Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Thiago Silva do Kity
Kita pipa, tem dentes tortos e eu consegui-lo na bunda. Talvez eu me ajoelho ao fio da espada.
(Kita to pipa, ma krzywe zęby i mam go w dupie. Może mi klękać do miecza.)
 
Artykuł z portalu MMAFighting.com:

Na polskim rynku MMA pojawił się nowy menadżer. @[B]Efekt1906[/B] przebojem wdarł się na polską scenę i od razu podpisał kontrakt z dwoma czołowymi, polskimi zawodnikami, Emilem Różewskim oraz Filipem Wolańskim. W stajni menadżerskiem Efekta znajduje się również weteran i gwiazda rosyjskiego MMA, Sergiei Kharitonov. Trzej zawodnicy menadżera są gotowi do walk i czekają na kolejne zestawienia!
 
Artykuł z portalu MMAFighting.com:

Na polskim rynku MMA pojawił się nowy menadżer. @[B]Efekt1906[/B] przebojem wdarł się na polską scenę i od razu podpisał kontrakt z dwoma czołowymi, polskimi zawodnikami, Emilem Różewskim oraz Filipem Wolańskim. W stajni menadżerskiem Efekta znajduje się również weteran i gwiazda rosyjskiego MMA, Sergiei Kharitonov. Trzej zawodnicy menadżera są gotowi do walk i czekają na kolejne zestawienia!
Podaj jakiś e-mail czy coś
albo zaproś na facebook
https://www.facebook.com/dawid.borek.3

PS.:

Zanim ich wziąłeś mieli zakontraktowane walki:
RÓŻEWSKI VS ODZIMKOWSKI - KSW 47 - w piątek o godzinie 20:00 chat.mmarocks.pl
WOLAŃSKI VS ASSUNCAO - KSW 50
KHARITONOV VS ANDRYSZAK - KSW 50
 
zontek-vs-w-jcik.png

O ich walce mówiło się już podczas kiedy oboje się bili dla FEN. Teraz to wszystko staje się faktem dzięki KSW, będziemy ogólnodostępnie na Polsat SPORT zobaczyć to starcie. Oboje przekonująco wygrali swoje ostatnie starcia. Kto z nich zapamięta ERGO ARENE 20 sierpnia 2018 roku, jako fajny wyjazd nad morze?!
ZONTEK VS WÓJCIK
@Dzazgul
 
zi-kowski-vs-piraev.png

Marian Ziółkowski w KSW natrafił na jedyną narazie przeszkodzę, a więc oficjalnego pretendenta do pasa mistrzowskiego - Damira Hadzovicia. Z kolei Marif Piraev w KSW wygrał tylko raz, w dodatku z Brazylijczykiem. W starciach z Polakami ma 0-3, w dodatku wszystkie przegrane przed czasem. Mimo wszystko "Golden Boya" powinna czekać ciężka przeprawa, a Rosjanin zapowiada formę życia. PIĄTEK 20:00 chat.mmarocks.pl
ZIÓŁKOWSKI VS PIRAEV
@Gaara
 
zi-kowski-vs-piraev.png

Marian Ziółkowski w KSW natrafił na jedyną narazie przeszkodzę, a więc oficjalnego pretendenta do pasa mistrzowskiego - Damira Hadzovicia. Z kolei Marif Piraev w KSW wygrał tylko raz, w dodatku z Brazylijczykiem. W starciach z Polakami ma 0-3, w dodatku wszystkie przegrane przed czasem. Mimo wszystko "Golden Boya" powinna czekać ciężka przeprawa, a Rosjanin zapowiada formę życia. PIĄTEK 20:00 chat.mmarocks.pl
ZIÓŁKOWSKI VS PIRAEV
@Gaara
zadna ciezka przeprawa, marian go wypierdoli z ksw
 
ku-ak-vs-elazowski.png

Krzysztof Kułak.. Ileż on już walk i lat MMA ma za sobą.. Ciągle mu mało. W piątek na jego drodze stanie kolejny młody, gniewny. Paweł Żelazowski niezbyt udanie zaczął przygodę w KSW, po walce z Kułakiem wkroczy na drogę rozpoznawalności i szacunku w świecie MMA, ale tylko wtedy kiedy wygra. Maciej Jewtuszko odgraża się, że chce rewanżu na zakończenie kariery i za ten nokaut w 86 sekund zrobi Kułakowi z mordy Pearl HARBOR.
KUŁAK VS ŻELAZOWSKI
@Spike
 
[email protected]

Emil Różewski dla MMArocks.pl
Albert Odzimkowski? Wolne żarty, przecież to gość bez psychiki. Jego skręcał nawet Mindaugas na FEN. Albert, wróć lepiej do swojego Radomia, zaszyj się tam, bo Twoja kariera nie ma sensu. Rudy to nie kolor włosów to stan umysłu!

