Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Zrobimy inaczej. Wyślij mi ich taktyki z poprzednich walk, jeśli uda mi się skończyć rozprawkę na polski w miarę szybko, to coś skleję i Ci wyślę. A jak nie, to trudno, będą walczyć z takimi samymi. :boss:
musisz sam znaleźć bo pousuwałem E-MAIL a w tej chwili tez robie cos waznego do sql ;/
 
plakat.png

fightcard.png
 
Katarzyna Sadura w rozmowie z MMARocks na temat robienia wagi : Chciałam zdementować wszelkie pogłoski o moich problemach z robieniem wagi, już mam wymagany limit a na śniadanie jadłam stejki. Mogę za to zagwarantować że problemów z robieniem wagi do następnej walki nie będzie miała Anna Lewandowska, bo przez ten czas będzie się żywić przez słomkę. Serdecznie pozdrawiam hardkorowych fanów z Cohones, trzymajcie kciuki żeby mnie nie skazali za morderstwo po walce !
 
@Droni poszła taktyka na maila.
Niestety na gale nie mogę wpaść. Może to i lepiej bo zawsze jak byłem na swojej walce to przegrywałem :D
 
Kiedy mój Narkun walczy? Latające kolano było trenowane przez 3 miesiące, 7 dni w tygodniu więc jest moc. Tak wiem, słaby ze mnie gracz, trasztalk w wykonaniu mojego podopiecznego leży i kwiczy :(
 
Kiedy mój Narkun walczy? Latające kolano było trenowane przez 3 miesiące, 7 dni w tygodniu więc jest moc. Tak wiem, słaby ze mnie gracz, trasztalk w wykonaniu mojego podopiecznego leży i kwiczy :(
KSW 48 NARKUN VS GRACIE :D
 
Back
Top