Fame MMA gala youtuberów

Deynn, jego zona, mogłaby się z chodakowska ponapierdalac :dobry: ale pewnie jeszcze ich na nią nie stac
 
W sumie to nikt. Trochę jakiś model, trochę sterydziarz, jutuber. Ale to jest chyba bardziej nikt niż akop.
Było o nim głośno jakiś czas temu, a właściwie bardziej o jego lasce, generalnie głupi ludzie. A no i ten koleś zabił jaszczurkę za co chuja się powinno w piwnicy jakiejś zamknąć a nie na fame zapraszać.
 
W sumie to nikt. Trochę jakiś model, trochę sterydziarz, jutuber. Ale to jest chyba bardziej nikt niż akop.
Było o nim głośno jakiś czas temu, a właściwie bardziej o jego lasce, generalnie głupi ludzie. A no i ten koleś zabił jaszczurkę za co chuja się powinno w piwnicy jakiejś zamknąć a nie na fame zapraszać.

Przecież tam biorą samych takich niedojebów społecznych.
Dużo ludzi myśli, że fajnie zobaczyć jak dostanie taki wpierdol, a tak po prawdzie robi chujom przysługę, bo daje Im zarobić.
Rozpędzony autobus kontra jakiś pojeb to bym zobaczył, a tak to tylko nabijanie nierobom kabzy.
 
56542008_807727489626366_8079217372247883776_n.jpg
 
Troche ogladalem kanałów o silowni i odzywianiu swego czasu, widzialem Majewskiego z czasow Treca i treningow z Karmowskim. Nikt, nigdy go nie szanowal, od kiedy pamiętam jechali z nim na ostro, duzo bardziej niż po Kapoku i 51UR4513 jedzie cohones. Ten Platynov tez mi się przewinal pare razy, bo ogladam KFD. I mogę przyznać, ze jest jednym z bardziej wkurwiajacych gości z branzy. Wiec walka do FAME pasuje idealnie
 
Akurat starcie Majewski vs taki np Platynov byłoby bardzo interesujące. Paris niejednokrotnie cisnąl beke z niego i deynn, więc to by się sprzedało świetnie.
Nie wiem komu bym bardziej kibicował. Najchętniej bym zobaczył double KO
 
Back
Top