Fantasy Liga - Ekstraklasa

Trela oznaczony na czerwono czyli ma kontuzje... zmiencie sobie go bo jeszcze prowizja za transfery nie jest brana ;p
 
O dzięi. Za Trelę poszedł Buric a za czerwonego Douglasa - Sadlok, a Korzyma - Papadopulos.



Nie źle. Liga się nie zaczęła a mi się już trzech wysypało :)
 
Zmiany spowodowane kontuzjami:



Trela - Mielcarz



Dzalamidze - Możdżeń



Korzym - Nakoulma



Zmiany bo trochę kaski zostało przez wcześniejsze zmiany :-):



Marciniak - Kuś



Szewczyk - Kita
 
Tak jak próbuje zbudować skład to uzmysławiam sobie, że Ekstraklasy nie ogarniam zupełnie, suckesem będzie górna część tabeli.
 
Do grona faworytów dołącza Kamax Kańczuga:-)



Ale jak ciężko ten skład skompletować za 25 mln. Jakbym miał więcej o 5 to by był miód.



2q00ilh.jpg
 
TwardyB nie powiedziałbym że cięzko - do obrony kupujesz np. jednego świetneo, dwóch dobrych, jednego średniaka i najtańszego gościa za 0.50. W pomocy tak samo. Atak 2 bardzo dobrych i najtańszy. Jeden Bramkarz bardzo dobry i drugi najtańszy. Najtańszego wszadam na ławke i mam bardzo dobrą 11.
 
sprzedajesz kontuzjowanych w pizdu i kupujesz nowych.. co prawda tracisz punkty za prowizje.. ale jak tak lubie grać
 
U mnie trochę zmian w składzie :P ale jakie to się przekonacie jutro ;)
 
I ja jestem. Team jak w obrazku DejanSavicevic ;p



Już dzisiaj pierwszy transfer za Boguskiego (kontuzja) kupiłem Grzelczaka.



a skład:



Miśkiewicz - Głowacki, Cichocki, Jodłowiec, Ceesay - Geworgian, Kosecki, Kwiecień, Zieńczuk - Grzelczak, Ubaparip rezerwowi:



Soliński, Lewczuk, Trałka, Ouedraogo.
 
Mój skład:



Gikiewicz - Bereszyński, Deleu, Danch, Polak - Kosecki, Drewniak, Andradina, Kiełb - Paixao, Teodorczyk
 
No no kupić Ubiparipa, Miśkiewicza i Cichockiego to naprawdę odważnie


Mało co w ostatnich latach interesuję się Ekstraklasą, więc brałem na wyczucie/chybił-trafił.



Chociaż Ubiparip strzelił bramkę w Lidze Europejskiej ;p
 
Ja po bandzie.



Małkowski - Stano, Zbozien, Petasz - Mila, Kosecki, Bernhardt, Pogdórski - Papadopulos, Teodorczyk, Paixao.
 
ja 2, tylko dwoch pilkarzy gralo, a kurwa zmulilem pale, bo murayama 3 zdobyl, a mialem go na lawie...
 
ja 2, tylko dwoch pilkarzy gralo, a kurwa zmulilem pale, bo murayama 3 zdobyl, a mialem go na lawie...
 
Ja narazie po 0 i wp.pl i w sport.tvp.pl dopoki gdy SLA,LEG,LPO zagraja swoje mecze znacznie powinno wzrosnac :D
 
A ja na razie 2 pozycja w tabeli ;p 14pkt za 2 piłkarzy (Głowacki -4, Miśkiewicz - 10).
 
U mnie po piątku 13 pkt, ładnie, górnicy na plus: Danch i Gancarczyk po 5 pkt za czyste konto :), Madej 1 pkt. i Papadopoulos 2. Także 4 piłkarzy "zużytych".

Dzisiaj moi nie grają a w niedziele szansę na punkty mają:
Hamalainen, Mila, Kelemen, Kokoszka, Jankowski i Jurado. Po niedzieli powinienem mieć punktów sporo. W poniedziałek jeszcze Deleu.
 
Back
Top