wyluzować. - powiedział zapytany na konferencji po ważeniu Jan Błachowicz.



- Motywacja jest podwójna . Zawsze przygotowuję się najlepiej jak mogę i umiem do walki , jednak to , iż wreszcie zawalczę w UFC , dodatkowo z takim przeciwnikiem dodaje mi wielkiego kopa. Pokażę na co mnie stać i chcę dac dobrą walkę.



-Co powiem o moim przeciwniku? Z pewnością ma bardzo dobre zapasy i będzie starał się przenieść walkę na ziemie. Będę starał się utrzymywać walkę w stójce i tam punktowac.
 
Wszyscy dostali maila, lub wiadomosci na gg dotyczące taktyki, żeby nie było. . .
 
Wszyscy zawodnicy zrobili wagę przed dzisiejszą galą. PRZYPOMINAM







UFC ON FOX 4: SHOGUN VS. VERA 18:00 http://chat.mmarocks.pl/ - LIVE
 
Po dość długim czasie Anderson Silva zdecydował się odpowiedzieć Chael'owi.
"Want some trash-talk Chael? Here:
"You beat me, I'll leave the UFC forever" So, Chael you absolutely suck"
 
Back
Top