Fame MMA gala youtuberów

Jeśli ty porównujesz pierdololo Korwina ktory na twitterze pierdoli trzy po trzy z pato influ ktorzy pisza do dziewczyn czy zapraszali je na imprezy i chuj wie co im tam robily to jestes faktycznie lewicowym debilem.

Nie twierdzę, że Korwin jest pedofilem. Twierdzę, że on nie uważa, że takie zachowania jak te tych influencerow powinny być karane.
 
Jest ktoś w stanie w dwóch słowach streścić o co chodzi z tą aferą? Co się odjebało z Boxdelem itd?

Wypisywał jakieś dwuznaczne teksty do dziewczyn po 14 lat. W to wszystko zamieszany Stuu i Dubiel na teraz. Ile wyjdzie dalej to zobaczymy.
No właśnie nie były to dwuznaczne, ale jednoznaczne teksty. Pisał do niej, że by ją "r... w cycki". Ona napisała, że "ich nie ma", a on, że "jakieś tam ma". I parę innych kwiatków.

Grubcio krył też swojego przyjaciela stuu, który miał obsesję na punkcie młodych dziewczyn. A jego, stuu, fetyszem był zupełny brak, nawet w najmniejszym stopniu, owłosienia łonowego. Co ciekawe o tym mówił oficjalnie na różnych filmikach, mówiło o tym jego najbliższe otoczenie, w tym znane iflu/pato/influencerki. W towarzystwie opowiadał, na nagraniu, jak pęsetą, wyrywał małe włoski jakieś dziuni. I wtedy wszyscy mieli z tego radochę.

A ten cały dubiel wspierał tego stuu w różnych działaniach. Nagrywał wiadomości głosowe do tych małolatek z i w imieniu tego stuu. A także razem z nim. Też je nagabywał.
 
Morawiecki już zaczął:

Na miejscu konkurentów Konfederacji, przypomnialbym poglądy Korwina w tym kontekście:

- Dziewczynka może dostać miesiączkę w wieku 8 lat, nie uważa pan współżycia z taką dziewczynką za pedofilię?
Korwin: W naszej kulturze takie rzeczy się nie zdarzają!
- Ale postulowałby pan, by tego nie nazywać pedofilią?
Korwin: Uważam, że to nie powinno być karalne.

View attachment 79756
View attachment 79757
View attachment 79758
View attachment 79760
View attachment 79761
View attachment 79763View attachment 79762
Fanem Konfederacji nie jestem, ale też nie jestem fanem PO do którego tobie blisko. Na ostatnim Marszu Trzaskowski stał obok aktorki broniącej Polańskiego słowami "trzynastki same wskakują dorosłym do łóżka", a wypowiedzi Trzaskowskiego o Polańskim przytaczałem wielokrotnie: ciekawe czy zostawia swoje córki z artystami, którzy są zapraszani na jego seanse nienawiści :roberteyeblinking:
A co mówiła Holland o sprawie Polańskiego pamiętasz? Ona była w tej honorowej loży poparcia podczas wyborów prezydenckich?
Ruch akceptacji pedofilli ma swoje mocniejsze korzenie w rewolucji seksualnej, zwłaszcza we Francji, gdzie wielu polityków mówiło o legalizacji pedofilli. Później Zieloni w DE z czego się wycofali. Trzaskowski jest zafascynowany Francją, mówił "wy powinniście pojechać do Paryża, do Berlina, zobaczyć jak to wygląda". Nie dziwie się, że ten człowiek wspiera masę szkodliwych lewackich organizacji, socjalista dla patologii...

Robert Górski jako jeden z nielicznych dość ładnie wyśmiał środowisko artystów:
 
Fanem Konfederacji nie jestem, ale też nie jestem fanem PO do którego tobie blisko. Na ostatnim Marszu Trzaskowski stał obok aktorki broniącej Polańskiego słowami "trzynastki same wskakują dorosłym do łóżka", a wypowiedzi Trzaskowskiego o Polańskim przytaczałem wielokrotnie: ciekawe czy zostawia swoje córki z artystami, którzy są zapraszani na jego seanse nienawiści :roberteyeblinking:
A co mówiła Holland o sprawie Polańskiego pamiętasz? Ona była w tej honorowej loży poparcia podczas wyborów prezydenckich?
Ruch akceptacji pedofilli ma swoje mocniejsze korzenie w rewolucji seksualnej, zwłaszcza we Francji, gdzie wielu polityków mówiło o legalizacji pedofilli. Później Zieloni w DE z czego się wycofali. Trzaskowski jest zafascynowany Francją, mówił "wy powinniście pojechać do Paryża, do Berlina, zobaczyć jak to wygląda". Nie dziwie się, że ten człowiek wspiera masę szkodliwych lewackich organizacji, socjalista dla patologii...

