Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
narazie mateusz nie ma nic do gadania, a jedyne co to termin gali, może być ta walka później, ale dostał Krzysiu szansę 3 walki w roku.
Jeżeli Klaczek pokona Łebkowskiego, pomyślimy o Superfightach z jego udziałem.
@mateusz19191010

Znając Ciebie to dopilnujesz, aby Klaczek wygrał.
 
Proponuję przeczytać podpunkt 2 w punkcie 17. Pozwolę sobie zacytować całość:

17. Zabrania się zawodnikowi federecji "Konfrontacja Sztuk Walki", walk dla innych federacji pod groźbą wykluczenia z organizacji i poważnych kar finansowych, o których mowa w punckie 19.
17.1 Dopuszcza się możliwość występów dla zagranicznych organizacji, w sytuacji, gdy federacja nie jest w stanie zagwarantować minimum 2 walk w ciągu roku.
17.2 Dopuszcza się ewentualne zerwanie kontraktu w przypadku kontaktu ze strony Ultimate Fighting Championship, bez orzekania o winie którejkolwiek ze stron.

Następnym razem zachęcam do bardziej wnikliwej analizy umowy @Droni

Nasza propozycja to 20 tys $.
 
Proponuję przeczytać podpunkt 2 w punkcie 17. Pozwolę sobie zacytować całość:

17. Zabrania się zawodnikowi federecji "Konfrontacja Sztuk Walki", walk dla innych federacji pod groźbą wykluczenia z organizacji i poważnych kar finansowych, o których mowa w punckie 19.
17.1 Dopuszcza się możliwość występów dla zagranicznych organizacji, w sytuacji, gdy federacja nie jest w stanie zagwarantować minimum 2 walk w ciągu roku.
17.2 Dopuszcza się ewentualne zerwanie kontraktu w przypadku kontaktu ze strony Ultimate Fighting Championship, bez orzekania o winie którejkolwiek ze stron.

Następnym razem zachęcam do bardziej wnikliwej analizy umowy @Droni

Nasza propozycja to 20 tys $.

sam sobie napisałeś te ustawy, zaraz nie będzie żadnej podwyżki, tocz wojny z rywalami(zawodnikami) nie z tym który dał Ci drugie zycie.
 
sam sobie napisałeś te ustawy, zaraz nie będzie żadnej podwyżki, tocz wojny z rywalami(zawodnikami) nie z tym który dał Ci drugie zycie.

Mam kopie umowy :D ... ale nie pokaże, bo jest klauzula o poufności :(

Kiedy Albert może teraz wystąpić ? Jeżeli dobrze przeanalizowałem drabinkę to zwycięzca pojedynku Saidov vs Fabiński, będzie następny w pojedynku o pas. Naturalnym wydaje się więc, że przegrany z tego pojedynku będzie rywalem Alberta. Pytanie brzmi tylko: Kiedy ? I w jaki sposób mamy odprawić przeciwnika, aby cyferki sprzedaży PPV osiągnęły niebotyczny wręcz wynik.
 
Last edited:
@Droni sorry praca, dlatego mnie nie było.

Celiński dla WP.

Jak widać nie zardzewiałem jeszcze i wróciłem w swoim stylu. Dopóki będę wygrywał, dopóty będę walczył. Jak zwykle wezmę każda walkę, nie robi mi różnicy z kim walczę ;)

Blagoi dla Sherdoga :
Cieszy mnie postawa Celińskiego, namawiałem go do powrotu, pomagałem w treningach i jak widać są efekty.
Walka wieczoru? Śmiech na sali, dawno powtarzałem że nie ma dla mnie godnych przeciwników, myślałem że tym razem Kita wygra @Spike i damy fajny rewanż, a jak widać @mmag 34sekundy Bedorf zawsze będzie drugi. Tak to już bywa, jest za dobry dla reszty ale i za słaby dla mnie. Gratuluję Bedorfie.
 
