Fame MMA gala youtuberów

comment_rOuRtvpiF1VeJYqlx6dffS80MCcluwHf.jpg

Totalnie nie poznałam Masti.
Obie wyszły na tym zdjęciu mega.
Tak powinny wyglądać fotki promujące kobiece MMA, a nie że połowa wygląda jak 50 lat starsza albo zmęczona życiem.

A sama walka? Od początku czułam, że kontrakt dla Masti to kwestia czasu ;)
 
z przykrością musze stwierdzić że skoro pojawiają sie tematy i osoby które zamiast interesowac sie MMA, interesują sie takim gównem i jeszcze to promują na swój sposób forum mocno pikuje w dół by nie rzec że powoli schodzi na psy. Chyba wchodzi tu coraz więcej dzieci a coraz mniej dorosłych, no i poziom IQ owych osób chyba też mocno kuleje. Takie moje obserwacje. Kiedyś było lepiej. Szkoda że te czasy nie wrócą, bo sądząc po wypowiedziach redaktorów, nie chodzi już o treśc na tym forum a o klik klik.
 
z przykrością musze stwierdzić że skoro pojawiają sie tematy i osoby które zamiast interesowac sie MMA, interesują sie takim gównem i jeszcze to promują na swój sposób forum mocno pikuje w dół by nie rzec że powoli schodzi na psy. Chyba wchodzi tu coraz więcej dzieci a coraz mniej dorosłych, no i poziom IQ owych osób chyba też mocno kuleje. Takie moje obserwacje. Kiedyś było lepiej. Szkoda że te czasy nie wrócą, bo sądząc po wypowiedziach redaktorów, nie chodzi już o treśc na tym forum a o klik klik.
MMA to zawsze było freaki, KSW tak promowało ten sport, teraz przyszli lepsi od nich i postawili tylko na freaki
 
z przykrością musze stwierdzić że skoro pojawiają sie tematy i osoby które zamiast interesowac sie MMA, interesują sie takim gównem i jeszcze to promują na swój sposób forum mocno pikuje w dół by nie rzec że powoli schodzi na psy. Chyba wchodzi tu coraz więcej dzieci a coraz mniej dorosłych, no i poziom IQ owych osób chyba też mocno kuleje. Takie moje obserwacje. Kiedyś było lepiej. Szkoda że te czasy nie wrócą, bo sądząc po wypowiedziach redaktorów, nie chodzi już o treśc na tym forum a o klik klik.
Skąd wiesz, że kiedyś było lepiej ?
 
Jak znowu, nie podadzą składu sędziowskiego, i przy stoliku komentatorskim, będzie ten przygłup AdBuster, to niech wypierdalają. PPV nie kupię.
 
z przykrością musze stwierdzić że skoro pojawiają sie tematy i osoby które zamiast interesowac sie MMA, interesują sie takim gównem i jeszcze to promują na swój sposób forum mocno pikuje w dół by nie rzec że powoli schodzi na psy. Chyba wchodzi tu coraz więcej dzieci a coraz mniej dorosłych, no i poziom IQ owych osób chyba też mocno kuleje. Takie moje obserwacje. Kiedyś było lepiej. Szkoda że te czasy nie wrócą, bo sądząc po wypowiedziach redaktorów, nie chodzi już o treśc na tym forum a o klik klik.

Mma ma łączyć a nie dzielić bombelku
 
z przykrością musze stwierdzić że skoro pojawiają sie tematy i osoby które zamiast interesowac sie MMA, interesują sie takim gównem i jeszcze to promują na swój sposób forum mocno pikuje w dół by nie rzec że powoli schodzi na psy. Chyba wchodzi tu coraz więcej dzieci a coraz mniej dorosłych, no i poziom IQ owych osób chyba też mocno kuleje. Takie moje obserwacje. Kiedyś było lepiej. Szkoda że te czasy nie wrócą, bo sądząc po wypowiedziach redaktorów, nie chodzi już o treśc na tym forum a o klik klik.

