Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
na pewno nie Namajunas, a Nikita nie jest dla nas ciekawym wzmocnieniem. Jest anonimowy dla zwykłego Kowalskiego.

Czyli rozumiem Wojek, że planujesz uruchomić swoje Brazylijskie kontakty i szukać wzmocnień na galach organizowanych w okolicach dorzecza Amazonki ?
 
Czyli rozumiem Wojek, że planujesz uruchomić swoje Brazylijskie kontakty i szukać wzmocnień na galach organizowanych w okolicach dorzecza Amazonki ?
cały czas szukamy zawodników w rocznikach 1992-2000. Starsze pokolenie nas w tej chwili nie interesuje. Jesteśmy przyszłościową organizacjom, nie bez powodu 47 EVENTÓW zorganizowanych. Ponadto jesteśmy przeciwnikami Cyrku, interesują nas sportowcy z krwi i kości.
 
cały czas szukamy zawodników w rocznikach 1992-2000. Starsze pokolenie nas w tej chwili nie interesuje. Jesteśmy przyszłościową organizacjom, nie bez powodu 47 EVENTÓW zorganizowanych. Ponadto jesteśmy przeciwnikami Cyrku, interesują nas sportowcy z krwi i kości.

No kurwa.
Nikita Krylov: http://www.sherdog.com/fighter/Nikita-Krylov-110937
Jak zawodnik z rekordem 19-4 (5:1 w UFC) nie jest sportowcem z krwi i kości to ja wysiadam.
Na 19 wygranych ma 12 poddań, 7 KO i ŻADEJ decyzji.
Ostatni raz wnoszę o umieszczenie w KSW ( u mnie ofc)
 
A czasem nie jest tak, że w dalszym ciągu przesiewamy bazę zawodniczą i nikt nowy nie dojdzie? Chyba, że zamierzasz sam wziąć wszystkich tych, których proponujesz, bo inaczej bezsensownym rozwiązaniem jest kontraktowanie kogoś nowego, kto i tak będzie wolny, bo Ty będziesz przejawiał oznaki homoseksualizmu, tudzież wbijał coś gdzieś. :lol:
 
A czasem nie jest tak, że w dalszym ciągu przesiewamy bazę zawodniczą i nikt nowy nie dojdzie? Chyba, że zamierzasz sam wziąć wszystkich tych, których proponujesz, bo inaczej bezsensownym rozwiązaniem jest kontraktowanie kogoś nowego, kto i tak będzie wolny, bo Ty będziesz przejawiał oznaki homoseksualizmu, tudzież wbijał coś gdzieś. :lol:

" DO KAŻDEGO Z MANAGERÓW
KAŻDY Z WAS MOŻE WYPISAĆ KILKU MŁODYCH ROCZNIK 1992 i MŁODSI ZAWODNIKÓW, KTÓRYCH MÓGŁBYM DODAĆ DO GRY !
CZEKAM ! " - Droni
 
" DO KAŻDEGO Z MANAGERÓW
KAŻDY Z WAS MOŻE WYPISAĆ KILKU MŁODYCH ROCZNIK 1992 i MŁODSI ZAWODNIKÓW, KTÓRYCH MÓGŁBYM DODAĆ DO GRY !
CZEKAM ! " - Droni
Lekka sprzeczność, bo po każdej gali debatujemy kogo zwolnić. Choć myślę, że o wiele lepszym rozwiązaniem rozwiązaniem byłoby proponowanie zawodników którymi konkretni gracze by grali. A nie wprowadzaniu masy zawodników, którymi nikt nigdy nie będzie grał, po to by za chwilę znów ich zwolnić i w międzyczasie znów przeludnić naszą bazę.
PS: Nie musisz aż tak wyróżniać, nie mam problemów ze wzrokiem. ;)
 
Lekka sprzeczność, bo po każdej gali debatujemy kogo zwolnić. Choć myślę, że o wiele lepszym rozwiązaniem rozwiązaniem byłoby proponowanie zawodników którymi konkretni gracze by grali. A nie wprowadzaniu masy zawodników, którymi nikt nigdy nie będzie grał, po to by za chwilę znów ich zwolnić i w międzyczasie znów przeludnić naszą bazę.
PS: Nie musisz aż tak wyróżniać, nie mam problemów ze wzrokiem. ;)

Nie wyróżniam. Po prostu skopiowałem. W takim rozmiarze napisał to Droni.
 