Kharitonov dla bloodyelbow.com:

Nie wiem po co KSW mnie zakontraktowało do walki z Andryszakiem. Przecież ta walka potrwa góra dwie minuty. Szklanka Andryszaka jest znana na świecie a szczególnie u Rosjan, ilu już moich rodaków zlało tego leszcza? Trudno zliczyć. Andryszak lepiej złap kontuzję, bo po naszej walce trafisz na OIOM!

Wolański dla MMA.pl:

Przede mną trudny przeciwnik. Junior Assuncao to solidny zawodnik z dobrym parterem i niekiepską stójką, ale bądźmy szczerzy. Trafił na zbyt mocnego przeciwnika. Moim zdaniem w 2. rundzie zmęczony Assuncao oberwie kilka prostych i padnie jak długi na matę klatki. Junior! Pożałujesz, że wziąłeś tę walkę!
 
[email protected]

Emil Różewski dla MMArocks.pl
Albert Odzimkowski? Wolne żarty, przecież to gość bez psychiki. Jego skręcał nawet Mindaugas na FEN. Albert, wróć lepiej do swojego Radomia, zaszyj się tam, bo Twoja kariera nie ma sensu. Rudy to nie kolor włosów to stan umysłu!

Kharitonov dla bloodyelbow.com:

Nie wiem po co KSW mnie zakontraktowało do walki z Andryszakiem. Przecież ta walka potrwa góra dwie minuty. Szklanka Andryszaka jest znana na świecie a szczególnie u Rosjan, ilu już moich rodaków zlało tego leszcza? Trudno zliczyć. Andryszak lepiej złap kontuzję, bo po naszej walce trafisz na OIOM!

Wolański dla MMA.pl:

Przede mną trudny przeciwnik. Junior Assuncao to solidny zawodnik z dobrym parterem i niekiepską stójką, ale bądźmy szczerzy. Trafił na zbyt mocnego przeciwnika. Moim zdaniem w 2. rundzie zmęczony Assuncao oberwie kilka prostych i padnie jak długi na matę klatki. Junior! Pożałujesz, że wziąłeś tę walkę!

Haha to mi się podoba ! Taki manager !
 
celi-ski-vs-pasternak.png

Karol Celiński długo nie wytrzymał na emeryturze i po 9 miesiącach znowu zobaczymy go w klatce KSW. Michał Pasternak niezbyt udanie zadebiutował bo przegrał podobnie jak Celiński z Kondraciukiem niejednogłośnie na punkty (w 1szej walce Celiński wygrał przez TKO). Wielka szkoda, że @FLOWRIDER zrezygnował, przez Pana Oknińskiego z prowadzenia Pasternaka. Bez wątpienia zawodnicy mieliby pole do popisu. Celiński jak sam mówi, chcę dopaść BŁACHOWICZA.
CELIŃSKI VS PASTERNAK
@Sompa
 
r-ewski-vs-odzimkowski.png

FENomenalne zestawienie przygotowali nam właściciele KSW. Walka młodszego pokolenia organizacji @DroniLEWANDOWSKIEGO. Oboje idą jak burza w organizacji zwycięstwo z wysoko notowanym rywalem dla jednego z nich da walki o najwyższe cele w wadze półśredniej. Przegranego kariera się mocno zachwieje i stanie w miejscu.
RÓŻEWSKI VS ODZIMKOWSKI
@Efekt1906 VS @Laikike1
 
ku-ak-vs-elazowski.png

Krzysztof Kułak.. Ileż on już walk i lat MMA ma za sobą.. Ciągle mu mało. W piątek na jego drodze stanie kolejny młody, gniewny. Paweł Żelazowski niezbyt udanie zaczął przygodę w KSW, po walce z Kułakiem wkroczy na drogę rozpoznawalności i szacunku w świecie MMA, ale tylko wtedy kiedy wygra. Maciej Jewtuszko odgraża się, że chce rewanżu na zakończenie kariery i za ten nokaut w 86 sekund zrobi Kułakowi z mordy Pearl HARBOR.
KUŁAK VS ŻELAZOWSKI
@Spike

Z jakiej paki kułak jeszcze walczy? Wyjebać go
 
@Droni

Kiedy jest ta gala ? Pytam, bo muszę taktykę dla Alberta podesłać.
Później opublikuję Ciekawy wywiad przeprowadzony przez MMMRocks z Albertem. Odnosi się w nim między innymi do słów Różewskiego o rzekomo słabej psychice, oraz o obietnicy szybkiego nokautu. Ponadto poruszony został temat morderczych przygotowań, wpływie pracy z psychologiem sportowym na osiągane wyniki oraz zawodnikach na których Albert się wzoruje i od których czerpie inspirację.
 
