Fame MMA gala youtuberów

Z pewnością Juras, znany ze sztywnego kręgosłupa moralnego, odmawia chwili zabawy za 1,5mln. Chyba mu się zera popierdoliły, bo jeśli w ogóle dostał ofertę to w 150k mogę ewentualnie uwierzyć. Ale na pewno nie w 1,5 mln, a tym bardziej, że to odrzucił.
 
Bo Gancewski to pizdeusz i szczekacz internetowy, którego wypromowała na Twitterze jego głupota kilka lat temu. Polak w klatce by go wykończył
mozesz cos wiecej w temacie powiedziec? zalozylem konto na twitterze w tym roku i nie wiem o co chodzi ;d
 
mozesz cos wiecej w temacie powiedziec? zalozylem konto na twitterze w tym roku i nie wiem o co chodzi ;d
Gancewski od jakiś 6 lat go obserwuje i słynął głównie długo z troglodyckich komentarzy o Legii, której jest kibicem. A jak zaczął jebać po ludziach z FAME na Twitterze to zebrał potężny fejm i stał się nagle popularny.
 
Gdyby to weszło :lol:
1cbcf522ca28517480bc788d5928da9c2d27acb81694d4173649940c8ff7b1ed.jpg
 

- no zajeb mi!
- MAM KONTUZJE!!

:mjsmile:

Pięknie to Natan rozegrał. Pseudoprawlniaki uniosą się honorem i mu strzelą - pójdą siedzieć na kilka lat.
Będą milczeć żeby nie stracić legalnych 100-200k za walkę - Natan górą.
A gadanie, że oni na Natana kogoś wyślą też można między bajki włożyć. Pewnie środowisko już dawno się wypięło na Denisów za ich wygibasy w internecie.
 
Last edited:
- no zajeb mi!
- MAM KONTUZJE!!

:mjsmile:

Pięknie to Natan rozegrał. Pseudoprawlniaki uniosą się honorem i mu strzelą - pójdą siedzieć na kilka lat.
Będą milczeć żeby nie stracić legalnych 100-200k za walkę - Natan górą.
A gadanie, że oni na Natana kogoś wyślą też można między bajki włożyć. Pewnie środowisko już dawno się wypięło na Denisów za ich wygibasy w internecie.
Ale kogo naślą? Kto jest taki głupi, że dostać wyrok za kolegę który został brzydko nazwany? Ten Bandura następny, odpalił się na konfie, wielki zabójca, że zajebie kasztana marconia bo go frajerem zwie. Żałosne. To jest cena Panie Badura za pajacowanie.
 
Macie może nagranie bez zagłuszania z momentem co mówił polak do natana? Albo czy wiadomo co mówił
 
Ale kogo naślą? Kto jest taki głupi, że dostać wyrok za kolegę który został brzydko nazwany? Ten Bandura następny, odpalił się na konfie, wielki zabójca, że zajebie kasztana marconia bo go frajerem zwie. Żałosne. To jest cena Panie Badura za pajacowanie.
Podobno natan do teraz nie wyszedł z sali
 
Back
Top