Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Borys Mańkowski po KSW46:
- Tasmański Diabeł wrócił na dobre!
- Rewanż z Jimem miał dla mnie szczególne znaczenie, w pierwszej walce zostałem upokorzony
- Wyrównaliśmy rachunki, teraz czeka mnie walka o pas
- Szanuję Jima, jak tylko się podniesie, to chętnie domknę trylogię już o pas, który wcześniej zdobędę
- Menadżer będzie renegocjował mój kontrakt, mamy dobrą kartę przetargową
- Żadna inna walka jak o pas mnie nie interesuje
- Kame hame ha!

Łukasz Sajewski:
- Split decision to kpina, nawet prezes Droniusz punktował 30:27 na moją korzyść
- Chlewicki to były champion, ale ma już swoje lata, wykorzystałem swoje atuty
- Cieszę się, że zamknąłem usta krytykom
- Czekamy z menadżerem na kolejne propozycje
- Leszku Pawlęga, Twoja klątwa już mnie nie dosięga!

Flowrider:
- Zdecydowanie najbardziej udana gala dla mnie jako menadżera
- Wprowadzone zmiany okazały się poskutkować, co mnie cieszy
- Rozmawiam z Droniuszem co dalej dla moich zawodników, niebawem powinienem wiedzieć więcej, będzie grubo.

@Droni Mail Time
 
@Spike @mmag haha Oboje przegraliscie z jedynym i prawowitym mistrzem Blagoiem Ivanovem! Cóż mogę powiedzieć, Bedorf był dobrym zawodnikiem, wygrywał z każdym ale dwa nokautu z moich rąk go pogrzebaly. Kita? Został znokautowany już raz przez Bedorfa. Jedynie czym może się pochwalić że dał dobra walkę ze mną, która i tak przegrał. Mogę powiedzieć jedno... Polskie podwórko wagi ciężkiej to dno i rozjebalem już każdego niby znaczącego zawodnika. AMEN
 
@Spike @mmag haha Oboje przegraliscie z jedynym i prawowitym mistrzem Blagoiem Ivanovem! Cóż mogę powiedzieć, Bedorf był dobrym zawodnikiem, wygrywał z każdym ale dwa nokautu z moich rąk go pogrzebaly. Kita? Został znokautowany już raz przez Bedorfa. Jedynie czym może się pochwalić że dał dobra walkę ze mną, która i tak przegrał. Mogę powiedzieć jedno... Polskie podwórko wagi ciężkiej to dno i rozjebalem już każdego niby znaczącego zawodnika. AMEN

Blagoi, Daniel Omielańczuk po Ciebie zmierza. Coming soon.
 
Pudzian po walce.
Dziękuję za wielkie wsparcie, na które zawsze mogłem liczyć. Miałem szansę wygrać, no ale cóż nie wyszło. Uważam, że dałem z siebie wszystko i dalej nie zamierzam pchać tego wózka. Także dziękuję wszystkim fanom, szefowi organizacji, i całemu managementowi.To już koniec mojej przygody ze sportem, czas na zasłużony odpoczynek. Żegnajcie. Polska górą.
 
Pudzian po walce.
Dziękuję za wielkie wsparcie, na które zawsze mogłem liczyć. Miałem szansę wygrać, no ale cóż nie wyszło. Uważam, że dałem z siebie wszystko i dalej nie zamierzam pchać tego wózka. Także dziękuję wszystkim fanom, szefowi organizacji, i całemu managementowi.To już koniec mojej przygody ze sportem, czas na zasłużony odpoczynek. Żegnajcie. Polska górą.

Jeszcze handicap z uchodźcami Ci został kolego.
 
Kwestia kilku gal i staniemy oko w oko Białorusku czy tam Bułgarze
Jesteś tak mało znany że nawet nie wiem z kim walczyłeś. Znaczy to że może to nie być kwestia kilku gal a wygórowane Twoje marzenie ;-)
 

Attachments

  • dupacyckichuj.png
    dupacyckichuj.png
    16.1 KB · Views: 18
Marcin Prachnio po walce
"No i co kurwa!, Dżej miałeś mnie rozpierdolić i co?, ja rozpierdoliłem ciebie, jaki piękny był widok kiedy moja ręka poszła w górę, teraz chce walki z Błachowiczem, czas pokazać kto jest najlepszym stójkowiczem w LHW, a potem chce rewanżu z Materlą!, @Droni słyszysz? chce tej walki, mogę walczyć nawet teraz tylko daj mi walkę z którymś z nich!"

Bartłomiej Kurczewski po walce
"Cóż szkoda, jednak Damir był bardziej efektywniejszy w stójce, i wydaje że to przeważyło w tej walce, do 2 rundy walka była całkiem wyrównana, ale Damir w 3 rundzie dał popis w stójce, teraz muszę trochę odpocząć i przemyśleć co dalej ze mną"
 
4 Bardzo ciekawe i głośne nazwiska pojawiły się w wadze ciężkiej w KSW
1. Thiago Silva - weteran UFC, marzy mu się podbój wagi ciężkiej, mimo że w UFC walczył kategorie niżej - zarezerwowany przez @Halny
2. Aleksander Emelianenko - brat Fedora, jak sam mówi chce dojebać temu grubemu Bułgarowi i że 37 lat nie jest dla niego żadną przeszkodą
3. Sergei Kharitonov - Podpisał kontrakt tylko na 2 walki, bo jak sam mówi, mimo że ciągle jest w TOPOWEJ formie, to nie chce brudzić sobie rąk krwiom rywali
4.Marcin Tybura - po średnio udanej przygodzie w UFC. 33-letni Tybura marzy o zawładnięciu klatką KSW
 
4 Bardzo ciekawe i głośne nazwiska pojawiły się w wadze ciężkiej w KSW
1. Thiago Silva - weteran UFC, marzy mu się podbój wagi ciężkiej, mimo że w UFC walczył kategorie niżej - zarezerwowany przez @Halny
2. Aleksander Emelianenko - brat Fedora, jak sam mówi chce dojebać temu grubemu Bułgarowi i że 37 lat nie jest dla niego żadną przeszkodą
3. Sergei Kharitonov - Podpisał kontrakt tylko na 2 walki, bo jak sam mówi, mimo że ciągle jest w TOPOWEJ formie, to nie chce brudzić sobie rąk krwiom rywali
4.Marcin Tybura - po średnio udanej przygodzie w UFC. 33-letni Tybura marzy o zawładnięciu klatką KSW

mail ziomeczku
 
Back
Top