@Puczi
PROPONUJE CI, ABY SOWIŃSKI WRÓCIŁ DO 155 lbs.:, bo w 145 lbs.: nie prędko dostanie szansę walki o pas.

i od razu proponuje walkę z Łukaszem Chlewickim na KSW 50, ciekawe co na to też @lukasz4493

Dlaczego? Pamiętam, że po ostatniej wygranej obiecałeś mi walkę o tytuł. Co to się stanęło? Czyżby mnie minęła jakaś walka i przegrał?
 
Mam kopie umowy :D ... ale nie pokaże, bo jest klauzula o poufności :(

Kiedy Albert może teraz wystąpić ? Jeżeli dobrze przeanalizowałem drabinkę to zwycięzca pojedynku Saidov vs Fabiński, będzie następny w pojedynku o pas. Naturalnym wydaje się więc, że przegrany z tego pojedynku będzie rywalem Alberta. Pytanie brzmi tylko: Kiedy ? I w jaki sposób mamy odprawić przeciwnika, aby cyferki sprzedaży PPV osiągnęły niebotyczny wręcz wynik.
KSW 51 gala w otwartym Polsacie - Torun
 
Laikike1 dla MMARocks:

Redaktor: Witaj Laikike1.
Laikike1: Dobry wieczór wszystkim.

R: Wczoraj mieliśmy okazję oglądać zwycięski pojedynek kolejnego Twojego podopiecznego na gali KSW. Świetna passa trwa.

L: Tak, jest dokładnie tak jak mówisz. W ostatnim czasie zarówno w aspekcie finansowym, jak i sportowym notujemy ogromny progres. Zwycięstwa Krzysztofa Jotki, Joanny Jędrzejczyk oraz Alberta Odzimkowskiego sprawiają, że umacniamy się na pozycji lidera.

R: Uważasz, że słusznie wielu "kolegów po fachu" nazywa Cię "Jorge Mendesem" biznesu MMA.

L: Nie lubię przesadnej skromności, więc tak: Uważam, że te porównania nie są przesadzone. Mam przyjemność reprezentować Mistrzynię UFC oraz czołowych zawodników MMA w Polsce. Jeżeli ktoś nazywa mnie "Jorge Mendesem MMA" - nie zaprzeczam.

R:Co dalej ? Jakie kolejne plany ma Pana Agencja?

L: Planujemy podbijać największe organizacje MMA na świecie. Zgłaszają się do mnie znakomicie zawodnicy z prośbą o reprezentowanie ich. Nie mogę zdradzić szczegółów, ale być może niektórzy moi "koledzy" stracą kilku wartościowych klientów, nawet championów.

R: Planuje Pan podkupywać zawodników.

L: To nie jest tak. Niektórzy zawodnicy sami się do mnie zgłaszają, a z innymi prowadzimy rozmowy w obecności ich trenerów oraz managerów. Są świadomi tego co się dzieje. Jestem jak Barcelona: Chcę mieć najlepszych, a najlepsi chcą do mnie dołączyć. Zespół naczyń połączonych.

R. Dziękuję za wywiad. Szukam managera

L (śmiech) Odezwij się Mateusz do mojej asystentki, to umówimy spotkanie. Również dziękuję za wywiad.

R. Z największym managerem w Europie, rozmawiał Mateusz Smoter.
 
No co, wróciłem od znajomych o 2 w nocy, mam prawo być lekko nietrzeźwy i zapomnieć, że kilka h wcześniej była gala :P
OK, przechodzimy do lekkiej. Chcemy Piraeva!
Piraev zwolniony, ja proponuje KSW 50 i Chlewicki inaczej dluzsza prezerwa.
 
@Droni
Mam pytanie techniczne. Czy w kat. ciężkiej ustalasz, że każdy waży 265, czy jakoś indywidualnie to rozpatrujesz ? Nie wiem czy waga ma wpływ na przebieg walk w symulatorze.
 
