Fantasy Premier League?

Hubcio trochę ci nie poszło, tak czasem bywa, że trzech z ławki zrobi więcej niż ośmiu z podstawowego!



ja mam dziś dobrą rywalizację...



mam z oponentem po 6 graczy, tylko dwóch wspónych, innych kapitanów- może być ciekawie, tym bardziej, że pierwsze nasze spotkanie wygrałem trzema punktami...
 
świetny wynik, chociaż sobota na to nie wskazywała.



jestem bardzo zadowolony, bo wreszcie udało mi się ograć obrońcę tytułu, czego nie mogłem osiągnąć w trzech naszych ostatnich konfrontacjach.



co więcej szanse na wygranie h2h redaktor ma teraz niewielkie...



wynik byłby jeszcze lepszy, ale źle oceniłem mecz cardiff- palace, stąd caulker zamiast smallinga, który zrobił punkty....
 
Dziwne, mam wpisane 59 punktów, mój rywal 55, a w tabelce jest wpisane po 55 i mamy po 1 pkt do H2H. O co tu chodzi?
 
Nie przypominam sobie, żebym robił dwa transfery przed tą kolejką, ale patrzę, że tak faktycznie jest. Przepraszam za zamieszanie....
 
dopiero spojrzałem, że czeka mnie mecz z liderem, którym znowu jest visu i jego ekipa...



żółto, pomarańczowo i czerwono u mnie, u oponenta podobnie.



ja niepokonany od 9 kolejek, lider od 6.



będzie ciekawie...



taki trochę mecz kolejki...
 
ciężko będzie...



może się uda to zrobić po raz drugi w tym sezonie.



wtedy miałem dziką kartę do dyspozycji.



teraz możliwości zaskoczenia niewiele...
 
lipa jest, jak na razie...



speroni świetnie bronił i trochę popsuł moje plany.



do tego dziś rano zmieniłem vlaara ze smallingiem miejscami, a tu niespodzianka - villa na zero z tyłu.



żeby jeszcze zainstnieć jutro potrzebuję czegoś ekstra od graczy united i... leightona bainesa!!!



inaczej dobra passa się skończy...
 
Ja w tej kolejce mogę żalować, że zaufałem FPL'owi i zaufałem, że Ward ma bodajze 50% szans zagrania, więc ustawiłem go na ławce, a wpuściłem Olssona. Gracz Norwich pewnie powyżej 1 punktu nie wyjdzie, a Ward ma ich 8. Za to udał mi się transfer Eriksena kosztem Hendersona.
 
Bo wtedy w przypadku jego kontuzji, miałbym wykorzystaną zmianę i wszedłby Olsson, który miał zdobyć 1pkt według mojego planu i tyle, a tak liczyłem, że jak Ward nie zagra, to wejdzie drugi zawodnik z ławki za kogoś. Trochę pokręciłem, wiem. Ale cała nadzieja w tym,że Dżeko nie zagra jutro ani minuty :-)
 
Nie rozumiem :) Nie masz limitu zmian, a na ławce możesz ustawić kolejność, w jakiej chcesz, żeby ewentualni rezerwowi wchodzili za niegrających (oczywiście z uwzględnieniem limitów na danej pozycji).
 
hubcio nie narzekaj, bo całkiem przypadkiem zrobisz wynik kolejki. :-)



patrzę, że "pomarańczowy" silva odżył i jest w składzie na mecz, w dodatku wyjściowym...



blokuje w ten sposób mirallasa- pierwszego z ławki...:-)



teraz potrzebuję chyba czegoś więcej niż cudu, żeby podjąć rywalizację.



mówiąc otwarcie okrutnie zjebałem- ławka zrobiła 22 pkt.



przed samym zamknięciem wyrzuciłem vlaara na ławkę.



chwilę wcześniej posadziłem na niej pomocnika evertonu stawiając na lamberta.



to miała być taka kontra wobec lallany, bo oni często robią punkty we wspólnych akcjach.



tym razem nie zrobili.



właśnie stałem się takim davidem moysem naszej h2h- zachowując oczywiście odpowiednie proporcje.



bez matematycznych szans na pierwszą czwórkę.
 
hubcio nie narzekaj, bo całkiem przypadkiem zrobisz wynik kolejki.
lol.gif


Przypadkiem? Od 34 kolejek jestem najlepszy, tylko dopiero to udowodniłem.:-)
 
Nie ma to jak posadzić Colemana na ławce :< Ostatnio straszny spadek formy. Nawet nie mam czasu analizować sytuacji. Patrzę tylko na wyniki meczów. Martwe drużyny mnie pykają.
 
już raczej tak.



zostały ci trzy drużyny, w których nic się nie dzieje.



gratuluję udanego rewanżu i przede wszystkim nosa, który mnie tym razem zawiódł dość mocno.



świetnie dobrałeś obronę w tej kolejce.
 
No zdaje się, że dwóch z pierwszej trójki przegra z martwiakami. W tym lider.



#NadziejaUmieraOstatnia



Swoją drogą tak wstępnie podsumowując ten sezon (i poprzednie) myślę o bardziej kwalifikowanych zapisach w przyszłym roku. To jest dać priorytet aktywnym graczom - powiedzmy pierwsza 12 z Copa Cohones - a pozostałe miejsca zajmą potem pozostali na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. A i ligę pewnie ograniczę do 20 drużyn, żeby był mecz i rewanż.
 
Kurwa, Yaya Toure ponoć miał być kontuzjowany do końca sezonu, a w FPLu bodajże do 7 maja był przez chwilę, to go sprzedałem.... Niezła mi kontuzja...
 
z martwiakami


starcie tytanów z dołu tabeli na razie 10-12 i w tabeli mają po tyle samo punktów.:-)



co do nowych zasad zapisów na przyszły sezon-świetny pomysł.



troszkę pospieszyłem się z transferami w poprzedni weekend i uraz mirallasa wymógł jeszcze jeden.



na szczęście rooney, wickham i nasri wyrównali z nawiązką deficyt -8.



jedyny błąd to przekonanie, że suarez zrobi coś więcej.



zakładałem, że united może dobrze zagrać z norwich, ale nie zdecydowałem się, a rooney czy mata zapewniliby świetny wynik.



mimo to nie narzekam.
 
Znowu zagrywka życia, Shelvey na ławce :-) Corka mnie zbyt absorbuje, odpuściłem ostatni miesiąc i od razu widać efekty. Przez większość rozgrywek plasowałem się pomiędzy 1 a 3 miejscem, a teraz taki spadek :o W przyszłym sezonie pełna mobilizacja :D
 
Nie ma to jak posadzić Toure na ławce, dobrze, że Koscielny bramke strzelił i miał czyste konto, dzięki temu wygrałem. Szans na kwalifikacje do półfinałów h2h już nie mam, więc życzę powodzenia tym co się to uda :)
 
Wzialem przyklad z Liverpoolu i w h2h czeka nas zabawa do ostatniej kolejki :-)
 
Tak, tyle, że teraz jest game over bo grasz z defem co ma martwą drużynę i RvP na kapitanie. Chyba, że go przekonam, żeby coś sklecił z wildcarda ;).
 
Mam nadzieję, że RvP wróci na podwójną kolejkę i wsadzi kilka bramek. Oczywiście kosztem Maty, który może zrobić różnice w tej kolejce, a ja go nie mam w składzie.
 
Back
Top