Fame MMA gala youtuberów

comment_WlhQk7GHxTzvVDrroghYu4Tgca3Z9Nzw.jpg
 
Czerwony Smok i Borys trenuje rasiste
"Nienawidzę Cyganów, Bułgarów. Jeb... brudasów. Jeśli ty ich nienawidzisz, daj mi lajka. Niech te brudy podbiją sobie jakiś kraj i tam mieszkają”"
tacy ludzie reprezentuja ten klub
 
Czerwony Smok i Borys trenuje rasiste
"Nienawidzę Cyganów, Bułgarów. Jeb... brudasów. Jeśli ty ich nienawidzisz, daj mi lajka. Niech te brudy podbiją sobie jakiś kraj i tam mieszkają”"
tacy ludzie reprezentuja ten klub


jak już został ukarany to na chuj to wywlekają społeczniaki ::jondance::
 
Kowalik cisnie srodowisko w zwiazku z FAME MMA i Freak Fight Federation wytykajac ich hipokryzje
Freak Fight Federation w terminie ACA
Kowalik zainterweniuje w odbanowaniu @Rakesh
Zmija zaklada mozliwosc bycia menadzerem zawodnikow FAMEMMA
Kowalik szanuje FAMEMMA za robienie grubych baniek
 
Last edited:
Kowalik (niezła żmija zresztą za to jechanie po Kowalkiewicz) kiedyś mówił o ofercie Bellatora na galę w Europie dla jego zawodnika:
oferta na 400 EUR xD

Fonfara kiedyś walczył za 1$ na gali promotorki Adamka
Michał Kita na KSW 12 dostał ofertę 1 tys. $ za walkę

PLMMA i 500 zł za walkę.

A w FameMMA zawodnicy chcą płacić za to aby mogli tam walczyć, a oni i tak się nie zgadzają:


A Martin Lewandowski: cóż. Ma odwagę jak Don King ze słownictwem i zachowaniem. Tylko Don King dostał wpierdol od Mike Tyson'a. Ja bym się nie odważył
Piękny przykład: garniturek, a spod niego dresik zachowania wystaje.
Askren ma taki ładny trash talking, a w Polsce to ani promotorzy ani zawodnicy. Tylko zwykłe prostactwo, albo babskie zrzędzenie w wykonaniu dorosłych chłopów.

Borek już tak dość ładnie zaczyna się rozwijać. Bardziej wyrafinowana krytyka.
 
:putinlaugh:
Czerwony Smok i Borys trenuje rasiste
"Nienawidzę Cyganów, Bułgarów. Jeb... brudasów. Jeśli ty ich nienawidzisz, daj mi lajka. Niech te brudy podbiją sobie jakiś kraj i tam mieszkają”"
tacy ludzie reprezentuja ten klub

:siara:

"brudasów" to jest określenie, którego używa tylko ostatnia ameba umysłowa, a nazywając tak Bułgarów i stawiając ich na równi z, niech będzie, agresywnymi imigrantami to gościu właśnie pokazał, że intelektualnie jest wciąż na poziomie jednokomórkowców, które nie wyszły jeszcze z oceanu na ląd . . .
:stevecarell:
 
mordo ale żadna nowość, wszyscy ci jutuberzy to są kompletni idioci, którym udało się zrobić troche hajsu i popularności na dzieciach i zgrywają niewiadomo kogo
wyglaszanie roznych zjebanych tekstów w ramach uciechy publiki/w celu dramy weszło już im tak w nawyki, że wszyscy pozatracali tożsamość
z jednej strony przykre w chuj, że młodzież takich debili słucha i bierze przykład - z drugiej mam wyjebane, niech se robią co chcą

:fjedzia:
 
:putinlaugh:

:siara:

"brudasów" to jest określenie, którego używa tylko ostatnia ameba umysłowa, a nazywając tak Bułgarów i stawiając ich na równi z, niech będzie, agresywnymi imigrantami to gościu właśnie pokazał, że intelektualnie jest wciąż na poziomie jednokomórkowców, które nie wyszły jeszcze z oceanu na ląd . . .
:stevecarell:
W Niemczech to Bułgarzy i Rumuni wyglądają jak ciapaki
 
:putinlaugh:

:siara:

"brudasów" to jest określenie, którego używa tylko ostatnia ameba umysłowa, a nazywając tak Bułgarów i stawiając ich na równi z, niech będzie, agresywnymi imigrantami to gościu właśnie pokazał, że intelektualnie jest wciąż na poziomie jednokomórkowców, które nie wyszły jeszcze z oceanu na ląd . . .
:stevecarell:

Też nie przepadam, za cyganami*, ale fakt, ludzie, którzy, wychodzą z mylnego założenia, typu Rumun=cygan, Bułgar=cygan, to zazwyczaj, jakieś pato-sebixy, którzy, sami egzystują, na poziomie ścierwa. :)
Swoją drogą, pamiętam, jak kilka lat temu, Rumunia chciała, oficjalnej zmiany nazewnictwa Romów, właśnie przez to, że cyganie, często podają się za Rumunów/Słowaków/Bułgarów i co głupsi ludzie, faktycznie ich mylą.

*Oczywiście, wiadomo, że nie ma co, na siłę generalizować i zawierzać stereotypom, pokroju cygan=złodziej, jednak 90% mojej styczności z takowymi, ten stereotyp potwierdza. :fjedzia:
 
Też nie przepadam, za cyganami*, ale fakt, ludzie, którzy, wychodzą z mylnego założenia, typu Rumun=cygan, Bułgar=cygan, to zazwyczaj, jakieś pato-sebixy, którzy, sami egzystują, na poziomie ścierwa. :)
Swoją drogą, pamiętam, jak kilka lat temu, Rumunia chciała, oficjalnej zmiany nazewnictwa Romów, właśnie przez to, że cyganie, często podają się za Rumunów/Słowaków/Bułgarów i co głupsi ludzie, faktycznie ich mylą.

*Oczywiście, wiadomo, że nie ma co, na siłę generalizować i zawierzać stereotypom, pokroju cygan=złodziej, jednak 90% mojej styczności z takowymi, ten stereotyp potwierdza. :fjedzia:
O to mi właśnie chodziło.
 
Też nie przepadam, za cyganami*, ale fakt, ludzie, którzy, wychodzą z mylnego założenia, typu Rumun=cygan, Bułgar=cygan, to zazwyczaj, jakieś pato-sebixy, którzy, sami egzystują, na poziomie ścierwa. :)
Swoją drogą, pamiętam, jak kilka lat temu, Rumunia chciała, oficjalnej zmiany nazewnictwa Romów, właśnie przez to, że cyganie, często podają się za Rumunów/Słowaków/Bułgarów i co głupsi ludzie, faktycznie ich mylą.

*Oczywiście, wiadomo, że nie ma co, na siłę generalizować i zawierzać stereotypom, pokroju cygan=złodziej, jednak 90% mojej styczności z takowymi, ten stereotyp potwierdza. :fjedzia:
Polacy najbardziej nie lubia Arabow, Romow i Rumunow
bo wielu uwaza Rumunow za Cyganow XDDDDD
nawet w piosence Hemp Gru 63 dni chwaly, masz tekst, ze przejebane ma Polak, Rumun czy Zyd, choc Rumuni byli po stronie III Rzeszy
 
Back
Top