Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
DODANI ZAWODNICY ZE STATYSTYKAMI GŁÓWNYMI.

zawodnicy.png
 
Bądźmy szczerzy - "mój podopieczny" również dałby radę Cię posadzić. Szczekanie to Twoja najmocniejsza broń w tym momencie.

Twój podopieczny po sparingu ze mną po prostu płakałby. Ty nie umiałeś jego znokautować, a co dopiero wielkiego Karola Bedorfa?
 
Twój podopieczny po sparingu ze mną po prostu płakałby. Ty nie umiałeś jego znokautować, a co dopiero wielkiego Karola Bedorfa?
Tak wielkiego, że jak runął po nokaucie to do tej pory niesie się echo? Przecież te Twoje teksty to czysta kpina, rozumiem trash talk, ale zachowajmy choć odrobinę powagi. :rofl:
 
EFC 5 - W PIĄTEK O 18:00 - KTO CHCĘ TO PRZYJDZIE - KTO NIE - TEN NIE
@lukasz4493, odczytaj maila, jeżeli się nie zgodzisz to ta walka twojego najcięższego podopiecznego się nie odbędzie

155 lbs.: Mateusz Gamrot (11-4) VS Paweł Żygliński (4-6)
265 lbs.: Adam Maciejewski (17-7-1) VS David Oliva (6-1)
145 lbs.: Vaso Bakocevic (24-13-1) VS Savant Young (13-11)
155 lbs.: Janusz Staszewski (13-2-1) VS Sebastian Romanowski (14-7-1)
155 lbs.: Marcin Bandel (16-6) VS Juha-Pekka Vainikainen (25-12-2)
170 lbs.: Salim Touahri (12-4) VS Kerim Abzailov (13-7)
170 lbs.: Adam Lewandowski (8-4) VS Seichi Ikemoto (24-20-5)
170 lbs.: Rafał Błachuta (12-7) VS Dawid Zawada (13-4)
185 lbs.: Oskar Piechota (9-3-1) VS Abu Azaitar (12-4-1)
185 lbs.: Antoni Chmielewski (35-16) VS Piotr Strus (11-5-2)
185 lbs.: Marcin Naruszczka (15-7-1) VS Robert Bryczek (11-4)
185 lbs.: Piotr Wawrzyniak (9-6) VS Tomas Kuzela (26-23)
265 lbs.: Szymon Bajor (16-8) VS Dawid Mora (6-2)
265 lbs.: Akop Szostak (6-1) VS Łukasz Parobiec (12-7)
265 lbs.: Tyberiusz Kowalczyk (4-2) VS Peter Martin (4-5)
 
EFC 5 - W PIĄTEK O 18:00 - KTO CHCĘ TO PRZYJDZIE - KTO NIE - TEN NIE

Chcę ale mam wtedy projekt z Analizy i syntezy układów kinematycznych. :lol: Postaram się na tel wejść ale czarno to widzę, Gamer zostaje z taktyką z poprzedniej walki. Przy okazji odpowiedziałem na maila.
 
@Droni
Kiedy organizacja widzi szansę na debiut dla Marcina Tybury ?
Mówimy o najlepszym ciężkim w KSW i Polsce w ogóle. Zasługujemy na jak najszybszy debiut.
Marcin jest w pełnym treningu. Czekamy tylko na datę.
Po pas !
 
@Droni
Kiedy organizacja widzi szansę na debiut dla Marcina Tybury ?
Mówimy o najlepszym ciężkim w KSW i Polsce w ogóle. Zasługujemy na jak najszybszy debiut.
Marcin jest w pełnym treningu. Czekamy tylko na datę.
Po pas !