@Droni

Kiedy jest ta gala ? Pytam, bo muszę taktykę dla Alberta podesłać.
Później opublikuję Ciekawy wywiad przeprowadzony przez MMMRocks z Albertem. Odnosi się w nim między innymi do słów Różewskiego o rzekomo słabej psychice, oraz o obietnicy szybkiego nokautu. Ponadto poruszony został temat morderczych przygotowań, wpływie pracy z psychologiem sportowym na osiągane wyniki oraz zawodnikach na których Albert się wzoruje i od których czerpie inspirację.
Co to za menadżer, który nie wiem kiedy walczy jego zawodnik? Nic dziwnego, że Albert przegrał z Emilem!
 
Co to za menadżer, który nie wiem kiedy walczy jego zawodnik? Nic dziwnego, że Albert przegrał z Emilem!

Wiem, po prostu Właściciel federacji zastanawiał się czy nie zmienić daty gali ze względu na szykowany finał Ligi Mistrzów i emisję Harry'ego Pottera.
Czekam na oficjalną informację.
 
fragment rozmowy Marcina Wójcika dla Asta-Net Piła
"wiem że Zontek jest bardziej doświadczony w oktagonie jak i organizacji (KSW - przyp. red.), jest też świetnym zawodnikiem, wielopłaszczyznowym (...) ale też dużo starszym. MMA to nie sport dla emerytów. Cieszę się, że będę mógł zakończyć jego karierę. (...) Ciężko trenowałem, jestem po wyczerpującym obozie treningowym, ale nie pod Zontka - do niego mógłbym wyjść prosto z McDonalda. (...) Mam nadzieję że zawalczę jeszcze w tym roku dla KSW."

Więcej na platformie http://www.asta-net.pl/informacje-sportowe/marcin-wojcik-mma-nie-dla-emerytow

(ps. może ktoś mi podrzucić tą taktykę którą muszę wysłać? w sensie wzór? ;)
 
Last edited:
@Droni

Kiedy jest ta gala ? Pytam, bo muszę taktykę dla Alberta podesłać.
Później opublikuję Ciekawy wywiad przeprowadzony przez MMMRocks z Albertem. Odnosi się w nim między innymi do słów Różewskiego o rzekomo słabej psychice, oraz o obietnicy szybkiego nokautu. Ponadto poruszony został temat morderczych przygotowań, wpływie pracy z psychologiem sportowym na osiągane wyniki oraz zawodnikach na których Albert się wzoruje i od których czerpie inspirację.
PIĄTEK 20:00
 
fragment rozmowy Marcina Wójcika dla Asta-Net Piła
"wiem że Zontek jest bardziej doświadczony w oktagonie jak i organizacji (KSW - przyp. red.), jest też świetnym zawodnikiem, wielopłaszczyznowym (...) ale też dużo starszym. MMA to nie sport dla emerytów. Cieszę się, że będę mógł zakończyć jego karierę. (...) Ciężko trenowałem, jestem po wyczerpującym obozie treningowym, ale nie pod Zontka - do niego mógłbym wyjść prosto z McDonalda. (...) Mam nadzieję że zawalczę jeszcze w tym roku dla KSW."

Więcej na platformie http://www.asta-net.pl/informacje-sportowe/wojcik-MMA

(ps. może ktoś mi podrzucić tą taktykę którą muszę wysłać? w sensie wzór? ;)
jest na forum
FORUMOWA GRA MMA-TAKTYKA
tam jest :D
ten sam dział co gra
 
Taktyka podesłana.
Proponuję przełożyć galę na późne godziny nocne. Gwałty w porze wieczornej nie powinny być pokazywane z racji tego, że galę mogą śledzić małe dzieci.
Zgadzam się z Tobą! Tylko nie wiem czemu chcesz, żeby Albert został zgwałcony? Przestał Ci przynosić profity? :crazy:
 
Zgadzam się z Tobą! Tylko nie wiem czemu chcesz, żeby Albert został zgwałcony? Przestał Ci przynosić profity? :crazy:

Chciałem dopisać: Gwałt na różewskim
Pomyślałem jednak że dla ludzi posiadających minimalną wiedzę o MMA (Wiedza minimalna<mma=ksw<przeciętny użytkownik cohones<kaczy), będzie to tak oczywiste, że jest to bezsensowne.
 
ma-kowiak-vs-omiela-czuk.png

Daniel Omielańczuk po przygodzie z UFC wraca tam gdzie zaczynał swoją karierę, tam gdzie jeszcze nie wygrał, a więc do KSW. Jego rywalem będzie wciąż młody Jędrzej Maćkowiak, którego kariera przebiegała znakomicie, aż do walk z dwoma bohaterami walki wieczoru, a więc Bedorfem i Kitą.
MAĆKOWIAK VS OMIELAŃCZUK
@respect VS @FLOWRIDER
 
Back
Top