Fame MMA gala youtuberów

ohydny grubas burak co polaków nienawidzi się odezwał
comment_AWt3TRR4FZTrqyevWd7VOehu0JmZzGvI.jpg

haha Red pamiętamy jak kiedyś na twój koncert w Iławie przyszło 8 osób (!!!) i zakończyłeś swoją "karierę"
nie pozuj na gwiazdę bo nią nie jesteś.
 
Last edited:
Oglądam od pierwszej gali, najlepsza edycja ze wszystkich. Oby dale się to rozwijało, kolejna gala Adbuster, Isamu, może Rafonix ?
 
Oglądam od pierwszej gali, najlepsza edycja ze wszystkich. Oby dale się to rozwijało, kolejna gala Adbuster, Isamu, może Rafonix ?
Rafonix 100k chce, wiec odpada
imo beda szukali kogos na PPV mocnego, pytanie czy Kruszwil z Krasnalem zawalczy
Aniela vs Trybsonowa przyszlo mi do glowy
 
Tzn wydaje mi się że to klasyczne zagranie na konflikt. Jeśli RED wciągnie Golę w beef to wiadomo że zyska na tym FFF bo użytkownicy FAME się dowiedzą o konkurencji, będą ciekawi kto tak podpalił spokojnego Wojtka Golę.

Czemu myślisz że RED nienawidzi Polaków? Co przegapiłem
 
Tzn wydaje mi się że to klasyczne zagranie na konflikt. Jeśli RED wciągnie Golę w beef to wiadomo że zyska na tym FFF bo użytkownicy FAME się dowiedzą o konkurencji, będą ciekawi kto tak podpalił spokojnego Wojtka Golę.

Czemu myślisz że RED nienawidzi Polaków? Co przegapiłem
 
Tzn wydaje mi się że to klasyczne zagranie na konflikt. Jeśli RED wciągnie Golę w beef to wiadomo że zyska na tym FFF bo użytkownicy FAME się dowiedzą o konkurencji, będą ciekawi kto tak podpalił spokojnego Wojtka Golę.
Czemu myślisz że RED nienawidzi Polaków? Co przegapiłem
obejrzyj dowolny odcinek podcastu RED-a, zawsze leci hejt na "zaściankowych polaków".
 
Tzn wydaje mi się że to klasyczne zagranie na konflikt. Jeśli RED wciągnie Golę w beef to wiadomo że zyska na tym FFF bo użytkownicy FAME się dowiedzą o konkurencji, będą ciekawi kto tak podpalił spokojnego Wojtka Golę.

Czemu myślisz że RED nienawidzi Polaków? Co przegapiłem

Największy hejt na Reda polał się po czerwonej kartce z malikiem montaną po tym, jak sobie narzekali na Polskę, mieszkając tutaj, robiąc kariery i zarabiając dobry hajs :)
 
Oglądam od pierwszej gali, najlepsza edycja ze wszystkich. Oby dale się to rozwijało, kolejna gala Adbuster, Isamu, może Rafonix ?
Ja się spodziewam na Fame 5: dwóch Malczyńskich, Adbustera, Isamu. Do tego Ozdoba vs polak, Kruszwil vs Mini Majk i jacyś raperzy na pewno wystąpią może Damian Rest od Dixona 37, bo widać na insta, że ostro trenuje i WG też wrzucał coś kiedyś z nim.
 

Pol na pytanie czy by zawalczył powiedział, że gdyby był jakiś cel chatytatywny to chętnie zawalczy z kimś w swojej wadze i umiejętnościach bo już brał udział w walce bokserskiej z której dochód szedł na szczytny cel. Zupełnie nie miał z tym problemu i na luzie podszedł do pytania.
Wiadomo, że do samej walki daleko ale przynajmniej na zdrowe podejście.
 
Pol na pytanie czy by zawalczył powiedział, że gdyby był jakiś cel chatytatywny to chętnie zawalczy z kimś w swojej wadze i umiejętnościach bo już brał udział w walce bokserskiej z której dochód szedł na szczytny cel. Zupełnie nie miał z tym problemu i na luzie podszedł do pytania.
Wiadomo, że do samej walki daleko ale przynajmniej na zdrowe podejście.
Kruszwil tez hajs chce chartytatywnie oddac
mogliby zrobic gale charytatywna cala na PPV to bylby strzal w dziesiatke
 
Chyba już się dzieci powoli znudziły patogalami, bo wg google trends spadek zainteresowania (i w wyszukiwarce i w co ważniejsze w YT) o jakieś 25% w stosunku do 3. Ciekawe jak sprzedaż transmisji, bo coś cicho. Ale zapewne też adekwatnie spadła.
Zrzut ekranu 2019-06-26 o 13.27.42.png
Zrzut ekranu 2019-06-26 o 13.27.24.png
 
WAKAJCIE GIMBIE SĄ ZROZUM ŻE NIC NIE POWSTRZYMA FAME JUZ SĄ TOP 1 W POLSCE
na wszelki wypadek (jeżeli jednak nie trolujesz ;) ) --> teraz zrzuty z wyszukiwaniem hasła STEAM (najpopularniejsza obecnie platforma do gier) w analogicznym okresie. W ostatnim tygodniu (czyli już w wakacje) nawet widać zwyżkę. Zrzut ekranu 2019-06-26 o 13.59.34.pngZrzut ekranu 2019-06-26 o 13.59.15.png
 
na wszelki wypadek (jeżeli jednak nie trolujesz ;) ) --> teraz zrzuty z wyszukiwaniem hasła STEAM (najpopularniejsza obecnie platforma do gier) w analogicznym okresie. W ostatnim tygodniu (czyli już w wakacje) nawet widać zwyżkę. View attachment 16895View attachment 16896
Nawet jeśli jest delikatny spadek zainteresowania, to i tak jest większe niż łącznie FEN-em, ACA i Babilonem. Do tego wypełniają hale i biją rekordy ppv @FAMEMMA wyjaśni wszystkich.
 
na wszelki wypadek (jeżeli jednak nie trolujesz ;) ) --> teraz zrzuty z wyszukiwaniem hasła STEAM (najpopularniejsza obecnie platforma do gier) w analogicznym okresie. W ostatnim tygodniu (czyli już w wakacje) nawet widać zwyżkę. View attachment 16895View attachment 16896

BO FEJM OGLĄDAJĄ DOROŚLI I DOJRZALI LUDZIE ZROZUM TO TYPJE

Trolluje, wszedł w rolę kolegi FAME MMA :lol:

POTĘŻNY TROLLING !!
:bleed:
 
Back
Top