Fame MMA gala youtuberów

Aha, czyli porównujemy fame w szczycie, z oglądalnością na samym początku gali w Polsacie otwartym bez uwzględnienia Super i Fight ..... :applause: Z resztą, moja wina, że się na debilny trolling łapię. :wall:
dobra gosciu odpal sobie zajebiste nute i sie w koncu ucisz
 
Zakład, że nie? FFF się znudzi bo to odgrzewanie kotletów + żenada
tak.
Te same twarze. Dymów co raz mniej, ochroniarze przeszkadzają, wodą już się szmule oblewały, wszyscy się już od debili i konfidentów obrazili. Nic nowego nie wymyślą.
a na FFF to ja pluję flegmą z nosa.
 
Wyczerpie się ten format i to szybko a dlaczego.
Bo kurwa patolom się uroilo w tych pustych lbach że wszyscy są fajterami a nie mają robić tylko show dla plebsu. Pozwalają im na za dużo właściciele jakieś wybieranie z tym nie walczę bo za ciężki 3 kg haha. Waga to ma znaczenie jak się napierdala 2 pro zawodników a nie 2 kryptopedalow z yt.
Gadki wstawiać już próbują na tych konfach jakby 10 lat trenowali i storczyli z 40 walk. Sypią sloganami że aż szkoda słuchać, co drugi przepracowal okres przygotowawczy, ma gameplan z trenerem i klatka zweryfikuje to śmiać mi się chce.
0 charyzmy u większości tych pacjentów jedyne co powodują te ich wypowiedzi to zazenowanie.

Swoją drogą te uliczne raperzyny jongmen i kizo. Gość z Warsaw shore stoi nad ich głowami bierze mikrofon i wyzywa normalnego chłopaka kulturalnego od cweli i frajerów bo coś mi się tam nie podobało to zamiast go usadzic i pokazać charakter i zasady to tylko usmieszki pod nosem
 
Wyczerpie się ten format i to szybko a dlaczego.
Bo kurwa patolom się uroilo w tych pustych lbach że wszyscy są fajterami a nie mają robić tylko show dla plebsu. Pozwalają im na za dużo właściciele jakieś wybieranie z tym nie walczę bo za ciężki 3 kg haha. Waga to ma znaczenie jak się napierdala 2 pro zawodników a nie 2 kryptopedalow z yt.
Gadki wstawiać już próbują na tych konfach jakby 10 lat trenowali i storczyli z 40 walk. Sypią sloganami że aż szkoda słuchać, co drugi przepracowal okres przygotowawczy, ma gameplan z trenerem i klatka zweryfikuje to śmiać mi się chce.
0 charyzmy u większości tych pacjentów jedyne co powodują te ich wypowiedzi to zazenowanie.

Swoją drogą te uliczne raperzyny jongmen i kizo. Gość z Warsaw shore stoi nad ich głowami bierze mikrofon i wyzywa normalnego chłopaka kulturalnego od cweli i frajerów bo coś mi się tam nie podobało to zamiast go usadzic i pokazać charakter i zasady to tylko usmieszki pod nosem
I to, kurwa, wieczne: "sprzedawanie chłopaków", ja pierdole :siara:
 
Wyczerpie się ten format i to szybko a dlaczego.
Bo kurwa patolom się uroilo w tych pustych lbach że wszyscy są fajterami a nie mają robić tylko show dla plebsu. Pozwalają im na za dużo właściciele jakieś wybieranie z tym nie walczę bo za ciężki 3 kg haha. Waga to ma znaczenie jak się napierdala 2 pro zawodników a nie 2 kryptopedalow z yt.
Gadki wstawiać już próbują na tych konfach jakby 10 lat trenowali i storczyli z 40 walk. Sypią sloganami że aż szkoda słuchać, co drugi przepracowal okres przygotowawczy, ma gameplan z trenerem i klatka zweryfikuje to śmiać mi się chce.
0 charyzmy u większości tych pacjentów jedyne co powodują te ich wypowiedzi to zazenowanie.

