Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Uwaga, Uwaga Marcin Prachnio znowu nadaje :D
Prachnio.jpg


Marcin Prachnio na FB
"Dawno się nie odzywałem, gdyż trenowałem w Holandii z moim ziomkami w Golden Glory, czuje kurwa tak nabuzowany przed walką z tym frajerem Silvą, kurwa będę w takiej formie że rozpierdole go, czuje się jak nowo narodzony, udowodnie wszystkim niedowiarkom którzy mnie skreśli że porażka z Materlą była tylko wypadkiem przy pracy, szykujcie się!, #KSW46 #Będzieogien #PrachnioV2 #Silvapussy
 
hada-vs-grzebyk.png

Starcie Hadaś vs Grzebyk daje znać, że dochodzi do głosu pokolenie zawodników, którzy sporo czekali na swoją szansę. W Bydgoszczy jeden z nich wykorzysta ją dobrze, drugi straci bardzo dużo. Gala w CZWARTEK O 20:00
Hadaś vs. Grzebyk
 
faria-vs-lubo-ska.png

Obie Panie walczą o być albo nie być, raczej nie tylko w KSW, a nawet w MMA. Porażka właściwie kończy ich karierę. Zwycięstwo daje jeszcze jedną szansę.
Faria vs. Lubońska
@mmag vs. @allan77
 
GALA W CZWARTEK O 20:00 chat.mmarocks.pl

@mmag odpisałem Ci na maila, mam nadzieje, że jeszcze to mocno przemyślisz, piszmy na priv jak będziesz.
 
Panie Liga Europejsa gra ! BVB-Porto, Villareal-Napoli czy Fiorentina-Tottenham o 19 !

no Borussia vs Porto jeszcze jakoś ciekawe, no ale ja nie ukrywam, że jeżeli chodzi o Ligę Europy to oglądam jedynie finał i Polskie drużyny, więc mi po prostu czwartek pasuje, piątek już nie bardzo, jakby to powiedział Andrew Gołota "co zrobić"
 
no Borussia vs Porto jeszcze jakoś ciekawe, no ale ja nie ukrywam, że jeżeli chodzi o Ligę Europy to oglądam jedynie finał i Polskie drużyny, więc mi po prostu czwartek pasuje, piątek już nie bardzo, jakby to powiedział Andrew Gołota "co zrobić"

No według mnie ta gra pod uczestników to powinieneś się do nich dostosowywać, a nie na odwrót, jak chcesz frekwencje mieć. Choć mi czwartek odpowiada akurat odpowiada.
 
No według mnie ta gra pod uczestników to powinieneś się do nich dostosowywać, a nie na odwrót, jak chcesz frekwencje mieć. Choć mi czwartek odpowiada akurat odpowiada.
zauważyłem, że ja już mam coraz mniej praw, co ja zrobię że w piątek znowu nie mogę? Zrobiłem termin w który mi odpowiada, beze mnie chyba akurat jednak ani rusz.
 
zauważyłem, że ja już mam coraz mniej praw, co ja zrobię że w piątek znowu nie mogę? Zrobiłem termin w który mi odpowiada, beze mnie chyba akurat jednak ani rusz.

Mi jak pisałem czwartek pasi, ale smutki, ze mało ludzi możesz też zachować dla siebie, bo jak ty masz wydarzenie sportowe to przekładasz galę, jak inni to już wyjebane. :D Tak jestem adwokatem diabła allana xD
 
Z drugiej strony, ta gala nie jest robiona pod jak największą publikę, tylko jako zapychacz. Więc nie do końca wiem o co jest ta pseudo wojna :boss:

@Droni nie odpisałeś, a lajkujesz mi posty. :o o:
 
na pewno czwartku nie będę oglądał na Ligę Europy, oglądając ją na necie :D
Liga Mistrzów co innego :D, ale Liga Europy to zupełnie inny poziom :D

W przypadku zespołów o których Ci pisałem nie uważam tego za inny poziom, każdy z nich jest na poziomie 1/8 LM gdzie grają m.in. Gent, Dynamo Kijów, Wolfsburg czy nawet Zenit. Ja będę w czwartek na chacie jak coś, to nie jest problem żeby oglądać na TV i rzucać okiem na lapka więc bez stresów, bo chodziło mi o to że jest LE i może inni też będą chcieli oglądać. :beer:

Edit: @Spike to żadna wojna tylko spostrzeżenie że jest w tym czasie inne wydarzenie, a poprzednie gale były z tego powodu przekładane.
 
Edit: @Spike to żadna wojna tylko spostrzeżenie że jest w tym czasie inne wydarzenie, a poprzednie gale były z tego powodu przekładane.
No jest, ale to nadal chyba niczego nie zmienia, bo ta gala to swoisty zapychacz, nie organizowany dla szerszego grona ludzi/graczy, tylko przede wszystkim dla tych, których zawodnicy wystąpią -przynajmniej takie mieliśmy założenie, tworząc tą serię z Dronim. Nie widzę powodu by przekładać ten termin, serio. ;)
 
Jay Silva na tt:
Przepraszam wszystkich kibicow ,ze moja najblizsza walka bedzie z takim balasem . W ktorej rundzie mam go pokonac?
 
Ja naprawdę dla Ligi Europy nie przesunąłbym tego, na pewno gali by nie było jakby Lech grał, co do Legii to raczej nie, bo wyjebane w nich :D
już prędzej dzisiaj bym przesunął bo Lotos za chwilę gra z Zenitem Kazań.
 
Z drugiej strony, ta gala nie jest robiona pod jak największą publikę, tylko jako zapychacz. Więc nie do końca wiem o co jest ta pseudo wojna :boss:

@Droni nie odpisałeś, a lajkujesz mi posty. :o o:
Odpiszę Ci jutro, bo mam od zajebania nauki.
 
fija-ka-vs-zontek.png

Waga półciężka w KSW ma się coraz lepiej, dobitnym przykładem jest to zestawienie. Oboje przegrali swoje ostatnie walki nieznacznie, z Reljiciem Fijałka, a z Narkunem Zontek. Wygrany zyska sporo, przegrany będzie w kolosalnie trudnym położeniu
FIJAŁKA VS ZONTEK
@Sompa
 
andryszak-vs-kowalkowski.png

Zestawienie "młodego" pokolenia wagi ciężkiej. Oboje mają dobrą passę. Andryszak walczy u siebie w Bydgoszczy. Wygrany tej walki prawdopodobnie zapewni sobie start w eliminatorze.
ANDRYSZAK VS KOWALKOWSKI
@JŻuberek vs @allan77
 
w-odarek-vs-grabowski.png

Świetne Polsko-Polskie starcie wagi ciężkiej. Walka wieczoru. Grabowski debiutuje w KSW, w UFC nie poszło mu tak jakby sobie życzył, natomiast Włodarek wciąż czeka na swoje wielkie zwycięstwo. Lepszej okazji może już nie mieć
WŁODAREK VS GRABOWSKI
@damianancelotti vs. @DamiannN
 
CZWARTEK 20:00 - KSW FIGHT CLUB 2
PROSZĘ O WYSŁANIE TAKTYK ZAWODNIKÓW WALCZĄCYCH JUTRO !
 
Back
Top