Fame MMA gala youtuberów

sensacja - nie, absolutnie, po prostu nie widziałem nigdy by ten dredziarz robił coś poza saltami i pierdoleniem głupot apropos covida i jego ginięcia przy piciu wody o odpowiedniej temperaturze


Ja nie znam kolo. Ale u mnie Blonsky jest w grupie tzw ,, do zrobienia z kanapy"

Siedzi tam m.in Boxdel czy Filipek.

Ostatnio wydaje mi się że ostra sebixowa szarża i starszy Malczynski też już kwiczy.
 
Ja nie znam kolo. Ale u mnie Blonsky jest w grupie tzw ,, do zrobienia z kanapy"

Siedzi tam m.in Boxdel czy Filipek.

Ostatnio wydaje mi się że ostra sebixowa szarża i starszy Malczynski też już kwiczy.
Myślisz? Jest słabszy od Polaczka, ale widać na tym klipie, że coś tam ogarnia i pewnie jeszcze z pół roku i będzie się liczył w tym fame mma tak samo jak polak teraz xd
 
Tylko dzieci mówili.

Freak to fenomen socjologiczny. Zaatakował grupę 50-60 plus.


1634649979890.png
 
Last edited:
Czuje że młody muran wygra teraz i będzie trylogia. Chociaż jak muran by wygrał to chętnie bym go zobaczył z tyburskim który zdominował tancule
 
FAME trochę podjęło ryzyko ogłaszając już Jace przed jego walką na Elite. Jeżeli by go oprawił tam Marcinek, to hype na niego mega spadnie i pęknie ta mityczna legenda kravera.
 
FAME trochę podjęło ryzyko ogłaszając już Jace przed jego walką na Elite. Jeżeli by go oprawił tam Marcinek, to hype na niego mega spadnie i pęknie ta mityczna legenda kravera.
Ja to ogólnie myślę że Jaca nie miał wyboru, silnoręcy dali warunek że musi walczyć za połowę stawki,bo to poszło za daleko . On im ciągle cisnął w każdym wywiadzie, prul się jak stare gacie a tu nagle walka. Według mnie muranscy nie mieli wyboru i muszą odpracować :)
 
Ja to ogólnie myślę że Jaca nie miał wyboru, silnoręcy dali warunek że musi walczyć za połowę stawki,bo to poszło za daleko . On im ciągle cisnął w każdym wywiadzie, prul się jak stare gacie a tu nagle walka. Według mnie muranscy nie mieli wyboru i muszą odpracować :)
Wardęga namówił Pasternaka na kilka zdań.
 
Back
Top