Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Taa, a może lepiej powiesz, co to za dieta Blagoia? Bo ja słyszałem, że ona polega głównie na tym :star wars: ... oczywiście Blagoi jako dający d***
O to chodzi że raczej masz złe info, Blagoi lubi sobie poruchać więc często chadza na dziwki. PS. Dupa boli co? Maćkowiak Cię ładnie dawał tam w szatni.
 
@YurikoReload hmm?
Fijałka domaga się walki z Twoim podopiecznym Prachnio. Co powiesz na to leszczu? Podobno masz mityczną stójkę a Materla, mój klubowy kolega Cię zjadł. Uważam że jesteś nikim i będzie to dla mnie łatwe siano, więc stań do walki naprzeciw kolejnemu Berserkerowi i pokaż swoją cipkę ekhmm no dobra małe "jajeczka". Are you redy biczys?

Co Ty na to @Droni?
 
Marcin Prachnio na FB
Fijałka? kim ty kurwa jesteś pajacu zacznijmy od tego, że wyzywasz mnie od leszcza, no pytam się? jesteś nikim, i jeszcze raz nikim, już był taki jeden bambus co miał mnie rozjebać i ja go rozpierdoliłem w pierwszej rundzie, aha i co do walki z Panią Materla, to był tylko wypadek przy pracy, skoro tak bardzo chcesz żebym pokazał ci swoją mityczną stójką to zapraszam do klatki, tylko pamiętaj że skończy to się dla ciebie tragicznie..

I jeszcze jedno daruj sobie te homoseksualne podteksty, no chyba że serio jesteś pedałem, w sumie bym się nie zdziwił
 
Marcin Prachnio na FB
Fijałka? kim ty kurwa jesteś pajacu zacznijmy od tego, że wyzywasz mnie od leszcza, no pytam się? jesteś nikim, i jeszcze raz nikim, już był taki jeden bambus co miał mnie rozjebać i ja go rozpierdoliłem w pierwszej rundzie, aha i co do walki z Panią Materla, to był tylko wypadek przy pracy, skoro tak bardzo chcesz żebym pokazał ci swoją mityczną stójką to zapraszam do klatki, tylko pamiętaj że skończy to się dla ciebie tragicznie..

I jeszcze jedno daruj sobie te homoseksualne podteksty, no chyba że serio jesteś pedałem, w sumie bym się nie zdziwił
leje xddd
 
Marcin Prachnio na FB
Fijałka? kim ty kurwa jesteś pajacu zacznijmy od tego, że wyzywasz mnie od leszcza, no pytam się? jesteś nikim, i jeszcze raz nikim, już był taki jeden bambus co miał mnie rozjebać i ja go rozpierdoliłem w pierwszej rundzie, aha i co do walki z Panią Materla, to był tylko wypadek przy pracy, skoro tak bardzo chcesz żebym pokazał ci swoją mityczną stójką to zapraszam do klatki, tylko pamiętaj że skończy to się dla ciebie tragicznie..

I jeszcze jedno daruj sobie te homoseksualne podteksty, no chyba że serio jesteś pedałem, w sumie bym się nie zdziwił
Wejdę i zarobię łatwy szmal. Tacy jak Ty to wgl nie powinni walczyć, bo jesteś zwykły leszcz. Nie chcę tutaj obrażać swojego klubowego kolegi ale jesteś podobno takim mega stójkowiczem a z chłopem ze szklaną szczęką nie pokonałeś. I Ty się uważasz za kogoś dobrego? Daruj sobie leszczu i odpuść już teraz bo inaczej będziesz miał dwa "L" przy rekordzie.
 