To jak z komercjalizacją raperów, na początku każdy był gangsta z garażu a potem i tak wszyscy się sprzedali za gruby hajs. MMA to już nie "way of life" a środek do zarobienia kasy. Paradoksalnie najbardziej temu pomógł globalny rozwój UFC i wytępienie konkurencji. Teraz każdy może płakać za Pride ale to już nie wróci a na scenę wchodzą friki bo ludzie jednak zawsze chcą igrzysk.
 
z przykrością musze stwierdzić że skoro pojawiają sie tematy i osoby które zamiast interesowac sie MMA, interesują sie takim gównem i jeszcze to promują na swój sposób forum mocno pikuje w dół by nie rzec że powoli schodzi na psy. Chyba wchodzi tu coraz więcej dzieci a coraz mniej dorosłych, no i poziom IQ owych osób chyba też mocno kuleje. Takie moje obserwacje. Kiedyś było lepiej. Szkoda że te czasy nie wrócą, bo sądząc po wypowiedziach redaktorów, nie chodzi już o treśc na tym forum a o klik klik.

Wtrącę się.
Nie jestem tu długo (kilka dni temu zdobyłam brązowy pas - jeee!), ale uważam, że ocenianie całego forum przez jeden temat, jest dość przykre.
Niestety, ale tak kształtuję się świat sportów walki w Polsce, że takie twory są często popularniejsze niż 99% naszej poważnej sceny i po prostu ludzie siłą rzeczy zaczynają o tym mówić.
Zabrzmi oczywiście sztampowo, ale przecież nikt nie stoi Ci ze spluwą nad głową, żebyś czytał ten konkretny temat.
Wejdź na te wartościowe, jest ich tu o wiele więcej ;)
 
Last edited:
Np w wywiady ACA. Tam też Alibaba ze swoim spamem o FAMMMA. Ale najwyraźniej taki marketing szeptany redakcji pasuje.
Alibaba? Przecież to nie Alibaba każdemu napotkanemu zawodnikowi zadaje pytanie o FFF/Fame, zeby tylko miec jakis wypierd do wstawienia w tytul newsa czy filmu na youtube.
 
Alibaba? Przecież to nie Alibaba każdemu napotkanemu zawodnikowi zadaje pytanie o FFF/Fame, zeby tylko miec jakis wypierd do wstawienia w tytul newsa czy filmu na youtube.
Racja, a Alibaba wpierdala fame wszędzie gdzie się da od dawna. co potwierdza moją teorię.
 
Totalnie nie poznałam Masti.
Obie wyszły na tym zdjęciu mega.
Tak powinny wyglądać fotki promujące kobiece MMA, a nie że połowa wygląda jak 50 lat starsza albo zmęczona życiem.

A sama walka? Od początku czułam, że kontrakt dla Masti to kwestia czasu ;)
Taaaa....na zdjęciu kurwiszony zrobione w fhotoshopie (ostatnia "walka") , a w realu dwa klopsy, co wyglądają jak herbatniki z Sanoka co srają sobie do dupy.
Po co takie plakaty dawać, skoro w rzeczywistości nie ma co nawet porównywać.
 
Taaaa....na zdjęciu kurwiszony zrobione w fhotoshopie (ostatnia "walka") , a w realu dwa klopsy, co wyglądają jak herbatniki z Sanoka co srają sobie do dupy.
Po co takie plakaty dawać, skoro w rzeczywistości nie ma co nawet porównywać.

No co do Masti to bym się kłóciła że kluska.
Była, owszem, za czasów SexMasterki. Teraz jest naprawdę sztos.
 
No co do Masti to bym się kłóciła że kluska.
Była, owszem, za czasów SexMasterki. Teraz jest naprawdę sztos.
Tej to nawet nie znam i nie wiem kim jest.
Ja pisałem o tej co opierdala czarne kolby i ta druga to Godlewska?
Ktoś tu wrzucał zdjęcie z walki jak wyglądają. Niesmaczne nie tylko że kurwiszony, ale i z wyglądu :burnit:
 
Back
Top