Nie wyróżniam. Po prostu skopiowałem. W takim rozmiarze napisał to Droni.
Więc zwracam honor, bo w ogóle nie przypominam sobie, żeby pisał o czymś takim. Ale wyżej już wyraziłem swoją opinię na ten temat i myślę, że warto spojrzeć na to z tej perspektywy @Droni
 
Ja czekam głównie na Polaków.

Podałem nazwiska ciekawych europejskich zawodników. Nie pasuje to dalej nie szukam.
Nie ukrywam jednak, że 1 kobietę i 1 zawodnika z LHW z przeze mnie wymienionych bym do swojej drużyny dopisał.
Jestem aktywnym użytkownikiem, a celem jest zdominowanie każdej kat. wagowej przez moich podopiecznych.
 
Podałem nazwiska ciekawych europejskich zawodników. Nie pasuje to dalej nie szukam.
Nie ukrywam jednak, że 1 kobietę i 1 zawodnika z LHW z przeze mnie wymienionych bym do swojej drużyny dopisał.
Jestem aktywnym użytkownikiem, a celem jest zdominowanie każdej kat. wagowej przez moich podopiecznych.
ja jako wszechmocny właściciel KSW mówie, że nie po nosie mi, aby mistrzami byli obcokrajowcy.
 
WYNIKI GALI: GOLDEN 1
155 lbs.: Mateusz Gamrot (13-4) VS Brandon Melendez (27-28) KO,GnP 2 1:55
205 lbs.: Marcin Wójcik (14-6) VS Tatsuya Mizuno (14-12-1) UNANIMOUS DECISION 29-28 30-27 29-28
265 lbs.: Daniel Omielańczuk (20-9-1) VS Christos Piliafas (6-5) SPLIT DECISION 29-28 29-28 28-29
265 lbs.: Szymon Bajor (18-8) VS Ruben Villareal (23-29-2) SPLIT DECISION 28-29 29-28 29-28
265 lbs.: James McSweeney (16-15) VS Shinsuke Nakamura (4-2) UNANIMOUS DECISION 29-28 30-27 30-27
 
Mogę śmiało powiedzieć pare newsów po tej mini gali.
Spróbujemy doprowadzić do walki OMIELAŃCZUK VS BAJOR na KSW 51 @FLOWRIDER
James McSweeney wróci do KSW, aby spotkać się z Michałem Kitą - KSW 51
Mateusz Gamrot stoczy jeszcze 2 pojedynki przed powrotem do KSW, jeden oczekiwany z o wiele mniejszą stawką niż wcześniej miał być z Jakubem Kowalewiczem.
 
lach-vs-azarz.png

Drugim starciem na KSW 48: Scotland Time, będzie pojedynek, który mogę przyrzec nie potrwa pełnego dystansu. Oboje są po porażce, przegrany prawdopodobnie straci pracę w najlepszej organizacji świata.
LACH VS ŁAZARZ
KSW 48 - W WIELKI CZWARTEK - 24.03.2016r. 20:00
 
Bartłomiej Kurczewski o swojej przyszłości dla MMARocks
"Można powiedzieć że już odtrząsnąłem się po porażce z Hadzovicem, wróciłem do treningów i zamierzam udowodnić że jestem gotowy do powrotu na szczyt dywizji lekkiej w KSW, mam nadzieje że @Droni da mi solidne przetarcie!"
 
Drugim starciem na KSW 48: Scotland Time, będzie pojedynek, który mogę przyrzec nie potrwa pełnego dystansu. Oboje są po porażce, przegrany prawdopodobnie straci pracę w najlepszej organizacji świata.
LACH VS ŁAZARZ
KSW 48 - W WIELKI CZWARTEK - 24.03.2016r. 20:00


@Droni
Możesz przedstawić aktualną listę zawodników w federacji ? Chcę kogoś "dobrać".
 
Back
Top