Swoją drogą te uliczne raperzyny jongmen i kizo. Gość z Warsaw shore stoi nad ich głowami bierze mikrofon i wyzywa normalnego chłopaka kulturalnego od cweli i frajerów bo coś mi się tam nie podobało to zamiast go usadzic i pokazać charakter i zasady to tylko usmieszki pod nosem
tam kilka osób jebniętych jest, ale niewiele to się różni od Conora czy Joanny Jedrzejczyk
 
a nie wiem dokładnie, większość w znanych klubach WCA, Ankos, Czerwony Smok itd
Kizo z Adamem Kownackim

Jak będziesz miał czas to skrobnij coś. Będzie można się pośmiać z tych wszystkich sztywniutkuch kręgosłupów.

Wyobrażasz sobie, że FAME dogaduje się z Polsatem? Przecież oni by wtedy pobili wszystkie możliwe rekordy KSW. Po 3 latach to nawet Stadion Narodowy zostałby zapełniony. Nawet dla sztywnego Jurasa by znaleźli jakaś fuchę. Olkiewicz też będzie miał najlepszą miejscówkę pod klatką.
 
Jak będziesz miał czas to skrobnij coś. Będzie można się pośmiać z tych wszystkich sztywniutkuch kręgosłupów.

Wyobrażasz sobie, że FAME dogaduje się z Polsatem? Przecież oni by wtedy pobili wszystkie możliwe rekordy KSW. Po 3 latach to nawet Stadion Narodowy zostałby zapełniony. Nawet dla Jurasa by znaleźli jakaś fuchę.
z trenerów to Anzor, Paczuski, Alan WS
reszty szczerze nie znam, tylko kluby znam, najwieksza ekipa jest chyba w Czerwonym Smoku, paru nawialo do Ankosu, duza czesc z WCA
Medusa i Malczynski u Szuliego
 
Jak będziesz miał czas to skrobnij coś. Będzie można się pośmiać z tych wszystkich sztywniutkuch kręgosłupów.

Wyobrażasz sobie, że FAME dogaduje się z Polsatem? Przecież oni by wtedy pobili wszystkie możliwe rekordy KSW. Po 3 latach to nawet Stadion Narodowy zostałby zapełniony. Nawet dla sztywnego Jurasa by znaleźli jakaś fuchę. Olkiewicz też będzie miał najlepszą miejscówkę pod klatką.
Na Fame 4 największa ekipa w Uniqu: Lil Masti, Ambro i Jongmen. Do tego Medusa u Szuliego, Kasjo w Ring Raiders Gdynia, Amadeusz u Rębeckiego, Linkiewicz z Alanem, Filipek w Rio grappling Wrocław, Makowski w Smoku, a Boxdel w Ankosie
 
Haha Borys dowiedział się za jaką kase walczą youtuberzy i teraz zrobił sobie dłuższe wakacje. Wczoraj Martin cos nie brzmiał najlepiej. KSW organizując gale pod szyldem FFF, sami psują ten rynek.
a i Linkiewicz WCA z prawilniakami
 
"Jest na ciebie białko że się rozprules na chłopaków" :korwinlaugh:

"Wstawiam papier że to zrobiłem a ty wpłacasz 5k na cel charytatywny" :korwinstupid:



Naogldali się filmów Papryka Vegi jeden z drugim. Z nimi nie ma żartów
 
Last edited:
Oglądałem fragmenty z konferencji, Filipek chyba sam nie wierzy, że najebie Tomba i w sumie ja też w to zbytnio nie wierzę, chyba poleci jakaś stówka na szczerbatego po kursie 2.4
 
no chyba ostatecznie komplet będzie
comment_qWacFMauIv874Ud5dcEhP3OwwGkEso1u.jpg
 
Back
Top