Fame MMA gala youtuberów

Zatrudnienie konopskiego, który niemal doprowadził do samobójstwa bezzasadnie oskarżając niewinną osobę o pedofilię to ruch, który w moich oczach niszczy organizację.
 
Zatrudnienie konopskiego, który niemal doprowadził do samobójstwa bezzasadnie oskarżając niewinną osobę o pedofilię to ruch, który w moich oczach niszczy organizację.
musza mu dobrac kogos dobrego do konferencji, pasowalby Wardega, Spysinski, moze nawet Leksiu?
 
Tancula do starego pewnie nie wyjdzie. Oby Szeliga był jako zastępstwo, ew zadora. Poza tym odgrzewany kotlet, na konfach i programach będzie grillowanie tego samego
Też tak uważam, bo myślę, że młody Muran ujebie teraz Tancule. Natomiast Szeliga zbiję starego mocno, jeśli to on będzie rezerwowymi.
 
Arek dużo ryzykuje, jak go Muran zrobi przez decyzję, polezy na nim i pomęczy żeby ojciec miał lżej i potem ojciec go zrobi na deser, to do końca życia będą mu to wypominać :D
 
Fame się kończy. Na tej gali same żelki i odgrzewane kotlety. Trzeba szybko napychać kabze hajsem z energoli i batoników bo pięć minut przemija.
 
Co do tych odgrzewanych kotletów. To nie wierzę , że na FM nie chce się bic minimum 20 tysięcy ludzi postury Muranskich jak i charakteru.

Dlatego za cholerę nie pojmuje, czemu to się kręci wokół 5-6 nazwisk i żelki.

Nigdy tego nie pojmę , przecież to można robić tak zajebiste castingi że o Panie mój.
 
Arek dużo ryzykuje, jak go Muran zrobi przez decyzję, polezy na nim i pomęczy żeby ojciec miał lżej i potem ojciec go zrobi na deser, to do końca życia będą mu to wypominać :D


Dlatego nie leży mi to zbytnio.Prawde mówiąc. Poobijany Tańcula vs Jaca.

Takie dziwne to trochę i zabiera emocje tej walki o 70 procent.
 
No właśnie tu jest problem. Ale ciekawi mnie, kto inny mógłby być rezerwowym, który wzbudzi emocje.


Takich ludzi jest milion sto dziewięćset , ale tu dotykamy problemu, o którym pisze wyżej.

Ja cały czas nie mogę ze śmiechu że największą organizacje freakową w zasięgach ciągnie ponad 50 letni facet.
 
Last edited:
Fame się kończy. Na tej gali same żelki i odgrzewane kotlety. Trzeba szybko napychać kabze hajsem z energoli i batoników bo pięć minut przemija.


Nie ryba. Ostatnio już tu 28 razy pisałem czemu , ale ostatnio doszło to do mnie i Wasyl , też to widzi że w Polsce to nawet zaczyna wypierać zawodowstwo co , też jest kolejnym wielkim czynnikiem czemu to będzie trwać dekady. Ja ogólnie uwazam , że sama medialność nawet topowego SW trochę się zakurzyla i to nie idzie o freaki . Kiedyś jak były walki to serio to ja to czułem w powietrzu , teraz ludzie w boksie pożyją może tylko Furym. W UFC nr1 dziś medialny Adesanya w czasach takiego prime Bonsa i jego kolesi to byłby moim zdaniem gdzie na 20-30 miejscu w medialności.


Freaki freakami, ale zawodowemu sportowi dziś brakuje w cholere wielkich gwiazd.
 
