Fame MMA gala youtuberów

Wasyla dalej dupa boli, że ktoś może kręcić hajs nikłym nakładem własnym? Sam wycisnął Szpilkę jak cytryna, a tu jakieś fochy o "prawdziwych sportowcach". W polskim boksie cały czas holowanie beztalentów przeciwko groźnym Węgrom spod warzywniaka i taki to sport.
 
Jak dorośniesz to zrozumiesz
dobór priorytetów to nie kwestia dorosłości, a wyboru - on wybiera by żyć w zgodzie z tym, jak mu się podoba, Ty wybrałeś by wpierdalać mu się w życie z butami i go oceniać, może jak dorośniesz to zrozumiesz
 
Chujowe nazwiska póki co, czym ten pajac Japczan zasłynął? Stoczył jeden z najgorszych freak fightów jakie widziałem. A ten z abstrachuje.tv to chyba poćpany trochę ale przynajmniej dymi.
 
Widać ogień szybko gaśnie. Za jakiś czas już nikt tych konf nie będzie oglądał. Nawet target docelowy zorientuje się, że na tej karuzeli kręcą się te same freaki, a spora część z nich zasadniczo mało kogo interesuje. Tak samo jak Kasjo w boksie. Prawdziwych nowych freaków będzie bardzo mało, bo rynek mocno zabetonowany o czym pisałem wcześniej.
 
Rynek szeroki jak ta lala tylko freak federację boją się zrobić gwiazdy z sebixow gdzie w dzisiejszej erze zajmuje to 15 dni :(


Ja się przestawię tylko na galę i tyle.
 
Są strzępki oficjalnej karty F13

Walka wieczoru
Nitro vs Unboxall


Popek vs Norman Parke
Mateusz Muranski vs TBA
Pasut vs Japczan
Hejter vs TBA

Konfowo to wygląda bardzo cienko.

Dużo zależy kto rywalem Murana , a tak to nie ma co tego ruszać z tej 5.
 
Last edited:
Back
Top