Fame MMA gala youtuberów

Miras to niech lepiej siedzi cicho bo to jego śmieszne PLMMA nie zarobiło przez całe swoje życie tyle co FAME z jednego PPV.
A Olkiewicz to jest absolutny szczyt hipokryzji, że jeszcze ktoś go dosadnie nie wyjaśnił?
 
Jaką reklamę? Bo nie rozumiem
Każdy z nich jest kowalem własnego losu i podejmuje decyzję na swoj koszt
nie no tylko sie smieje z twojego kursu, ktory akurat na glownej stronie sie znalazl
Miras to niech lepiej siedzi cicho bo to jego śmieszne PLMMA nie zarobiło przez całe swoje życie tyle co FAME z jednego PPV.
A Olkiewicz to jest absolutny szczyt hipokryzji, że jeszcze ktoś go dosadnie nie wyjaśnił?
Mirsa juz dymy kreci od rana
Miras chce byc doradca FAME MMA XDDD
 
ma ktoś filmik jak Różal ciśnie hejtera na vlogu Borysa z Fame MMA 3? Borys wstawił teraz reupload bez tego momentu :bayan:
 
Borys to już droga prosta do FAME aby zawalczyć. Suby się zgadzają, lajki na insta też. Coś czuje, że na KSW Borysa długo nie zobaczymy.
zaraz go wypromuja youtubery i bedzie gwiazda
jak widac inni ida w jego slady, a jak odniesie sukces to bedzie ich coraz wiecej
w sumie to czemu nie? raczej sport na tym zyska, bo dzieciaki beda ogladac walki "youtubera Borysa"
 
Przecież ten Olkiewicz niedługo sam sie wyjebie na własnej hipokryzji jak tylko polsatowski odpowiednik ruszy. Jestem tylko ciekaw jak szybko to zrobi i w jakim stylu, bo że tak będzie nikogo chyba nie trzeba przekonywać, przecież wtedy gość będzie skończony
Ja tylko czekam na te zajebiste argumenty obronne Olkiewicza :DC:
Miras to niech lepiej siedzi cicho bo to jego śmieszne PLMMA nie zarobiło przez całe swoje życie tyle co FAME z jednego PPV.
A Olkiewicz to jest absolutny szczyt hipokryzji, że jeszcze ktoś go dosadnie nie wyjaśnił?
Wyjaśniony był mnóstwo razy, ale to taki typ co „moja racja jest najmojsza” a moralność na poziomie pękniętego mostka.
 
Ja tylko czekam na te zajebiste argumenty obronne Olkiewicza :DC:

Wyjaśniony był mnóstwo razy, ale to taki typ co „moja racja jest najmojsza” a moralność na poziomie pękniętego mostka.
FREAK FIGHT FEDERATION to nie KSW przeciez nazwa inna jest
 
20cf9ae575d9e42b99f1e5784874f4af1e630f0f.jpg
 
Borys to już droga prosta do FAME aby zawalczyć. Suby się zgadzają, lajki na insta też. Coś czuje, że na KSW Borysa długo nie zobaczymy.
Kiedyś jego celem był pas UFC , a marzeniem walka z GSP.

Teraz się będzie z pasem fejm bujał po pokonaniu Ozdoby :DC:
 
Jak można nie skminić, że napisałem to specjalnie? :matt:

Co specjalnie? Zwróciłeś w pierwszej kolejności uwagę na mniej istotny błąd. Rozumiem, że w ruchu drogowym na skrzyżowaniu z działającą sygnalizacją świetlną też kierujesz się zasadą prawej ręki zamiast patrzeć na światła?
 
Co specjalnie? Zwróciłeś w pierwszej kolejności uwagę na mniej istotny błąd. Rozumiem, że w ruchu drogowym na skrzyżowaniu z działającą sygnalizacją świetlną też kierujesz się zasadą prawej ręki zamiast patrzeć na światła?

Specjalnie pominąłem pierwszy błąd i napisałem tylko o tym drugim, rozumiesz? :rofl:

Poza tym nie ma czegoś takiego jak "mniej istotny błąd". Albo popełniasz błąd, albo piszesz poprawnie. To nie wybory, żeby wybierać mniejsze zło. Błąd to błąd. Jak już tak bardzo chcesz się przypierdalać, tak jak ja do FejmaFFF (może teraz skminisz czemu napisałem tylko o jednym błędzie)
 
Specjalnie pominąłem pierwszy błąd i napisałem tylko o tym drugim, rozumiesz? :rofl:

No właśnie nie rozumiem. Po co miałbyś to robić?

Poza tym nie ma czegoś takiego jak "mniej istotny błąd".

Jest, po to mamy klasyfikację błędów językowych. A stopniuje się je z kilku powodów, jednym z nich jest intencja zachowania kongruencji komunikatu nadanego i odebranego - jak popełnisz błąd interpunkcyjny jest mniejsza szansa że zostaniesz niezrozumiany niż jeżeli błąd będzie miał charakter składniowy.
 
Back
Top