Arek dużo ryzykuje, jak go Muran zrobi przez decyzję, polezy na nim i pomęczy żeby ojciec miał lżej i potem ojciec go zrobi na deser, to do końca życia będą mu to wypominać :D
na miejscu Tańculi próbowałbym tego młodego Maruna trochę po prowokować, a jest czym :brainoverload:
Np. przypomnieć występ jego ojca w Sprawie dla reportera
 
ten Bestia Piechowiak mówił, że jest out czy to tylko spekulacje?

musza mu dobrac kogos dobrego do konferencji, pasowalby Wardega, Spysinski, moze nawet Leksiu?
ta walka z Leksiem byłaby zajebista. Ten Konopo jest pełnoletni więc sam bedzie odpowiadał przed sądem -więc pewnie nic z tej walki.
Ale ciekawi mnie przy takiej patologii kim są rodzice tego gościa: obstawiam, że to jakieś bananowe dziecko, sam ubiór...
 
ten Bestia Piechowiak mówił, że jest out czy to tylko spekulacje?


ta walka z Leksiem byłaby zajebista. Ten Konopo jest pełnoletni więc sam bedzie odpowiadał przed sądem -więc pewnie nic z tej walki.
Ale ciekawi mnie przy takiej patologii kim są rodzice tego gościa: obstawiam, że to jakieś bananowe dziecko, sam ubiór...
brata też ma zjebanego
Jak leksiu się pojawił na fame to ten jego zjebany brat zaczął nagrywać że leksiu to zjeb, a nawet jaj nie miał by podejśc do niego i zwyzywać
Pizdy
 
brata też ma zjebanego
Jak leksiu się pojawił na fame to ten jego zjebany brat zaczął nagrywać że leksiu to zjeb, a nawet jaj nie miał by podejśc do niego i zwyzywać
Pizdy
Jeśli ten Konopski nie jest tak zjebany na jakiego wygląda to adwokat mu powie, że on i jego brat nie wypowiadali się na ten temat przed końcem procesu.
Proces wytoczyła chyba ta agencja TeamuX, oj nie bedzie spadku po starych, tylko tekst, że gdyby nie było internetu to tylko rodzina wiedziała, że głupi :muttley:
TakeFun jeszcze mówił, że brat tego Konopa podchodził do niego, że jak można krytykować kogoś kto ma tylko 18 lat...
 
Jeśli ten Konopski nie jest tak zjebany na jakiego wygląda to adwokat mu powie, że on i jego brat nie wypowiadali się na ten temat przed końcem procesu.
Proces wytoczyła chyba ta agencja TeamuX, oj nie bedzie spadku po starych, tylko tekst, że gdyby nie było internetu to tylko rodzina wiedziała, że głupi :muttley:
TakeFun jeszcze mówił, że brat tego Konopa podchodził do niego, że jak można krytykować kogoś kto ma tylko 18 lat...
pierdolnie farbę jak chuj
Typ widać że łatwo wjechać mu na psychikę, gdybby ktoś miał bariery jak Rudi czyli zadne i jechałby mu po wszystkim to by się zesrał mentalnie
Ale wystarczy drążyć sprawę o leksiu i chlop się zesra
Za takie coś można garować ale ta pzideczka mieszka w Anglii
 
pierdolnie farbę jak chuj
Typ widać że łatwo wjechać mu na psychikę, gdybby ktoś miał bariery jak Rudi czyli zadne i jechałby mu po wszystkim to by się zesrał mentalnie
Ale wystarczy drążyć sprawę o leksiu i chlop się zesra
Za takie coś można garować ale ta pzideczka mieszka w Anglii
oczywiście, przecież to widać na kilometr, że to lew tylko w ataku
 
Co do tych odgrzewanych kotletów. To nie wierzę , że na FM nie chce się bic minimum 20 tysięcy ludzi postury Muranskich jak i charakteru.

Dlatego za cholerę nie pojmuje, czemu to się kręci wokół 5-6 nazwisk i żelki.

Nigdy tego nie pojmę , przecież to można robić tak zajebiste castingi że o Panie mój.

Bo tych 5-6 zablokowało dojście do koryta. Coś jak listy wyborcze w polityce. Od 30 lat te same nazwiska na biorących miejscach, tylko szyld partii się zmienia (oprócz PSL) :lol:
 
Miał umowę na 3 walki, którą wypełnił. Nie dostał walki o pas z Popkiem, więc nie wiadomo co będzie dalej z nim. Chyba teraz wrócił do kulturystyki nawet.
Teraz Piotrek startuje w kulturystyce.
Fame zjebało sprawę pewnie już z nimi kontraktu nie podpisze. W tym roku raczej na pewno nie zawalczy.
 
Back
Top