Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Teraz co do tego terminu, coś mi się pojebao, że półfinały są o 14 i 16:45 i dlatego dałem godzinę 20:00, a tutaj jeszcze Polacy o 19:20, no nie wyobrażam sobie, żebym tego nie widział. Ponadto Flowrider:
Mecz z Rosją - to je wyborne
Mecz z USA - to je wyborne
mecz z Iranem(od 3ciego seta) - to je wyborne
Mecz z Argentyną - to je wyborne

Jedynie zjebaliśmy mecz z Włochami i to zaważyło, że dzisiaj KSW, albo wczoraj nie było o godzinie 20:00

Bo resztę zespołów było klasę niżej i pojawiało się rozluźnienie.


KSW 40, dzisiaj chat.mmarocks.pl 18:00
Zapraszam
@mmag
@Spike
@nikuya-san
@respect
@JanuszWanZant
 
Teraz co do tego terminu, coś mi się pojebao, że półfinały są o 14 i 16:45 i dlatego dałem godzinę 20:00, a tutaj jeszcze Polacy o 19:20, no nie wyobrażam sobie, żebym tego nie widział. Ponadto Flowrider:
Mecz z Rosją - to je wyborne
Mecz z USA - to je wyborne
mecz z Iranem(od 3ciego seta) - to je wyborne
Mecz z Argentyną - to je wyborne

Jedynie zjebaliśmy mecz z Włochami i to zaważyło, że dzisiaj KSW, albo wczoraj nie było o godzinie 20:00

Bo resztę zespołów było klasę niżej i pojawiało się rozluźnienie.


KSW 40, dzisiaj chat.mmarocks.pl 18:00
Zapraszam
@mmag
@Spike
@nikuya-san
@respect
@JanuszWanZant
Postaram się być po raz pierwszy na swojej walce :D

Taktyka dla Mackowiaka taka jak wysłałem Ci do ostatniej walki. Nie będziemy nic zmieniać
 
@Droni wstawisz liste wolnych zawodnikow ?
O 18 postaram sie wejsc na czat :)
@Bezio17 jakich miales zawodnikow ?
12483800_1040225699360824_147472143_n.jpg
 
Mnie dzisiaj pochłonął sport od 16 oglądam na przedzielonym ekranie 2 mecze pn (Arsenalu i Barcelony), potem skoki, a na deser mma.
Może wpadnę, ale nie obiecuję.
Barcelona i tak wygra i z reguły w La Liga po za Barca,Realem,Sevilla,Villareal,Valencia i Atletico nie ma drużyn z którymi sa ciekawe mecze
a Arsenal w Pucharze
w sumie to i tak to sie konczy przed 18:00
a co do skoków, byłem pewien, że są właśnie teraz, lipnie wyszło, ale jak już ma być gala o 18:00 to będzie, najwyzej zrobimy chwile przerwy ewentualnie jak ktos bd chcial, no wszystko sie ulozylo nie tak ;/
 
Teraz co do tego terminu, coś mi się pojebao, że półfinały są o 14 i 16:45 i dlatego dałem godzinę 20:00, a tutaj jeszcze Polacy o 19:20, no nie wyobrażam sobie, żebym tego nie widział. Ponadto Flowrider:
Mecz z Rosją - to je wyborne
Mecz z USA - to je wyborne
mecz z Iranem(od 3ciego seta) - to je wyborne
Mecz z Argentyną - to je wyborne

Jedynie zjebaliśmy mecz z Włochami i to zaważyło, że dzisiaj KSW, albo wczoraj nie było o godzinie 20:00

Bo resztę zespołów było klasę niżej i pojawiało się rozluźnienie.


KSW 40, dzisiaj chat.mmarocks.pl 18:00
Zapraszam
@mmag
@Spike
@nikuya-san
@respect
@JanuszWanZant
Odpisał byś na maila :boss:
 
Jeżeli gala o 18 będzie to super bo będę. Najwyżej nie będziesz przyciągał za mocno.
 
Barcelona i tak wygra i z reguły w La Liga po za Barca,Realem,Sevilla,Villareal,Valencia i Atletico nie ma drużyn z którymi sa ciekawe mecze
a Arsenal w Pucharze
w sumie to i tak to sie konczy przed 18:00
a co do skoków, byłem pewien, że są właśnie teraz, lipnie wyszło, ale jak już ma być gala o 18:00 to będzie, najwyzej zrobimy chwile przerwy ewentualnie jak ktos bd chcial, no wszystko sie ulozylo nie tak ;/
Moje 2 ulubione drużyny, których meczy nie opuszczam :P
Ode mnie nikt na 40 nie walczy, wbije sobie na czat telefonem i będę obserwował potencjalnych przyszłych przeciwników.
 
Back
Top