Fantasy Premier League?

U mnie jakiś dramat. Mane na kapitanie po żywej pierwszej kolejce kompletna kupa u siebie, tak samo obrońca Soton... Ruddy traci czyste konto w 88 minucie... Rooney bez strzału na bramkę... Sakho bez punktów... Tylko nowokupiony Ayew się spisał.
 
jeżeli użyje teraz wildcardu to czy będę mógł robić zmiany przez cały tydzien bez problemu? czy jednorazowo? bo nie pamiętam w sumie jak to jest
 
druga kolejka i mój bramkarz po raz drugi wypada za czerwo.... :wall:
cały plan leci w otchłań.
a rozważałem czy grać bez bramkarza- lepiej bym na tym wyszedł.
do tego walcott- pomyłka straszna.
dziś wieczorem nie będę kibicował benteke, bo mnie pogrąży.
wildcard wisi na włosku.
potrzebuję minimum 3 zmian.
o ile mogę przystąpić do gry w h2h z -4 za karny transfer, to z -8 już niechętnie.
to zbyt duża różnica.
przynajmniej na tym etapie sezonu.
 
Last edited:
O co chodzi z tymi dodatkowymi opcjami typu triple captain? To jest raz na całą rundę do wykorzystania?
 
Dzieki Tj. Mi Benteke ustawił drugą kolejkę i wygrana w h2h rzutem na taśmę mimo, że zapomniałem, że liga rusza w piątek. Teraz chyba pozbede się szrotu z Arsenalu i Chelsea.
 
do ostatnich minut zmieniałem koncepcje składu, skoro już zagrałem dziką kartę.
w przedostatniej wersji obecni byli diouf i targett, ale postanowiłem zagrać giroud.
na chwilę obecną nie wyszedłem na tym za dobrze...
reszta ze zmiennym szczęściem, ale jakiegoś wielkiego dramatu nie ma.
duży minus- znowu nietrafiony kapitan.
 
Ja narazie po WC mam 50 punktów i zostali mi jeszcze Mertesacker, Sanchez i Benteke więc jestem stosunkowo zadowolony choć też nietrafiłem kapitana (@Yazz - Aguero?).

Poza tym, że Naughtona (8 pkt) zostawiłem na ławce to widzę problem w tym, że ostatecznie mam zbyt drogą obronę (6,0, 5,5, 5,5 i 5,0, który nawet nie gra) i przez to ograniczone pole manewru na pozycjach atakujących. Chyba poczekam do następnego tygodnia aż będę miał 2 FT i to ogarnę - oby Francis nie zdrożał. Błędem też było ostatecznie nie wzięcie Targetta za 4.0, który pewnie wyleci ze składu Świętych jak wróci Bertrand ale może zyskać trochę na wartości jeśli Koeman wreszcie ogarnie defensywę.
 
Yazz said:
7710, member: 64"]spokojnie.
sam arsene wenger przyszedł ci z pomocą, bo obraził się na swoich środkowych.

No to dylemat, ktorego sprzedać się sam rozwiązuję. Chociaż obrona ARS wygląda tak niepewnie, że Mert i Kościelny pewnie wrócą za tydzień.
 
naughton ciekawa opcja.
minus- kalendarz swansea.
duży plus- 0,7% graczy w niego wierzy.
 
Ja, trochę ryzykownie, w obawie o zmiany wartości zawodników (weszło na styk) wykonałem już wczoraj darmowy, upatrzony wcześniej, transfer - oby obyło się bez kontuzji!

Generalnie pora się obudzić, bo bieda :)
 
jestem na podium w lidze cohones, a w head2head mam 2 porazki.. jedna jednym punktem, a druga trzema :D w tej pierwszej moj kapitan zdobyl jeden punkt, a w drugiej dwa :confused:
 
rotacje wengera....
myślę, że facet jeszcze nie raz w tym sezonie pozbawi kogoś z nas uśmiechu, gdy zobaczymy wyjściowy skład.
 
Zrobiłem WC. Radykalne zmiany. Do czego to doszło, że zupełnie nie byłem w stanie skomponować ataku, bo prawie sam szrot :(
 
giroud :confused:
miał zrobić różnicę w mojej rywalizacji h2h, a tu 20 minut z ławki.
mimo to sytuację miał.
szkoda.
pewnie zaczekam z reakcją i zobaczę, jak zaprezentuje się przeciwko stoke.
 
Szok w trampkach, byłem pewny, ze zrobiłem deala z wymianą Tadicia na Yaye, a tu jednak nie i koleś uratował mi kolejkę.
 
Szok w trampkach, byłem pewny, ze zrobiłem deala z wymianą Tadicia na Yaye, a tu jednak nie i koleś uratował mi kolejkę.
haha, ja Mane na ławce posadziłem... można?! :) za to Pelle poszalał z przodu, pozostaje mi trio jeszcze z United, Darmian, Morgan i Roo.
 
Andre Ayew uratował mi tyłek w h2h.

Poza tym tydzień po dzikiej karcie i już tak z 3 kandydatów do transferu - Azpilicueta, Benteke, Payet.
 
76 pkt (+ do tego w tym -4 pkt bo wziąłem Clyne za którego dostałem 0 pkt w ostateczności), nareszcie rozjebałem i nadgoniłem jakbym jeszcze odpowiednio wybrał kapitana to miałbym szanse wykręcić najlepszy wynik w tej kolejce na świecie (miałem Toure na triple za którego dostałem 9 pkt, jakbym wybrał Ayewa czy Tadica i wybrał innego obrońce niż Clyne to byłby kosmos)
było tragicznie a wskakuje na 3 miejsce i mam nadzieje piąć się dalej :cool:
 
Back
Top