Fame MMA gala youtuberów

Bo jesteś pojebany
Albo ciebie jarają takie właśnie pojebane rzeczy w tych frikach, takie mainstreamowe.
Na następnej gali jak będzie ten, ten Rzeźniczak, to będziesz wrzucał posty o nim, zawsze interesują cię te najbardziej
" popularne" persony, bo twierdzę że tak jest skoro to wrzucasz, a dla kontrastu na poparcie tego co napisałem to nigdy nie wrzuciłbyś newsa o walce kaczora brs :siuu:
 
Bez tytułu.png

Ten typ to chyba walczy z klocem tysiąclecia.
 
Wjazd Tyboriego w kutasjusza.

Zainteresowanie gaśnie to pewnie cwany Baxton byłby w stanie dopłacić aby Tyburski zrobił coś takiego. Przecież oni sami się przyznali że płacą za to kto zrobi najwieksze dymy...
Nawet tak na chwilę spojrzałem na Stream, 40 tys widziałem kiepsko nie wiem ile było w szczycie
 
Typuję, że po 30 sekundach, któryś z tych amatorów uszkodzi sobie rękę i tyle będzie z tego "wydarzenia" :facepalm:
Pięści tego Kanadyjczyka, który odnosił sukcesy w boksie birmańskim wyglądają jakby dłoń wsadził do ula.
Te freaki te pewnie nie mają pojęcia ile kosztuje składanie takiej dłoni. Szpilka jaki jest taki jest ale parę operacji i w życiu się nie zgodzi na walkę na gołe łapy :korwinlaugh:

Nawet się tak zacząłem zastanawiać czy nawet 5 lat ćwiczeń wzmacniających nadgarstki, dłonie -zmniejszyłoby ryzyko kontuzji choćby o te 30%...
Chyba, że ktoś jest po prostu freakiem pod względem kości...
 
Back
Top