Fame MMA gala youtuberów

Stary Muran, niezła odklejka, jaki to jest jebany rak, sponiewierali reportera jak szmate, chłop co się nigdy w życiu nie bil, a to co opowiada Stary Zgred to chuj mu na imieniny, moim zdaniem fame wyjebie ich po tej gali i trafią do prime, niestety takie czasy że takie śmietniki robią klikalność
obawiam się, że Murany taką pengę generują do budżetu fejmu, że nikt tej kurze złotych jaj nie urwie

 
Co to za akcja, ten Kaniowski i ten Błoński z kroplówką :D Ja pierdolę ale żenada, nie wiadomo który bardziej żenujący. Błońskiemu wpadnie wymówka w razie przegranej, tyle dobrego dla niego, ale Kaniowski to się odkleił chyba od tej popularności i bycia na fali. Myślałem, ze standardowo Murańscy spokojnie zgarną tytuł żenujących, ale ta akcja to też podium tego wydarzenia w kategorii żenada gali.
 
Idealny scenariusz na dziś, to młody Muran zajeżdża Tancule, potem wchodzi Jaca i robi dwa nokauty na Tanculi i reporterku. Publika i internet w szoku, a Murany przy 3-0 będą największymi wygranymi tej gali.
 
Co by nie mówić młody Muran charakter ma i od ich poprzedniej walki mocno się podciągnął jeśli chodzi o umiejętności. Arek mam wrażenie, że może się mocno zdziwić jak młody skróci dystans i wsadzi jakiegoś sierpa.
 
To co się dzieje z Kaniowski to najszybszy spadek jak widziałem to trochę jak w filmie gdy okazuje się, że złoczyńcą jest ten pozytywny bohater Mr. jekyll and Mr.Hyde po Jungowsku chyba Kanu nie ogarnał swojego cienia. Polecam zagłebić się w teorie cienia Junga zresztą jeden z ulubionych psychologów Ziółkowskiego Jordan Peterson o tym często mówi.
Wiem zaskoczyłem was myśleliście ,że umiem tylko hejtować Akopa a teraz Kanu umiem o wiele więcej ;)
 
Ogólnie rzecz biorać Murański jest inteligentnym typem, który dominuje inteligencją nad większością Fame stad tez jego rozpoznawalnosc i dominacja pytanie na ile to kreacja na ile realna postawa - ciezko mi uwierzyc osobiscie ze on na serio jest taki odklejony . Co do tematow, ktore porusza to mysle, ze srednio one interesuja audytorium fame mma mowie o tematach polityczn0-spoleczny moze sa to dobre tematy dla kogos takiego jak Tomek z Fight Sportu ale umowmy sie nie sa to tematy dla Szeligi czy Dubiela. Arek Tancula pozytywnie wypada na konferencja , Szalony reporter tez w sumie mowi z sensem. Obrazanie rodzin a szczegolnie dzieci jest jednak ponizej jakichkolwiek poziomow zenady. Fame mma duzo traci w moich oczach zachowujac pozycje bierna na zachowanie Muranskiego, wychodzi faktycznie na to, ze Boxdel a mysle szczegolnie Gola sa figurantami w porownaniu do Pana Rozpary i Pasternaka. Pieniadze i popularnosc zniszczyly niejednego sportowca, muzyka czy celebryte latwo jest komentowac zza komputera a zdecydowanie trudniej majac setki tysiecy miesiecnie polskich zlotych na koncie z dymow i gal oraz niebotyczny fejm. Co do dziennikarzy zgadzam sie malo kto trzyma poziom ale malo kto tez jest dziennikarzem czesto sa to pryzpadkowe osoby , ktore te wywiady przeprowadzaja. az lezka sie w oku kreci gdy przypominam sobie starego Kanu jak fenomenalnie przygotowal sie do wywaidu z Najmanem i go skontrowal na temat rekordu jego przeciwnikow.
 
Co by nie mówić młody Muran charakter ma i od ich poprzedniej walki mocno się podciągnął jeśli chodzi o umiejętności. Arek mam wrażenie, że może się mocno zdziwić jak młody skróci dystans i wsadzi jakiegoś sierpa.
Charakter? Jebnąć z partyzanta butelką kiedy ojciec z partyzanta wypłaca kopa, a za chwilę jak ochrona zareagowała to wydrzeć mordę i strugać fajtera. Oni mają charaktery jak kogos nieogarniętego przekrzykują, najlepiej we dwóch, a jak ktoś im się postawi to nagle "nie będę odpowiadać na takie pytania, weż idź stąd itd". Siusaczki i tyle.
 
Charakter? Jebnąć z partyzanta butelką kiedy ojciec z partyzanta wypłaca kopa, a za chwilę jak ochrona zareagowała to wydrzeć mordę i strugać fajtera. Oni mają charaktery jak kogos nieogarniętego przekrzykują, najlepiej we dwóch, a jak ktoś im się postawi to nagle "nie będę odpowiadać na takie pytania, weż idź stąd itd". Siusaczki i tyle.

Chodziło o bitkę, Muran potrafi dużo przyjąć i w walce z Alanem prezentował się przyzwoicie. Wiadomo że na co dzień to chorzy psychicznie ludzie :D
 
Muran vs Reporter to będzie egzekucja. SW pokazuje skillsy i psychikę. Widać po Reporterze, że jest z tych ,,delikatnych"

Muran go tam zrobi aż miło. On już po tych 2 kopach,miał dość.

 
Last edited:
Gość pracujący w Warmińsko Mazurskim związku piłki nożnej.





Oficjalnie. Reporter zgadza się na walkę z Muranem. Jeśli ten będzie zdolny po walce z Tanculą, a nie tylko w razie zastępstwa.

 
Trochę boli mnie, że nigdy nie zobaczymy walki Jaca vs zdrowy Tańcula 2.

Ciekawe jakby się potoczyła ta walka.


No chyba, że rozbity Tańcula rozwali Jace :cool:
 
To co się dzieje z Kaniowski to najszybszy spadek jak widziałem to trochę jak w filmie gdy okazuje się, że złoczyńcą jest ten pozytywny bohater Mr. jekyll and Mr.Hyde po Jungowsku chyba Kanu nie ogarnał swojego cienia. Polecam zagłebić się w teorie cienia Junga zresztą jeden z ulubionych psychologów Ziółkowskiego Jordan Peterson o tym często mówi.
Wiem zaskoczyłem was myśleliście ,że umiem tylko hejtować Akopa a teraz Kanu umiem o wiele więcej ;)
Jordan Peterson xD
 
Powiedzcie mi, czy jeżeli pobrałem na sticka podłączonego do telewizora aplikacje polsat box tv i wykupie tam dostęp do tego Fame to normalnie bez problemu obejrzę tam gale?
 
Back
Top