Fame MMA gala youtuberów

Ale zdajesz sobie sprawę, że to są tylko i wyłącznie TWOJE predykcja i chęci?
Właściciele Fame mieli gotowy biznesplan nie uwzględniając tego, mieli jasno wytyczony plan odnośnie zarabiania pieniędzy i grupy docelowej swojego produktu.
Nie obchodzi ich zdanie 70 latka grającego w wolnych chwilach na gitarze do żonki która akurat otwiera konserwę ze szprotami
Najpierw prowokujesz Halibuta, teraz sapiesz do króla frik MMA i znawcy Gry o Tron... No, no przyjacielu... Pchacz się w gips. :awesome:
 
Tylko 1 mln ludzi na świecie wykupiło ppv na walkę Cancelo.

Jednego z najbardziej medialnych bokserów na świecie. Słabiutko.

 
O cholera przez hashtag Fejmu dowiedziałem się, że Maciej Orłoś ma młódke za dziewuchę, chyba że to zbieżność imienia i nazwiska, bo nie chce mi się czytać. ;)

 
Ten sam HL, który cenzurował konfy żeby za dużo przekleństw nie było? :lol: Przecież to nie ma sensu.
Screenshot_20220923_094230.jpg


:jarolaugh:
 
Na necie chodzą dziwne plotki że niby rywalem Pasuta ma być... Jaca Murański.

Szczerze wątpię w to, ale zobaczymy.
Pasut koleguje się z Mateuszem więc taka walka nie wchodzi w grę, choć napewno Pasut nieźle by Jace parodiował na konfach
 
Pasut koleguje się z Mateuszem więc taka walka nie wchodzi w grę, choć napewno Pasut nieźle by Jace parodiował na konfach


Już nie tacy ze sobą walki toczyli, a jeśli młody trzyma z tym frajerkiem. To trochę współczuję. Nie wytrzymałbym przy tym gosciu 3 minut. Jeśli to będzie nieprawda to ma swoje plusy bo nie będę musiał oglądać Pasuta.
 
Last edited:
Z tych ogłoszonych kompletnie nic mnie nie grzeje ale przynajmniej jest jeden plus, że nie są to patyczaki.


Podobno rywalem Kucyka Polański

1663953233688.png
 
Last edited:
Dziennikarz super express informuje. :cmgkeepgoing:

Łaszczyk chyba zdał sobie sprawę, że w boksie nawet nie doczłapie do jednego złotego strzału, więc może się przebranżowić choćby na jeden wyskok i zarobi więcej, niż przez 3-4 walki bokserskie. A polski boks i tak ma beznadziejną reputację, więc nikt tam nie będzie gęgał o "prawdziwym" sporcie. Niestety sporo tych walk bokserskich we freakach co mnie kompletnie ziębi.
 
Łaszczyk chyba zdał sobie sprawę, że w boksie nawet nie doczłapie do jednego złotego strzału, więc może się przebranżowić choćby na jeden wyskok i zarobi więcej, niż przez 3-4 walki bokserskie. A polski boks i tak ma beznadziejną reputację, więc nikt tam nie będzie gęgał o "prawdziwym" sporcie. Niestety sporo tych walk bokserskich we freakach co mnie kompletnie ziębi.
Tu walka z Ferrarim na pewno nie w boksie.
 
I tu by mimo mniejszej wagi by to wygrał.
Gdzie król wiatraków do nawet średniego boksera zawodowego.
:beczka:
ja nie wiem ale naprawdę to jest podstawy by ujebać takiego cepiarza
Wystarczy zrobić to co rudolf z Aldo, wyjść siąść na tylnej nodze i odpalić crossa, co łaszczyk na pewno potrafi
A ten farmaznoiarz to wątpię że umie pójść w nogi czy odpalać lołkingi
 
Ferrari doskonale wie, co go czeka - porządna wypłata.
Przegrana Łaszczyka to kompromitacja, przegrana Ferrariego to chwila komentarzy, do czasu nowej freak aferki, konfliktu i walki. Dla Ferrariego win-win co by się nie wydarzyło.
 
Back
Top