Wejdę i zarobię łatwy szmal. Tacy jak Ty to wgl nie powinni walczyć, bo jesteś zwykły leszcz. Nie chcę tutaj obrażać swojego klubowego kolegi ale jesteś podobno takim mega stójkowiczem a z chłopem ze szklaną szczęką nie pokonałeś. I Ty się uważasz za kogoś dobrego? Daruj sobie leszczu i odpuść już teraz bo inaczej będziesz miał dwa "L" przy rekordzie.
hahaha ciekawe co na to też sam Materla :D @lukasz4493
 
Marcin Prachnio na FB
leszcz, leszcz, leszcz, Michałku nie masz może innych słów?, oj zapomniałem bo sam jesteś leszczem, który będzie leżał i umierał po moich ciosach, zobaczysz dostaniesz największy wpierdol w swoim zasranym życiu, więc Fight? no problem, ale pamiętaj skończysz na cmentarzu, gwarantuje ci to!
#Fijałkapizda #Prachnionewchamp #fightnoproblem
 
Marcin Prachnio na FB
leszcz, leszcz, leszcz, Michałku nie masz może innych słów?, oj zapomniałem bo sam jesteś leszczem, który będzie leżał i umierał po moich ciosach, zobaczysz dostaniesz największy wpierdol w swoim zasranym życiu, więc Fight? no problem, ale pamiętaj skończysz na cmentarzu, gwarantuje ci to!
#Fijałkapizda #Prachnionewchamp #fightnoproblem
Możesz marzyć, naprawdę to nic nie kosztuje... Lepiej sobie pampersy załatw bo zwieracze Ci przestaną działać jak zacznę Cie obijać i Twoja głowa przestanie pracować.

Backstorm po zwycięstwie nad Wrzoskiem @JanuszWanZant
To było łatwe to osiągnięcia, nie czuję się szczęśliwy bo wygrywanie z miernotą nic mi nie daje... Chcę wyzwań @Droni rozumiesz? PS. Wbijam Ci Cwela że na swojej gali nie byłeś!
 
Last edited:
wyniki.png
 
Marcin Prachnio na FB
Żebyś czasem się nie posrał z tymi pampersami, ja na twoim miejscu rezerwowałbym termin na cmentarzu bo naprawdę prosisz się żebyś dostał srogi łomot, oj kurwa nie mogę się tego doczekać, jeszcze odszczekasz te słowa, zobaczysz!

Rafał Haratyk po walce z Łukaszem Bieńkowskim
Cieszy kolejna wygrana, wprawdzie styl nie był najlepszy, ale jest zadowolony, Bieńkowski tak jak myślałem poza stójką nie ma nic do zaoferowania i jest kompletnie jednopłaszczyznowy, teraz czas na kolejne wyzwania
 
Marcin Prachnio na FB
Żebyś czasem się nie posrał z tymi pampersami, ja na twoim miejscu rezerwowałbym termin na cmentarzu bo naprawdę prosisz się żebyś dostał srogi łomot, oj kurwa nie mogę się tego doczekać, jeszcze odszczekasz te słowa, zobaczysz!

Rafał Haratyk po walce z Łukaszem Bieńkowskim
Cieszy kolejna wygrana, wprawdzie styl nie był najlepszy, ale jest zadowolony, Bieńkowski tak jak myślałem poza stójką nie ma nic do zaoferowania i jest kompletnie jednopłaszczyznowy, teraz czas na kolejne wyzwania
W gadce jesteś mocny a umiejętności nie masz żadnych.
 
@Droni

Czy po ostatnim pojedynku Łukasz Bieńkowski zostaje w federacji ?
Przypominam, że w federacji znajdują się zawodnicy po 2 porażkach z rzędu, natomiast Łukasz może pochwalić się bilansem walk 2-3 w KSW, co nie jest takim najsłabszym znowu wynikiem.
Jutro Łukasz wylatuje na 8 tyg obóz do Albuquerque, więc wróci dużo mocniejszy !
 
@Droni

Czy po ostatnim pojedynku Łukasz Bieńkowski zostaje w federacji ?
Przypominam, że w federacji znajdują się zawodnicy po 2 porażkach z rzędu, natomiast Łukasz może pochwalić się bilansem walk 2-3 w KSW, co nie jest takim najsłabszym znowu wynikiem.
Jutro Łukasz wylatuje na 8 tyg obóz do Albuquerque, więc wróci dużo mocniejszy !
tak Łukasz zostaje, ale musi wiedzieć że MMA to też biznes, musi więcej jeszcze kłapać dziobem brachu !
 
tak Łukasz zostaje, ale musi wiedzieć że MMA to też biznes, musi więcej jeszcze kłapać dziobem brachu !

