Fame MMA gala youtuberów

Screenshot_2019-04-01-20-54-03-675_com.android.chrome.png
 
Hahaha adrianna najpierw pyta o to kto to Okniński, a potem jak WG mówi, że to legenda mma w Polsce i przyczynił się do tego, że mma w Polsce powstało to przeprasza Mirasa

Się chłoptaś osrał po szyję...

Nie no, ale Mirsa niech jedzie z tą inbą, bo to jest zawsze poezja jak on coś robi

:burnit::waldeklaugh::deniroclap::burnit::waldeklaugh::waldeklaugh:
 
Hahaha adrianna najpierw pyta o to kto to Okniński, a potem jak WG mówi, że to legenda mma w Polsce i przyczynił się do tego, że mma w Polsce powstało to przeprasza Mirasa

Się chłoptaś osrał po szyję...

Nie no, ale Mirsa niech jedzie z tą inbą, bo to jest zawsze poezja jak on coś robi

:burnit::waldeklaugh::deniroclap::burnit::waldeklaugh::waldeklaugh:
to sa takie dymy, ktorych nikt nie jest w stanie przewidziec
jeszcze Mirasa wyzwal ten sedzia za 5 zl, ze dlugi ma
 
Przecież ten Olkiewicz niedługo sam sie wyjebie na własnej hipokryzji jak tylko polsatowski odpowiednik ruszy. Jestem tylko ciekaw jak szybko to zrobi i w jakim stylu, bo że tak będzie nikogo chyba nie trzeba przekonywać, przecież wtedy gość będzie skończony
Olkiewicz jeszcze się nie zaczął, to co się ma chłopina kończyć.
 
Ja czuję się lepiej, że dali to zwycięstwo Kasjuszowi, ale komedią jest, że federacja (i wszyscy jej przedstawiciele) na początku broniła tego rezultatu na wszystkich frontach, żeby teraz zmienić wynik na 30-27 w drugą stronę XD

W ogóle z całego tego grona najłatwiej pałać sympatią właśnie do Kasjo, bo i gada z sensem i przede wszystkim fajnie się prezentował w amatorskim boksie swego czasu. Nawet Przegląd Sportowy wrzucał go do swoich rankingów w bodaj 2014.
 
Ja czuję się lepiej, że dali to zwycięstwo Kasjuszowi, ale komedią jest, że federacja (i wszyscy jej przedstawiciele) na początku broniła tego rezultatu na wszystkich frontach, żeby teraz zmienić wynik na 30-27 w drugą stronę XD

W ogóle z całego tego grona najłatwiej pałać sympatią właśnie do Kasjo, bo i gada z sensem i przede wszystkim fajnie się prezentował w amatorskim boksie swego czasu. Nawet Przegląd Sportowy wrzucał go do swoich rankingów w bodaj 2014.
jak im Różal powiedział, że Polak wygrał to mu uwierzyli
 
Back
Top