Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
W dalszym ciągu nie wiem co z Marcinem Heldem. Chłopak podpisał ze mną wstępną umowę, a jak rozumiem wcześniej podpisał klauzulę z @Spike .
Jak planujemy to rozwiązać ? Mogę się zgodzić na taki myk, pod warunkiem, że inny znakomity Polski zawodnik/zawodniczka dołączy do mojej stajni.
@Droni
 
Jak planujemy to rozwiązać ?
Nijak. Marcin był zaklepany o wiele wcześniej, więc na jakiej podstawie chcesz negocjować jakieś warunki dla siebie? Przecież w tym temacie akurat nie masz nic do gadania - bo co innego, gdyby wyścig o tego zawodnika miał miejsce teraz. ;)

@Edit, poza tym, nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby K&L ściągali pod skrzydła Kowalika jakiegoś zawodnika. To w zakresie managera jest kontraktowanie sobie prospektów, więc też trochę nie rozumiem czego chcesz od Dronicjusza. Sam walcz o swoją bazę zawodniczą. ;d
 
Nijak. Marcin był zaklepany o wiele wcześniej, więc na jakiej podstawie chcesz negocjować jakieś warunki dla siebie? Przecież w tym temacie akurat nie masz nic do gadania - bo co innego, gdyby wyścig o tego zawodnika miał miejsce teraz. ;)

@Edit, poza tym, nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby K&L ściągali pod skrzydła Kowalika jakiegoś zawodnika. To w zakresie managera jest kontraktowanie sobie prospektów, więc też trochę nie rozumiem czego chcesz od Dronicjusza. Sam walcz o swoją bazę zawodniczą. ;d

Czyli wracamy do rozwiązaniem z Jonem Jonesem. Ja ustaliłem, Ty nie widziałeś, ale wierzysz na słowo.
 
Ja ustaliłem, Ty nie widziałeś, ale wierzysz na słowo.
Ale Droni nie potwierdził. I wszystko wróciło na stare tory. :crazy:
Poza tym, pogadaj z Dronim, to Ci potwierdzi moją wersję. Jeśli jest nawet takim rekinem biznesu, to sobie tą korespondencję gdzieś zachowuje. c:
 
Nie miałem szczęścia, a to jest tu potrzebne, jak ktoś napisał. A mówi się, że głupi ma zawsze szczęście... więc dokończ sobie sam ;*
I tyle co mam do powiedzenia, apropos tego Twojego szczekania. ;)
Ja nie potrzebuje szczęścia, wystarczy że potrafię ułożyć dobra taktykę. By rozwiązać nasz konflikt raz na zawsze polecam walkę Celiński vs Błachowicz po mojej walce z Silva. Jak masz jaja to ofertę tej walki przyjmiesz bez względu na wynik mojej walki. Bo przecież możesz sobie nabić rekord na miernocie i zarobić łatwy hajs, ale decyzja należy do Ciebie ;-) Ale po tej walce okaże się kto jest lepszym menago.
 
By rozwiązać nasz konflikt raz na zawsze polecam walkę Celiński vs Błachowicz po mojej walce z Silva. Jak masz jaja to ofertę tej walki przyjmiesz bez względu na wynik mojej walki.
Nie zasłaniaj się głupim tekstem o braku jaj, bo nie raz przyjmowałem o wiele cięższe pojedynki. A jak już wcześniej powiedziałem, Janek mierzy w pas, więc taką walkę przyjmę tylko jeśli Twój zawodnik okaże się wartościowym skalpem.

Ale po tej walce okaże się kto jest lepszym menago.
Skoro jesteś "lepszym manago" wypracuj takie warunki jakie mam ja, bo chyba wygranie tej jednej, konkretnej walki nie daje takiego statusu. Walka walce nie równa, a liczą się ogólne osiągi. ;)

PS: I nie, nie mam się za najlepszego managera w grze. Ciężko wyłonić tego #1, bo zdaje się, że każdemu czegoś brakuje. c:
 
Nie zasłaniaj się głupim tekstem o braku jaj, bo nie raz przyjmowałem o wiele cięższe pojedynki. A jak już wcześniej powiedziałem, Janek mierzy w pas, więc taką walkę przyjmę tylko jeśli Twój zawodnik okaże się wartościowym skalpem.


Skoro jesteś "lepszym manago" wypracuj takie warunki jakie mam ja, bo chyba wygranie tej jednej, konkretnej walki nie daje takiego statusu. Walka walce nie równa, a liczą się ogólne osiągi. ;)

PS: I nie, nie mam się za najlepszego managera w grze. Ciężko wyłonić tego #1, bo zdaje się, że każdemu czegoś brakuje. c:

Ależ ja mam lepsze warunki niż Ty ;-) wystarczy spojrzeć na Blagoia.
 
Mówimy o tym samym Blagoi co, spanikowany zadzwonił do Droniego z pretensjami o to, że zatrudnił Marcina Tyburę ?
Oszczędź... Próbujesz być fajny, a jesteś nikim jak narazie.
@Spike to prawda nie muszę wszystkiego wiedzieć, nawet nie chce. Wystarczy że jest wszystko po mojej myśli ;-)
 
Oszczędź... Próbujesz być fajny, a jesteś nikim jak narazie.
@Spike to prawda nie muszę wszystkiego wiedzieć, nawet nie chce. Wystarczy że jest wszystko po mojej myśli ;-)

No i po co te wycieczki ad personam ? To tylko zabawa, więc proponuję tak to traktować.
Ostatnia sesja zdjęciowa z pasem zrobiona ?
 
@Droni kiedy jakaś następna mniejsza gala bo Gamer chce jak najczęściej walczyć żeby jak najszybciej wrócić do KSW i wbić cwela hejterom.
 
@Droni kiedy jakaś następna mniejsza gala bo Gamer chce jak najczęściej walczyć żeby jak najszybciej wrócić do KSW i wbić cwela hejterom.
mogę dla Ciebie zrobić osobną walkę Gamera na jakiejś Polskiej gali z jakimś leszczem :D żeby jak najszybciej wrócił tam gdzie jego miejsce :D
 
@Droni
Proponuję dodać do gry:

- Nikita Krylov
- Rose Namajunas

Nikita z Ukrainy, Rose ma litwińskie pochodzenie. Dobre typy na KSW + bardzo wysoko w światowych rankingach.
@Spike Jak mniemam już zaklepałeś ?
 
@Droni
Proponuję dodać do gry:

- Nikita Krylov
- Rose Namajunas

Nikita z Ukrainy, Rose ma litwińskie pochodzenie. Dobre typy na KSW + bardzo wysoko w światowych rankingach.
@Spike Jak mniemam już zaklepałeś ?
O ile Nikite zrozumiem, o tyle Rose nie ponieważ ona będzie długie lata w czołówce UFC.
 
plakat.png
 
stasiak-vs-georgas.png

Pierwszą walką na historycznej gali w Szkocji będzie starcie dwóch wciąż młodych Polskich piórkowych. Aleksander Georgas jest na hali wznoszącej, Damian Stasiak odwrotnie. Jest to starcie, które powinno rozgrzać Szkocką publiczność.
STASIAK VS GEORGAS
 
Back
Top