Fantasy Liga - Ekstraklasa

Ja tam z ległej tylko Mikite mam.... wyjebałem wszystkich z Lecha bo to co robi Rumak i Urban jest popierdolone........
 
Urban kutafilcu jeden. Zapamiętaj ten post. Skonczysz jak ostatnio w Legii jesli nie wprowadzisz Rado i Dwali. To ja Dronisław Ci mowie.
 
saganowski pieknie, ale dlaczego dalem vrdoljaka na c zamiast sagana. kosecki nawet nie pogral..
 
Dobrze, że chociaż asyste miał z tego co się orientuję. Niech Podgórski i Zbozień pokażą na co ich stać.
 
Nie jest źle - 27 pkt i jeszcze dzisiaj mogą zapunktować Deleu, Matsui, Grzelczak (Lechia) i Balaj (Jaga) ;)
 
Kurw.... co ten Matsui odpierdala, zmarnował już mi dwie szanse na zapunktowanie asystą i bramką Deleu-Matsui, Grzelczak-Matsui... ech
 
47 pkt w 3 kolejce ;p, i 5 miejsce - jak na razie. Strzeżcie się NADCHODZĘ, nadrabiając skład z 1 kolejki, gdy nie znałem możliwości zawodników ;p
 
jakaś słaba ta kolejka w mojego zespołu. Chyba trzeba będzie zrobić parę zmian w składzie
 
Czarek Wilk rozwiązuje kontrakt, w związku z czym amłe przemebleowanie w składzie
 
Jak tam zespoły skompletowane do odparcia mojego ataku w tej kolejce? ;p



Ja tym razem z -4pkt startuję, oby się opłaciło :)
 
A mnie dzisiaj najbardziej interesuje Wisła - Jaga, oby Wisła na 0 z tyłu, i Garguła coś stzrelił :)
 
Back
Top