KSW 50 Tauron Arena - 15 kwietnia
Kiedy przejąłeś Tyburę, ja już mu zarezerwowałem walkę nie byle z kim bo..
Alexandrem Emelianenko :D
 
falcao-vs-fukuda.png

Maiquel Falcao ostatnio boryka się ze sporymi problemami z zawodnikami, którzy mocno biją. Riki Fukuda raczej do nich nie należy, ale pokazał już, że nie należy go za szybko skreślać, dał wyrównaną walkę z Mamedem, a i zastopował prężnie rozwijającą się karierę Macieja Różańskiego.
FALCAO VS FUKUDA
@JanuszWanZant
 
@Droni
Kiedy organizacja widzi szansę na debiut dla Marcina Tybury ?
Mówimy o najlepszym ciężkim w KSW i Polsce w ogóle. Zasługujemy na jak najszybszy debiut.
Marcin jest w pełnym treningu. Czekamy tylko na datę.
Po pas !
W Polsce może i tak, ale już było kilku co myślało że są najlepszymi w KSW, a chciałbym zauważyć że to Blagoi jest mistrzem od początku gdy tylko zaczął walczyć w polskiej organizacji.
 
Można dowiedziec sie czegos wiecej o tej lidze? :) Fajnie byloby dolaczyc, a srednio mi sie chce ogarniac te wszystkie posty, z gory dzieki. Jezeli to spam to usuncie moj post, badz napiszcie to ja sam usune.
 
Można dowiedziec sie czegos wiecej o tej lidze? :) Fajnie byloby dolaczyc, a srednio mi sie chce ogarniac te wszystkie posty, z gory dzieki. Jezeli to spam to usuncie moj post, badz napiszcie to ja sam usune.
W wielkim skrócie: prowadzisz karierę zawodnika, pojedynki odbywają się przy pomocy symulatora na forumowym czacie, a ich wynik zależy od taktyki jaką ustalasz na walkę (i niby od statystyk, ale wielokrotnie ta teoria szła w las), możesz prowadzić trash talk, wysyłać swojego podopiecznego na treningi kołowrotka do Bonusa BGC, czy co tam sobie tylko zapragniesz.
 
W Polsce może i tak, ale już było kilku co myślało że są najlepszymi w KSW, a chciałbym zauważyć że to Blagoi jest mistrzem od początku gdy tylko zaczął walczyć w polskiej organizacji.

Ivanov jest Mistrzem z prostej przczyny - bo nie było w KSW Marcina Tybury.
Managment, którego jestem szefem to drużyna Mistrzów. Zatrudniamy samych specjalistów i najlepszych zawodników.
Nie sądzisz chyba, że zatrudniliśmy Marcina dlatego, że jest sympatycznym facetem ? Zatrudniliśmy go, bo przewyższa Twojego podopiecznego o 3 klasy, a ich pojedynek(oby jak najszybszy @Droni) będzie zwykłą formalnością.
 
W Polsce może i tak, ale już było kilku co myślało że są najlepszymi w KSW, a chciałbym zauważyć że to Blagoi jest mistrzem od początku gdy tylko zaczął walczyć w polskiej organizacji.

Został mistrzem zanim go prowadziłeś, bo @Droni sprzedał walkę
 
Ivanov jest Mistrzem z prostej przczyny - bo nie było w KSW Marcina Tybury.
Managment, którego jestem szefem to drużyna Mistrzów. Zatrudniamy samych specjalistów i najlepszych zawodników.
Nie sądzisz chyba, że zatrudniliśmy Marcina dlatego, że jest sympatycznym facetem ? Zatrudniliśmy go, bo przewyższa Twojego podopiecznego o 3 klasy, a ich pojedynek(oby jak najszybszy @Droni) będzie zwykłą formalnością.
Najpierw musisz zasłużyć na taki pojedynek. Skup się na swoim najbliższym rywalem bo dla mnie będzie wielkim śmiechem jak przegrasz, wtedy na bardzo długi czas oddalisz się od takiej walki
 
Został mistrzem zanim go prowadziłeś, bo @Droni sprzedał walkę
Nic nie sprzedał, później znów w taki sam sposób wygrał mój podopieczny ;-)

Po prostu jesteście za słabi na Blagoia a za mocni na resztę zawodników... Karol wieczny #2 Bedorf.
 
Najpierw musisz zasłużyć na taki pojedynek. Skup się na swoim najbliższym rywalem bo dla mnie będzie wielkim śmiechem jak przegrasz, wtedy na bardzo długi czas oddalisz się od takiej walki

Proponuję zrobić ostatnią sesję zdjęciową z pasem na biodrach. Zdjęcia to jedyne co pozostanie wam za kilka miesięcy.
 
