Fame MMA gala youtuberów

To Martin juz sprzedaje walki a nie bilety jak to kiedys mowil?

Martin sam wprowadzil polskich freakow na salony, a teraz ma pretensje, ze ktos promuje freakow. W KSW walczyli tacy gwiazdorzy jak Popek, Najman, Bazelak a teraz pretensje o promocje freakow. Co za hipokryta. Fame MMA przynajmnije gra w otwarte karty.


No, ale przecież KSW, to poważna federacja sportowa, ledwie 5% freaków tam jest, freaki ale lekko, to nadal sport, coś jak "raz w dupę, to nie pedał". :crazy:
 
Wojtek właśnie mówi na streamie że dodali nowe miejsca i aktualnie jest dostęp do całej hali czyli 12 tysięcy miejsc, i po sprzedaży aktualnej spodziewają się że będzie full.. Więc pozdrawiam Pana Martina :beczka:
beda pustki przeciez Martin tak powiedzial
jak zrobia 12 000 to bedzie wielki sukces, na pewno latwo nie bedzie
 
Pewnie 2 walki 1 wygrana i 1 przegrana bo nie było walki o 3 miejsce haha

Czegoś takiego w boksie nie ma. To jeszcze w 2014 to już w ogóle, żeby wystartować na samych MP trzeba było wygrać Grand Prix czyli kilka walk plus kolejne na MP, także ten Kasjo coś ogarnia w boksie jakby nie patrzeć bo też miał epizod w WBS i dziwi mnie ze poszedł w chlanie w tych głupich programach.:matt:
 
także ten Kasjo coś ogarnia w boksie jakby nie patrzeć bo też miał epizod w WBS
Nie wiem, czy to dobre określenie, że "coś ogarnia", bo tak wyglądał ranking Przeglądu Sportowego w boksie olimpijskim w 2014, don Kasjo na 4. miejscu:) To ścisła czołówka polskich amatorskich bokserów:

1 Mateusz Tryc (Fenix Warszawa)

2 Jordan Kuliński (Start Włocławek/Skorpion Szczecin)

3 Łukasz Stanioch (Skorpion Szczecin)

4 Kasjusz Życiński (SAKO Gdańsk)

5 Piotr Gredke (Akademia Walki Warszawa)

6 Paweł Stępień (Olimp Szczecin/Róża Karlino)

7 Przemysław Gorgoń (Jawor Team Jaworzno)

8 Paweł Czyżyk (Energetyka Lubin)

9 Błażej Surowiec (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)

10 Błażej Lutka (RMKS Rybnik)

 
Last edited:
Czegoś takiego w boksie nie ma. To jeszcze w 2014 to już w ogóle, żeby wystartować na samych MP trzeba było wygrać Grand Prix czyli kilka walk plus kolejne na MP, także ten Kasjo coś ogarnia w boksie jakby nie patrzeć bo też miał epizod w WBS i dziwi mnie ze poszedł w chlanie w tych głupich programach.:matt:
Wiem o tym, zgrywalem się :)
 
Back
Top