Fantasy Premier League?

@Bata



nie ma półfinałów, wszyscy gramy do końca.



półfinały są w publicznych h2h.
 
puściłem bąka i to z dobrym kleksem...



gdybym zostawił skład takim jakim był, miałbym przyzwoity wynik.



zachciało mi się kombinacji....:-)



w h2h w plecy z martwą ekipą, w generalce spadek z podium, w ligach publicznych 2 na 3 półfinały przegrane....



trochę się podjarałem niepotrzebnie.



winny jest rooney bo się popsuł chwilę przed meczem....:-)
 
Dzeko na kapitanie pozamiatał :) Ogólnie trzech wspaniałych z City i Mannone punktowali świetnie ;)
 
To gdzie moj puchar? :-)



Jesli Tj zalozy lige na opisanych wczesniej zasadach, to w przyszlym sezonie zapewne bedzie ciekawiej.



Ogolnie dzieki za zabawe, i gratulacje dla Śnieżki :-)(ojej, napisalem zakazane słowo)
 
Fatalne ostatnie dwie kolejki. Kontuzje Rooneya, Silvy i Aguero pokrzyżowały mi plany (a miałem trzy kolejki temu w drużynie Dzeko...) pogrzebały double gameweek i się nie pozbierałem nawet w ostatniej kolejce tracąc jakieś 25 tysięcy miejsc w generalce...



Gratuluje zwycięzcom i deklaruje powrót na szczyt w sezonie 2014/15.



Dla potomności wklejam tabelę Copa Cohones. Ponieważ nie było braku sprzeciwu pierwsza 12 ma priorytet w udziale w lidze h2h w następnym sezonie, potem wolne miejsca będą udostępnione na zasadzie kto pierwszy ten lepszy.



top20.png
 
Fatalne obsadzenie kapitana (Suarez) zadecydowało o tym, że uplasowałem się zaledwie na 3. pozycji. Miałem kupić przed kolejką objawienie - Gayle'a, to postawiłem na "pewnego" Giroud.
 
ligę h2h przegrałem z kretesem o czym już wcześniej wspominałem.



natomiast co do generalki to mam prawo być zły, bo przegrać 3 punktami na przełomie 38 kolejek to trochę kiepsko...



przegrałem czymkolwiek: karnym transferem, złą zmianą, złym wyborem kapitana.



o jedną błędną decyzję w sezonie za dużo...



oczywiście serdecznie gratuluję wygranym w obu ligach.



jestem zmobilizowany na przyszły sezon, tym bardziej, że poziom naszej rywalizacji się podnosi.



podjąłem też decyzję, że przestanę sobie utrudniać rozgrywkę i polityczne wykluczenia ominął w przyszłym sezonie arsenal.



co do zawodników chelsea i tottenhamu- zastanowię się...



przed sezonem zakładałem, że miejsce w pierwszych 100 tys. będzie fajne, udało się skończyć w 20 tys., także nieźle.



steven caulker jest jedynym piłkarzem, którego miałem przez cały sezon.



w następnym sezonie tradycyjnie już rozpocznę wybór składu od leightona baines'a i jakiegoś gracza west hamu united, tylko nie wiem jeszcze kto nim będzie.



dzięki za wspólną zabawę.
 
ceny ładne niektórym zawodnikom przypisali.



znalazłem jednak dwie promocje.



do składu jeszcze nie siadam, jeszcze parę transferów burzących koncepcję na pewno się trafi.



jeden jest pewny- leighton baines, reszta nie...
 
Campeonato Cohones '15 zostało utworzone.



Zgodnie z ustaleniami kod pozostanie tajemnicą do końca następnego tygodnia bo, żeby zebrać aktywnych graczy i zminimalizować ilość martwych drużyn, priorytet daje pierwszej 12 z Copa Cohones w zezłym sezonie.



Tabelka jest kilka postów wyżej, zainteresowani niech mi wyślą maila z "Fantasy Premier League" w temacie i określą się jako jedna z drużyn i dostaną zaproszenia. Po tym etapie kod wkleje tutaj by zebrać resztę drużyn. W tym sezonie jest 20 miejsc, żeby wszyscy grali dwa razy ze sobą.



Copa Cohones została odnowiona, więc wszyscy z zeszłego sezonu mają automatycznie rozesłane zaproszenia. Nowe drużyny mogą dołączyć do ligi za pomocą kodu:



106381-32101



Pozdro i odzyskuję tytuł :).
 
ja niestety w tamtym roku przez chyba 3 kolejki utrzymywałem skład a później nie było mnie 2 tygodnie pogubiłem punkty i mi sie odechcialo i przestałem to ogarniać w tym roku raczej tak się nie stanie.
 
Coś mało zgłoszen od powracających graczy.



Jakos trzeba zapełnić te pozostałe 16 miejsc, kod do Campeonato Cohones '15 to: 106381-31891
 
może czekają na jeszcze kilka transferów,z gatunku tych, co burzą koncepcję całej drużyny. :-)
 
Czas zacząć zbrojebie. Od tego sezonu zmieniły się zasady punktowania, więc wypadałoby nieco przysiąść nad wyborem zespołu.
 
Myślicie, że Sanchez będzie grał od początku? Jakiś fan Arsenalu orientuje się w temacie?
 
fanem arsenalu nie jestem, ale wydaje mi się, że będzie.



chile dość szybko odpadło na mundialu, on był w dobrej formie, jest czas na regenerację.



poza tym niemieccy piłkarze arsenalu późno dotarli do klubów i to oni mogą od początku nie grać.



zresztą coś więcej będzie wiadomo tydzień przed ligą, arsenal gra przecież o tarczę.



przy okazji mógłbyś zaszczycić ligę h2h...
 
jestem z wami:
Boruc
Ivanovic-Kompany-Skrtel-Zabaleta
Arteta-Gerrard-Hazard-Sissoko
Adebayor-Drogba
 
Sanchez napewno będzie grał od początku, ale nie dawałbym go jako psajko Arsenalu do FPL bo potrzebuje troche zgrania, może po miesiącu. :-)
 
Back
Top