FEN może powalczyć o pierwsze miejsce największej federacji w Polsce , jak nie teraz to nigdy.

Dej fotkie, eksperci ocenią.
A chrypka przeszła? :neildegrassewhoa:
Jej instagram wystarczy - chrypa nie... powiedziałbym nawet, że Iza ostatnio trochę "zmężniała".
Może zamiast Wojka np Artur Gwóźdz jako matchmaker?
No to KSW to byłyby walki pod chłopaków z Artnox-u, sorry, ale Babilon ma tak układane karty by zawodnicy Artnoxu dostawali słabszych od siebie.
 
To może i jest opcja ale to może system turniejowy po prostu? Są federacje bez matchmakerów?

Jest PFL gdzie próbują jakiegoś systemu, ale wychodzi to średnio moim zdaniem.

W systemie turniejowym, jak np. w Bellatorze, przegrani wypadają i znów trzeba im szukać walk. Zresztą Bellator robi tych turniejów za mało, żeby określało to ich system matchmakingu.

Dla mnie było by super gdyby cała dywizja zawodników była wpisana w jakiś system, gdyby każda kolejna walka, każdego zawodnika wynikała wprost z poprzedniej.
 
Wiecie co, rozkminilem ze FEN jest teraz jeszcze w gorszej sytuacji niż jak KSW było z polsatem.
Dlaczego ? Otóż dlatego ze KSW zatrudnia cały czas nowych zawodników bo robia gale co miesiąc.
Taki zawodnik jak będzie miał do wyboru fen lub ksw to wiadomo ze wybierze to drugie.
FEN będzie teraz cały czas tracić potencjalnych zawodników, nawet tego placka Janusza stracili na rzecz KSW.
Jozwiak mógł wejść w to Prime mma a nawet nie ma pojęcia ze płynie tytaniciem.
 
Viaplay przedłużyło życie KSW, to fakt. I znalazła się ekstra kasa na dalsze drenowanie polskiego rynku, choćby tylko zapchać undercard. Jóźwiak chyba naprawdę liczył, że dni KSW są policzone i miał jakieś dalekosiężne plany, w końcu chciał dodać osobne gale K-1 i freaki. Aż tu nagle wszystko się rypło. I nagle oficjalnie zaprzecza, że stoi za Prime, a w papierach i tak są jego kumple. O K-1 kompletnie cicho, ale to dobrze, plajta DSF jasno pokazuje, że to w Polsce się nie uda. Lodzik i Rajewski już mają po trylogii, a inna potencjalna gwiazda Sarara ma wyjebane i woli kosić łatwy hajs za leżakowanie w KSW.
 
FEN przespał szansę. HELD, WRZOSEK, KOŁECKI, MATERLA, PARKE i paru innych do wzięcia było.
Held ma umowę z PFL dalej. FEN go chciał na rywala Rębeckiego przed FEN 28, ale PFL blokowało swoim zawodnikom występy wtedy.
 
FEN przespał szansę. HELD, WRZOSEK, KOŁECKI, MATERLA, PARKE i paru innych do wzięcia było.
Wrzosek raczej i tak by został w fame bo na bank dostanie tam kolejna walkę.
Teraz dodatkowo nie blokuje go kontrakt i może się bić w mma.
 
Dzięki za info wikipedio ;) Przedstawiłem zę byli zawdonicy bez kontraktów na ktorych można było budować FEN jako rywala KSW a nie ubogiego krewnego FEN.
Nie traktuj mnie jak dyletanta to , że śmieję z małego księcia to nie znaczy, że jestem jak on.
 
Back
Top