Robert Górski jako jeden z nielicznych dość ładnie wyśmiał środowisko artystów:

W żadnym stopniu nie popieram obrony Polańskiego i nie zdziwię się jak ten wątek będzie wykorzystany przeciwko PO w kampanii wyborczej.
 
Gościu, nie bagatelizuj wypowiedzi polityków o depenalizowaniu pedofili, domyślam się, że nie masz dzieci, dużo wybaczasz swojemu idolowi. On nie opowiada siesznych historyjek tylko upsrawiedliwia pedofilię.
Tak, nie wiem jak można jeszcze zwracać uwagę co Korwin mówi, jak cała Konfederacja się odcina od niego :korwinlaugh:
tak się odcina, że wystawia go na listy. Wystawia bo boi się, że jakby go wyrzucili to parę procent elektoratu lubiącego politykę dla jaj, dymy -zostałoby w domu, albo JKM założyłby kolejny raz kolejną partię... Sam fakt, że ten człowiek dostaje tyle głosów w wyborach świadczy o tym, że prawica i lewica dużo nie różni się mentalnie od nastoletnich fanów freakfightów: DYMY DYMY w głowie...
Odcinają się od JKM osoby, które pracowały ciężko za friko w młodzieżówkach, a ten dziad pod koniec kampanii niszczył całą robotę, bo przecież partia nie jest po to aby coś zmieniać tylko aby rozwijać "jego markę osobistą" i kasa leci: partia to ja a murzyny na mnie pracują. Ile osób zostało z nim przez 20 lat? 30 lat? Bo od lat 90 jest w polityce.
 
W żadnym stopniu nie popieram obrony Polańskiego i nie zdziwię się jak ten wątek będzie wykorzystany przeciwko PO w kampanii wyborczej.
Gdybym odpowiadał za kampanie PiSu to cisnąłbym ten temat już podczas kampanii prezydenckiej. Nadal ta patola kręci się wokół Trzaskowskiego. Nawet Paciorek po słowach Holland o Polańskim (a to u niego był ten wywiad)miał taką zmieszaną minę...

Podejrzewam, że środowisko artystów to może być jeszcze większe bagno odnośnie zamiatania takich spraw pod dywan niż Kościół. Pamietacie jakiegoś artystę, który mocniej pocisnął Polańskiego? Nawet wyborcza tak łagodnie o nim pisała. Kurczę była chyba nawet afera, że Michnik spotkał sie z francuskim politykiem czy publicystą o elastycznym podejściu do pedofilli. Kurczę nie mam pamieci do francuskich nazwisk....

A już odmowa ekstradycji z obawy o brak uczciwego procesu w USA przez krakowski sąd -ah znowu ci tęczowi sędziowie...
 
Dubiel już spierdolił :siuu:
Żeby dłużej uciekać to trzeba mieć kasiorę, nawet do kraju gdzie nie ma podpisanej umowy ekstradycji z Polską. Dubiel wygląda na kredyciarza (i to pewnie nie tylko w bankach, czy w chwilówkach) jak większość tych freaków, którzy dla kasy przez długi zrobią wszystko :waldeklaugh:

Nawet zaryzykuje tezę, że majątek netto wiekszości tych influe to jest grubo na minusie...
 
1696419458398.png
 
Plus teksty że pedofilia to zwykłe zacofanie kulturowe bo w Mekskyku można od 12 lat, w Polsce od 15 a w USA od 18 lat.
Gdybym był posłem I chciał zbić kapitał polityczny zacząłbym im jechać że to banda zboczeńców
Ależ konfa by wtedy musiała Korwina mocno trzymać i kneblować.

:śmiech:


Edit: teraz widzę, że już temat Korwina poruszony.
 
Niebotyczne kwoty teraz muszą być proponowane dla Konopskyego od tych zwyrodnialców żeby nie wrzucał swojego materiału :jjsmile:
Tam musi być mega konflikt musi być między pewnymi formacjami influ że wrzucają na siebie tak mocne materiały lub to zwyczajne pozbywanie się konkurencji.
 
Żeby dłużej uciekać to trzeba mieć kasiorę, nawet do kraju gdzie nie ma podpisanej umowy ekstradycji z Polską.
Nie wiem skąd ogólnie w narracji publicznej wzieło sie przekonanie ze jak nie ma umowy ekstradycyjnej to dany delikwent jest bezkarny.To tak nie działa.
Jesli Polskie służby sie uprą to wyciągna poszukiwanego z każdego zakątka na ziemi.Kwestia pieniedzy, odpowiednich kontaktów i planu działania.
 