Proponuję zrobić ostatnią sesję zdjęciową z pasem na biodrach. Zdjęcia to jedyne co pozostanie wam za kilka miesięcy.
Wygraj 2-3 walki wtedy wrócę do rozmów z Tobą. Na tą chwilę jesteś odpadam z UFC i nie zostałeś zwerifikowany na naszym podwórku. Wieczny nr2 Bedorf.... To do walki z nim pierw powinieneś dążyć ;-)
 
IVANOV VS TYBURA
Byłoby to na pewno ciekawe zestawienie, ale jeszcze trochę wody w Wiśle musi upłynąć aby do niego doszło.
 
IVANOV VS TYBURA
Byłoby to na pewno ciekawe zestawienie, ale jeszcze trochę wody w Wiśle musi upłynąć aby do niego doszło.

Wielokrotnie powtarzałem przy stole negocjacyjnym, że jedyne co interesuje Marcina to walka o pas.
Egzekucja, którą zafundujemy mniej zdolnemu bratu, z całą pewnością sprawi, że kolejną walką będzie już walka mistrzowska.
 
wtedy na bardzo długi czas oddalisz się od takiej walki
Czasami bawi mnie, jak sam próbujesz dobierać sobie rywali, chcąc pokazać, że masz coś do powiedzenia, a potem wychodzi jak zwykle... :lol:

Egzekucja, którą zafundujemy mniej zdolnemu bratu, z całą pewnością sprawi, że kolejną walką będzie już walka mistrzowska.
Oj uwierz, że nie będzie. Chyba, że po jednej wygranej będziesz dłuuugo czekał na kolejną walkę, co jest bezsensownym rozwiązaniem dla Twojego zawodnika. ;)
 
Czasami bawi mnie, jak sam próbujesz dobierać sobie rywali, chcąc pokazać, że masz coś do powiedzenia, a potem wychodzi jak zwykle... :lol:

Chciałem Hansa? Dostałem Hansa. Powiedziałem że nie chce w najbliższym czasie rewanzy i napewno nie będzie żadnej rewanżowej walki w najbliższym czasie. ;-) Nie mam wiele do powiedzenia, ale nie ma czegoś takiego że @Droni narzuca mi rywala, więc Twoja gadka jest mało uzasadniona.
 
Chciałem Hansa? Dostałem Hansa. Powiedziałem że nie chce w najbliższym czasie rewanzy i napewno nie będzie żadnej rewanżowej walki w najbliższym czasie. ;-) Nie mam wiele do powiedzenia, ale nie ma czegoś takiego że @Droni narzuca mi rywala, więc Twoja gadka jest mało uzasadniona.
Przecież tworzę matchmaking z Dronim, więc wiem co z czym się je. :beer: A z tego co mi wiadomo, następna walka Twojego zawodnika w wadze ciężkiej będzie najprawdopodobniej rewanżowa, więc przemyśl to co napisałem wyżej. :lol:
 
Oj uwierz, że nie będzie. Chyba, że po jednej wygranej będziesz dłuuugo czekał na kolejną walkę, co jest bezsensownym rozwiązaniem dla Twojego zawodnika. ;)

Każdy rywal którego szef KSW nam zaproponuje będzie dla nas bardzo łatwo zdobytymi pieniędzmi.
Nie sądzę zatem, że po krwawej łaźni którą zafundujemy Rosjaninowi, szefowi KSW będzie opłacało mu się wypisywać kolejne grube czeki jednocześnie trzymając zawodnika takiego kalibru w odwodzie.
Marcin to urodzony zwycięzca, a tacy zawodnicy zapełniają hale, sprzedają PPV i MUSZĄ mieć pas !
 
Nie sądzę zatem, że po krwawej łaźni którą zafundujemy Rosjaninowi, szefowi KSW będzie opłacało mu się wypisywać kolejne grube czeki jednocześnie trzymając zawodnika takiego kalibru w obwodzie.
Przeczytaj to co napisałem wyżej do @Sompa i miej na uwadze, że są też inni sprawni managerowie, którzy dobrze dbają o interesy swoje i swoich zawodników. "Ustaw się w kolejce", jak to @Sompa niejednokrotnie mawiał. :boss:
 
Back
Top