Wiadomo ! Po prostu czasami, aż szkoda na tych balasów strzepić ryja. Łukasz chce się bić, a oni tulić
 
porczyk-vs-nalepka.png

Pierwszą walką na otwartej antenie Polsat Sport będzie pojedynek kobiet. Z jednej strony jedna pani, która jak sama mówi dużo jej kariery nie zostało, z drugiej ta która chce być mistrzynią KSW. Czy wygra starsze czy młodsze pokolenie?!
PORCZYK VS NALEPKA
KSW 47 - PIĄTEK - 20:00 - chat.mmarocks.pl
 
r-a-ski-vs-k-sik.png

Drugą walką undercardu gali w Ergo Arenie będzie starcie dwóch wschodzących gwiazd wagi średniej, z której jedna przygasła, a druga poszła bardzo do przodu. Maciek Różański szedł jak burza, lecz jego karierę mocno zastopowały porażki z Fukudą i Zającem. Kęsik za to wygrał z debiutującym Janikowskim.
RÓŻAŃSKI VS KĘSIK
@Spike
 
r-a-ski-vs-k-sik.png

Drugą walką undercardu gali w Ergo Arenie będzie starcie dwóch wschodzących gwiazd wagi średniej, z której jedna przygasła, a druga poszła bardzo do przodu. Maciek Różański szedł jak burza, lecz jego karierę mocno zastopowały porażki z Fukudą i Zającem. Kęsik za to wygrał z debiutującym Janikowskim.
RÓŻAŃSKI VS KĘSIK
@Spike
Jak Maciej to przegra, to prawdopodobnie zakończy karierę. :bayan:
 
Kasia Sadura przed walką z Lewandowską : Ania mam dla Ciebie komunikat : pierdol się. Pierdolę Ciebie, Twojego męża i Twoje bezglutenowe pierożki. Dobrze że @Droni dał Ci najwyższą wypłatę wśród kobiet bo przyda Ci się na operacje plastyczne po naszej walce. Dostaniesz taki łomot że mąż Cię nie pozna, pomyśli że jesteś niemiecką fanką Bayernu. Pierdol się.
 
Kasia Sadura przed walką z Lewandowską : Ania mam dla Ciebie komunikat : pierdol się. Pierdolę Ciebie, Twojego męża i Twoje bezglutenowe pierożki. Dobrze że @Droni dał Ci najwyższą wypłatę wśród kobiet bo przyda Ci się na operacje plastyczne po naszej walce. Dostaniesz taki łomot że mąż Cię nie pozna, pomyśli że jesteś niemiecką fanką Bayernu. Pierdol się.
haha :)
Podwyżka, brawo, więcej takich komentarzy !
 
Michał Kita był gościem dzisiejszego programu Puncher. Poniżej skrót najistotniejszych informacji:
• Manager Bedorfa sugerował, że kupiliśmy walkę - to śmieszne i zarazem żałosne, bo my nie musimy się posuwać do takich działań;
• Mamy w planach skończyć karierę Karola;
• Możemy potwierdzić, że w przypadku wygranej, następną walką będzie już ta o pas;
• Podobno jakiś Silva chciał wkroczyć między wymianę zdań Kity i Bedorfa - najwidoczniej jest tak mały, że ani Michał, ani Karol nie dostrzegli jego szczekania;
• Od dawien dawna nie trenował w rodzimym Zabrzu, przed każdą walką od przejścia do KB Promotion trenuje w Golden Glory;
• Do tej walki również przygotowywał się w holenderskim Golden Glory, spędził również dwa tygodnie w Tiger Muay Thai trenując m.in. z Jamesem McSweeneyem czy Alekseiem Burotinem;
• Jeszcze trzy, może cztery walki i raczej skończy karierę;
• Jest przed 40, to wiek w którym przechodzi się na emeryturę, poza tym uważa, że ma dość bogatą karierę, tocząc walki dla takich organizacji jak KSW, Bellator czy M-1;
• Z karty KSW 47 interesuje go tylko inny pojedynek wagi ciężkiej, głównie ze względu że to jego kategoria wagowa - uważa, że Omielańczuk wyciągnie decyzję w tej walce;
 
Back
Top