Fame MMA gala youtuberów

a co oni ryzykuja, sprawa przycichla
hajs zwrocili i nikogo to nie obchodzi juz xd
Ja bym taki pewny nie był. To że szum opadł nie znaczy, że nie będzie to miało wpływu na postrzeganie Ich.
Może się to odbic na sprzedaży następnej gali, mogą mieć problemy z zorganizowaniem następnej gali, bo przecież muszą dostać pozwolenie z danego urzędu miasta i innych instytucji zabezpieczających imprezę.

Dodatkowo pokazują ludziom którzy wysłali zakłady, że coś było od początku nie tak, skoro tego składu sędziowskiego nie podali.

Jak było na poprzednich galach? Też nie było podanego składu? Sędziowali Ci sami sędziowie? Były zakłady na walki?
 
Gdyby jednak MMARocks, zdecydowali się, udzielić wywiadu Wojtkowi Goli albo Boxdelowi, to powinni zrobić to, z grubej rury, moje propozycje, najważniejszych pytań:

- Dlaczego publicznie, nigdy nie mówią o tym, że nie są właścicielami federacji, tylko jacyś dwaj kolesie, prawdopodobnie powiązani z kibolką. (Ach, korzenie Polskiego MMA, zero patologii).
- Dlaczego na ich stronie, nie ma zasad do wglądu.
- Dlaczego nie podają, składu sędziowskiego na ich galę.

Trzy pytania i problem wyjazdów, przez ROcksów na galę, sam by się rozwiązał, bo już by FAME MMA, zaprosić was nie chciało. :lol:
 
Jak było na poprzednich galach? Też nie było podanego składu? Sędziowali Ci sami sędziowie? Były zakłady na walki?

Zakłady były, jedynki nie widziałem, ale podczas dwójki, chyba tylko jedna walka, zakończyła się decyzją, dlatego te pytania, odnośnie sędziów, pojawiły się dopiero po trójce.
 
Gdyby jednak MMARocks, zdecydowali się, udzielić wywiadu Wojtkowi Goli albo Boxdelowi, to powinni zrobić to, z grubej rury, moje propozycje, najważniejszych pytań:

- Dlaczego publicznie, nigdy nie mówią o tym, że nie są właścicielami federacji, tylko jacyś dwaj kolesie, prawdopodobnie powiązani z kibolką. (Ach, korzenie Polskiego MMA, zero patologii).
- Dlaczego na ich stronie, nie ma zasad do wglądu.
- Dlaczego nie podają, składu sędziowskiego na ich galę.

Trzy pytania i problem wyjazdów, przez ROcksów na galę, sam by się rozwiązał, bo już by FAME MMA, zaprosić was nie chciało. :lol:
Ale to nie rocksi mają udzielić wywiadu tylko Gola z tym drugim tak? Rocksi to bardziej ten wywiad mogą przeprowadzić ;)
Ja Ci odpowiem na te pytania bo to jest oczywiste.
1. Taka sama sprawa jak w FEN, kto inny jest właścicielem i wykłada hajs na wszystko a kto inny świeci twarzą. Poza tym oni oficjalnie mają po 20% udziałów więc tylko o 10% mniej od tych łysych. Są rozpoznawalni i przyciągają tym swoich odbiorców.
2. Zasad nie ma bo oni sami nie wiedzą do końca jakie są zasady. Lepiej żeby nie było do wglądu to później zawsze można wybrnąć w kryzysowej sytuacji.
3. Składu nie podają z tego samego powodu co zasad. Być może nawet nie mają pojęcia o takiej praktyce jak prezentacja składu sędziowskiego.
Pozdrawiam
 
D3PZGNKWsAEsy7L.png

Od Bronsona
 
pamiętaj, że to ich trzecia gala, a z tego co mi wiadomo to kilku profesjonalnych sedziow odmowilo udzialu, wiec moze wzieli tych co byli chetni i wyszlo jak wyszlo
teraz beda miec nauczke i pewnie zainewstuja w odpowiedzalnych ludzi

no ale sam piszesz, że im odmówili... to w jakich sędziów mają zainwestować?
 
Chłopie, sędziuje walki najlepszych na swiecie w UFC, ACA, KSW i M-1, zastanów się czy powyższa gala jest miejscem dla mnie.
FAME MMA sprzedało więcej PPV niż ACA i M-1 przez 200 gal, więc jak widać organizacja się prężnie rozwija
walki są często na wyższym poziomie niż te z KSW z Popkiem, Strachem, Junem itd
oczywiście trochę cyrku jest, ale koniec końców walka jest prawdziwa
 
FAME MMA sprzedało więcej PPV niż ACA i M-1 przez 200 gal, więc jak widać organizacja się prężnie rozwija
walki są często na wyższym poziomie niż te z KSW z Popkiem, Strachem, Junem itd
oczywiście trochę cyrku jest, ale koniec końców walka jest prawdziwa
Może to nie chodzi o ilość sprzedanych ppv, ilość subskrycji, popularność, donejty, hajsy i dukaty?
 
FAME MMA sprzedało więcej PPV niż ACA i M-1 przez 200 gal, więc jak widać organizacja się prężnie rozwija
walki są często na wyższym poziomie niż te z KSW z Popkiem, Strachem, Junem itd
oczywiście trochę cyrku jest, ale koniec końców walka jest prawdziwa
A Pizza Hut sprzedaje najwiecej pizzy czyli wszyscy pizzermani powinni walić drzwiami i oknami do nich z CV?
 
FAME MMA sprzedało więcej PPV niż ACA i M-1 przez 200 gal, więc jak widać organizacja się prężnie rozwija
walki są często na wyższym poziomie niż te z KSW z Popkiem, Strachem, Junem itd
oczywiście trochę cyrku jest, ale koniec końców walka jest prawdziwa

I co z tego? Chcesz to sędziować to sedziuj, ja nie chce. IWT też nie chciałem. I duza kasa tu nic nie zmieni.
 
Back
Top