Fame MMA gala youtuberów

comment_RGSHDx8s4bXlBjH0rfavjHp5M08tc7co.jpg
 
Osobiscie Fame MMA to jest to czego szukałem na naszym Polskim rynku. Znudziło mnie oglądanie starc na poziomie FEN typu Bedorf-Grabowski pod fajną otoczką medialną za 40 zł.. a zawodników którzy mnie na prawde interesują ( Soldic, Parke ) nadrabiam sobie walki pózniej bo całej gali nie chce mi się ogladąć.. Tutaj za 20 zł, mam solidną rozrywkę, gosci którzy do klatki wchodzą sobie urwać łeb, nigdy nie wiadomo co się stanie w klatce, a wszystkiego dopełnia cyrkowa atmosfera. Idealna rozrywka niedużym kosztem raz na 2-3 miesiące. Z produktu pół cyrkowego za 40 zł przeniosłem się na cyrk całkowity za 20 zł, a jeżeli mam ochote pooglądać sport do odpalam UFC
 
szkoda ze na chacie mmarocks nie ma licznika gości, chcialbym sprawdzic na czym jest wiecej osob czy na ksw czy fame :lol:
Pewnie, że fejmu tylko połowa się ukrywa i udaje, że ma to w dupie, ale zerknie na wielkie SHOW i później będzie płakać na forum, że wolą oglądać prawdziwych gladiatorów z ksw
 
Cała galę powinien komentować, a nie ten zjeb AdBuster.


No właśnie, FMMA, tak się przejęli opiniami, sędziów wymienili, system PPV wymienili, a tego zjeba przy mikrofonie zostawili... swoją drogą, zanim w ogóle FMMA powstało, to był jedyny gość, którego znałem z YT na tej gali, wydawał się ogarnięty a i pomysł, na kanał z demaskowaniem reklam spoko, jednak jego wypowiedzi, bez scenariusza pokazały, jakim jest dzbanem, mam nadzieję, że dostanie jakiegoś przeciwnika ogarniętego w końcu, bo z chęcią bym zobaczył, jak ktoś go nokautuje.
 
No właśnie, FMMA, tak się przejęli opiniami, sędziów wymienili, system PPV wymienili, a tego zjeba przy mikrofonie zostawili... swoją drogą, zanim w ogóle FMMA powstało, to był jedyny gość, którego znałem z YT na tej gali, wydawał się ogarnięty a i pomysł, na kanał z demaskowaniem reklam spoko, jednak jego wypowiedzi, bez scenariusza pokazały, jakim jest dzbanem, mam nadzieję, że dostanie jakiegoś przeciwnika ogarniętego w końcu, bo z chęcią bym zobaczył, jak ktoś go nokautuje.
Marcin Malczyński go zniszczy, gdy dojdzie do ich walki.
 
Back
Top