@Droni
Mam pytanie techniczne. Czy w kat. ciężkiej ustalasz, że każdy waży 265, czy jakoś indywidualnie to rozpatrujesz ? Nie wiem czy waga ma wpływ na przebieg walk w symulatorze.
Z tego co się orientuję to waga jakiegoś większego wpływu nie ma, ja niezależnie ile wniose na wagę to i tak wygrywam bo po prostu jestem najlepszy
 
Z tego co się orientuję to waga jakiegoś większego wpływu nie ma, ja niezależnie ile wniose na wagę to i tak wygrywam bo po prostu jestem najlepszy

Pytam, ze względu na dobór taktyki. Marcin ostro przymasował i wniesie na wagę ok 119kg, więc pytam, bo od tego może zależeć dobór ewentualnej taktyki
 
Ja wnosilem od 230 do 265lbs i chyba nic to tak naprawdę nie zmieniało. Liczy się overvall wyłącznie i szczęście.
 
PIRAEV SIĘ OBSRAŁ.
Dawać Chlewickiego.
Piraev sie nie obsral, tylko dostal taki wpierdol od golden boya, ze nie ma z niego juz co zbierac. Marian czeka na kolejnego kozaka, forma sztos, zyciowka jak nic, nie ma co dlugo czekac na nastepna walke, mlody jest, chce zrobic kolejny rozpierdol w klatce, a potem zostanie juz tylko walka o pas, mam nadzieje, ze z hadzovicem i poslemy kozojeba spac, trzeba pokzac, ze pierwsza walka to byla wpadka.
 
Anzor Azhiev udzielił wypowiedzi dla Russia Today (tłumaczenie:Tomasz Marciniak)

Nie lubię trash-talku, to takie sztucznie i niepotrzebne. Jednak zestawienie mnie z zawodnikiem pokroju Turner'a jest dla mnie policzkiem. Wraz z Albertem wylewaliśmy z siebie 7 poty podczas pobytu w Kanadzie u GSP, a dostaje zawodnika z którym mógłbym spokojnie wygrać siedząc w domu i wcinając pączki. To bardzo rozczarowujące. Jestem jednak profesjonalistą i zamierzam wejść do klatki i wykonać swoją pracę najlepiej jak potrafię. Jeżeli jednak Graham, ma choć trochę oleju w głowie to wykręci się kontuzją.
<Anzor zwraca się w kierunku kamery> Graham! Złam nogę, wybij sobie bark, skręć kark, cokolwiek. To i tak nic w porównaniu co z Tobą zrobię. Masz jeszcze czas. Przemyśl to. Tik tok.
 
Anzor Azhiev udzielił wypowiedzi dla Russia Today (tłumaczenie:Tomasz Marciniak)

Nie lubię trash-talku, to takie sztucznie i niepotrzebne. Jednak zestawienie mnie z zawodnikiem pokroju Turner'a jest dla mnie policzkiem. Wraz z Albertem wylewaliśmy z siebie 7 poty podczas pobytu w Kanadzie u GSP, a dostaje zawodnika z którym mógłbym spokojnie wygrać siedząc w domu i wcinając pączki. To bardzo rozczarowujące. Jestem jednak profesjonalistą i zamierzam wejść do klatki i wykonać swoją pracę najlepiej jak potrafię. Jeżeli jednak Graham, ma choć trochę oleju w głowie to wykręci się kontuzją.
<Anzor zwraca się w kierunku kamery> Graham! Złam nogę, wybij sobie bark, skręć kark, cokolwiek. To i tak nic w porównaniu co z Tobą zrobię. Masz jeszcze czas. Przemyśl to. Tik tok.
dawaj do lekkiej, idealne mieso armatnie dla mariano
 
To git. Marcin wniesie 265 i rozjebie konkurencje ;D

No ale Anzor ma chyba wcześniej jakiegoś balasa do rozpykania. Tak myślę.

Gratulacje z okazji nabicia 4000 komentarzy.
no tak Graham Turner(Szkocja) na gali w Szkocji KSW 48
 
Back
Top