Fantasy Liga - Ekstraklasa

U mnie 11 kolejka udana, po nie dopisałem sobie 61 pkt i gonie czołówke. Zobaczymy co pokażą chłopaki odemnie po przerwie na reprezentacje.
 
Coś cicho zrobiło się w tym temacie :) W 12 kolecje trochę punktów się uzbierało, ale bardzo mało punktór w defensywy zaledwie 2, dobrze że pomoc i napad lepiej się spisały.
 
Ostatnio mam genialną passe - 2 ostatnie kolejki bity rekord i wyrównany (2 kolejki z rzędu 50) a teraz mogę ustanowić nowy - 49 pkt mam i jeszcze Akahoshi gra. A jakbym się w porę zorientował że Radovic ma kontuzje i go zmienił byłoby jeszcze wyżej. Główna przyczyna mojego sukcesu to 20 pkt Paixao na kapitanie.







Adminstrator ligi (czyli chyba założyciel czyli LaQi) niech zrobi Puchar Ligi - http://fantasyliga.wp.pl/news/show/UHVjaGFyeSBsaXw3NA..
 
54 punkty w poprzedniej kolejce pozwoliły mi wskoczyć na 19 miejsce. Ale jak patrzę dla wszystkich chyba była to udana seria gier. Kopacze się rozstrzelali to i w FL punktują.
 
Paixao to u mnie maszyna do nabijania punktów - teraz 22 na kapitanie. Pobity rekord 2 kolejkę z rzędu - 54 pkt. Ogólnie po bardzo słabym początku teraz świetnie mi idzie - od 5 kolejek passa 50+ pkt.
 
79 pkt muszę dodać, że zacząłem dwie kolejki później niż wy dlatego jestem na 20 miejscu. W sumie teraz mam wybrną jedenastkę tylko problem z jednym pomocnikiem jest no i Piech przestał strzelać.
 
Wartość: 31.20 mln zł
Dostępne fundusze: 1.20 mln zł

Bez żadnych smsów/przelewów.
 
Kolejka fail...



Dziwniel -1



Reszta po 2 pkt



Zahare wywaliłem na rezerwe i zrobił 14 pkt...
 
Ja sprzedałem Plizge i jebłem Nakulme na ławke.. a razem najebali 17 pkt..
 
No no ale ladnie wszyscy punktowali :)


91 msc na prawie 80.000 graczy w klasyfikacji 16 kolejki i 74 punkty :)


Oby dalej było podobnie :)
 
Kolejna edycja dziś wystartowała :)



Sporo zmian i nowości, cieszy fakt że tacy piłkarze jak Guerrier czy Brzyski wreszcie na tych pozycjach co powinni :)
 
Drużyna założona, obrona mocno eksperymentalna. Może ktoś założy ligę prywatną tak jak w rundzie jesiennej?
 
PODBIJAM TEMAT. Liga startuje już dziś a póki co zapisało się tylko 8 zespołów.







http://ustawlige.com/user/index



kod - 121599752
 
Back
Top