Na razie to jedynie wiadomo, że:
-Influencerzy, jak mieli 18-20 lat, wypisywali do 13-14 latek zbereźne teksty.
-Stuu predator seksualny grał z trzynastką w simsy, ale jest aż tak dużym pedofilem, że bał się nawet jej dotknąć.
-Zaprosili 14 latkę na imprezę, która była doświadczona w piciu alkoholu i zdziwiła się, że była w stanie się upić martini.
To najpoważniejsze "udokumentowane" zarzuty, zobaczymy co przyszykuje konopski, bo na razie robione są z igły widły i co najwyżej dostaną cancel z internetu za niemoralne pisanie z nastolatkami, a nie wyrok.
 
Plus teksty że pedofilia to zwykłe zacofanie kulturowe bo w Mekskyku można od 12 lat, w Polsce od 15 a w USA od 18 lat.
Gdybym był posłem I chciał zbić kapitał polityczny zacząłbym im jechać że to banda zboczeńców i zadłużonych ćpunów oraz że każdy zawodnik powinien mieć robione narkotesty codziennie tydzień przed walką to może nie atakowaliby ratowników medycznych.
Jaka organizacja freakowa by to wytrzymała? Żadna :waldeklaugh:
Uważam że niestety freaki doprowadzą do tego że będzie większa regulacja Mma. No kurwa Peszko i Lexy maja odpowiadać za bezpieczeństwa imprezy masowej? Takie przygłupy?
Jeszcze się narobiło tych pseudoorganizacji: Nikola vs kumpel Bonusa w Koninie tylko organizator zapomnial o karetce.
Wcześniej ten chory pomysł gwiazdy Warsaw Shore z PunchDownem który skończył się trupem i prokuratorem na karku
Lexy i Peszko oni są tylko popularnymi twarzami federacji...
A tak naprawdę to nie mają niczego do gadania...
 
Patrząc na to jak silną psychikę mają ci "gangsterzy z YouTube" to nie mogę się doczekać co będzie dalej, jeśli tam jest coś więcej to skończy się grubo, a wtedy możemy robić zakłady który z tych mocarzy pierwszy spróbuje się wyhuśtać :antonio:
 
Nie wiem skąd ogólnie w narracji publicznej wzieło sie przekonanie ze jak nie ma umowy ekstradycyjnej to dany delikwent jest bezkarny.To tak nie działa.
Jesli Polskie służby sie uprą to wyciągna poszukiwanego z każdego zakątka na ziemi.Kwestia pieniedzy, odpowiednich kontaktów i planu działania.
Łowcy cieni w akcji. A Jaworka jak nie było tak nie ma :homer::muttley:
 
Nie wiem skąd ogólnie w narracji publicznej wzieło sie przekonanie ze jak nie ma umowy ekstradycyjnej to dany delikwent jest bezkarny.To tak nie działa.
Jesli Polskie służby sie uprą to wyciągna poszukiwanego z każdego zakątka na ziemi.Kwestia pieniedzy, odpowiednich kontaktów i planu działania.
oczywiście, że ekstradycja jest możliwa bez umowy np. ten pirat drogowy bedzie miał ekstradycje z ZEA i jednocześnie jest jeden pan od Amber Gold, który siedzi w Dubaju, przechwala się, że Polska może go w dupę pocałować i nic mu nie zrobią -w sumie ma rację, bo dla ludzi z kasą jest inne traktowanie...
 
Korwin to jest największym szkodnik konfederacji, sama jego osoba to jest -10%. Co z tego, że czasem powie coś błyskotliwego, jak od 40 chodzi w tej muszce i bredzi jak odklejony. Ale najwyraźniej tak rolę mu przydzielono w ramach "opozycji"

Osobiście pamiętam Korwina jak jeszcze zaczynał w Unii Polityki Realnej. I akurat on jest bardzo rozpoznawalny przez swoje maniery i opinie będące w kontrze do każdego. W polityce to jest potrzebne, choćby działało na krótką metę. Reaktywacja narodowców jako w miarę poważnej siły po latach spędzonych jako plankton była możliwa m.in. dzięki Korwinowi. Po prostu nowe pokolenie wyborców nie pamiętało starego Korwina z początku lat 90. to dało się nabrać na jego anturaż. Ale i temu pokoleniu już się znudził i mamy co mamy. Zasadniczo JKM jest już zbyt stary, żeby jeszcze trzecie pokolenie wyborców złapało się na ten lep, więc to już koniec pieśni.
 
Wypierdalajcie z ta polityka do odpowiedniego tematu, link ponizej

 
Back
Top