Fame MMA gala youtuberów

Muran vs Alan to znak zapytania, bo Muran jeszcze nigdy nie dostał kolesia co bawił się z nim w parterze, on bił się tylko stojkowo, więc tu może być wszystko, równie dobrze jakiś chwyt, 30 sekund i koniec.

Szczerze to jestem nawet zaskoczony że Muran wolał MMA niż K1 z Kwiatem.
 
Muran vs Alan to znak zapytania, bo Muran jeszcze nigdy nie dostał kolesia co bawił się z nim w parterze, on bił się tylko stojkowo, więc tu może być wszystko, równie dobrze jakiś chwyt, 30 sekund i koniec.

Szczerze to jestem nawet zaskoczony że Muran wolał MMA niż K1 z Kwiatem.
Co Ty gadasz. W K1 Alan ma dużo większe doświadczenie plus jeszcze rękawice by sobię wybrał duże. Tutaj Muran ważący ponad 100 kg w dniu walki będzie miał większe szanse upolować Alana lub go w parterze załatwić. Będzie przewaga z 15 kg.
 
Skillowy parter a różnica kilogramów to jest nic w MMA. Koks, który nawalał się z Wiewiórem ledwo co ,,przeżył " z Wiewiórem w tej płaszczyźnie.

Jeśli Muran jest cienki w parterze to Józia mu da 15 kg różnicy.
 
Mimo wszystko Alan trenuje w WCA i na pewno ma z kim tam robić parter. Biorąc pod uwagę bycie samym zawodnikiem poprostu nieda się nie faworyzować Alana. To nie walka z tak dużą przewagą kilogramów jak z Denisem. Dodatkowo gdzie cios Denisa a gdzie Murana. Druga sprawa to skąd wiadomo czy w ogóle Muran go sprowadzi. Pamiętajcie, że Muran oprócz twardej szczęki chyba niczym takim nie zaskoczył. Widać, że wziął się bardziej za siebie, ale jeśli chodzi o stójkę to mimo różnicy w kilogramach raczej jest w stanie go porobić. Przewiduje, że będzie dużo kopania i uciekania.
 
@w4ar

Nie wiemy co ten Maniek potrafi w parterze. Ogólnie ciekawią mnie właśnie te walki Muran vs Kwiat , Wiewiór vs Krycha i Szeliga vs Parke jakie scenariusze napisze życie.

Plus bonusowo czekam na combo Lalunki na Arbuzinskiej. :cool::lol:
 
Wiewior vs krycha czemu? łatwa walka dla wiewióra


Moim zdaniem wcale nie taka łatwa.

Wiewiór miał wielkiego koksa z siłki, Ferrari w K1, 2 razy Hassana który nie trenował parteru i małego Polaka.

Krycha trochę mi powie kim jest Wiewiór w Fame.
 
Last edited:
Moim zdaniem wcale nie taka łatwa.

Wiewiór miał wielkiego koksa z siłki, Ferrari w K1, 2 razy Hassana który nie trenował parteru i małego Polaka.

Krycha trochę mi powie kim jest Wiewiór w Fame.
Krycha stójkowo to jest drewno i szewcu go bił w tej płaszczyznie, a w parterze to nie widze jakoś szans krychy. Wiewiór juz od dawna cwiczy, trenuje z dobrymi zapasnikami/parterowcami. Wszyscy których podałeś to by wygrali z krycha xd Jak taki Sasha chyba mu urwał punkta
 
Krycha stójkowo to jest drewno i szewcu go bił w tej płaszczyznie, a w parterze to nie widze jakoś szans krychy. Wiewiór juz od dawna cwiczy, trenuje z dobrymi zapasnikami/parterowcami. Wszyscy których podałeś to by wygrali z krycha xd Jak taki Sasha chyba mu urwał punkta


Ferrari ,Polak, Hassan na luzie robią Kryche? Oj nie wiem , oj nie wiem.
 
Ponoć mocna afera była wczoraj pod jakimś klubem, jeżeli to prawda, to kariera ferrariego w sportach walki jest zagrożona xD
1649697219545.png
 
a gdzie moze Krycha zagrozic wiewiorowi?


No już nie róbmy z Wiewiórki mistrza świata. Wszędzie może mu zagrozić.

A co do wcześniejszej rozmowy, jakbym miał kłaść pieniądze to stawiałbym na Kryche z Hassanem,Ferrarim i Polakiem.

Miałbym może lekkie wątpliwości przy Krycha vs Hassan.
 
a gdzie moze Krycha zagrozic wiewiorowi?
Nigdzie, ponoć Polak daje sobie radę z Krychą na treningach w parterze i stójce. Krycha to drewniak bez talentu, ale z dużą determinacją, dlatego ma walkę o pas, natomiast Wiewiór robi zapasy i parter z zawodowcami.
 
@sp0ngelele

Wiewióra ceniłbym dużo wyżej gdyby nie leżał tylko plackiem na Polaku i Hassanie w parterze. Tak jak mówię ta walka trochę powie kim jest Wiewiór, bo Krysia to jeden z najbardziej dopakowanych fizycznie ziomków w Fejm oraz nie jest krasnalem jak Ferrari i Polak.
 
Żaden szok. Pisałem Wam kiedyś przy jakiejś gali, że on zbierze kiedyś ostry wp....l.:cool:

Ten gość robi za dużo smrodu dookoła.
Dokładnie. Woził się zawsze, kozaczył kogo by on to nie najebał, albo zaczął bajerować laskę jakiegoś gościa z miasta i źle trafił. Ale poczekajmy jeszcze na oficjalne potwierdzenie.
 
Cieszycie się, a typ jak serio palce stracił to może już nie zawalczyć i jednego zadymiarza mniej :(
 
Dokładnie. Woził się zawsze, kozaczył kogo by on to nie najebał, albo zaczął bajerować laskę jakiegoś gościa z miasta i źle trafił. Ale poczekajmy jeszcze na oficjalne potwierdzenie.


Po akcji z jakimś łysym gościem i łańcuchem oraz z tym Erykiem to była kwestia czasu.

Do tego przypominam, że dziś długo stażowi zawodnicy Fame mogą dziś być bardziej rozpoznawalni niż aktorzy z przestarzałej tv.

Nie jednego pewnie nieraz przed kompem Ferrari ostro wkurzył. Polak, też powinien patrzeć do tyłu, u niego taka akcja też jest prawdopodobna. Sława kosztuje...
 
Back
Top