Fame MMA gala youtuberów

buzi buzi hej hej ha haaa


Screenshot_1.png

co on tu kurwa jest bez makijazu? :lol:
 
Strasznie Mu się ten ryj postarzał. Nie wiem, czy to od ciągłego wpierdolu, czy choróbsko Go trawi ( w sensie, że pierdolnięty).
nie no tak zle to nie jest, gostek nie ma 20 lat ale brwi mu gdzies spierdolily i serio wyglada jakby makijaz zmyl :smile:
 
nie no tak zle to nie jest, gostek nie ma 20 lat ale brwi mu gdzies spierdolily i serio wyglada jakby makijaz zmyl :smile:
Jest mniej więcej w naszym wieku chyba.
Nie wiem co tam gadał, ale przeczytałem, że nie chce walczyć.
Z jednej strony :yahoo:
Z drugiej trochę szkoda, bo wpierdol na Nim i to, jak się potem zawsze sra dookoła, to coś pięknego :beczka:
 
Zawodowiec. Taka lepsza wersja włodarza Lewandowskiego, nawet z wyglądu jak młodszy brat.

PS. Nie mogę tego programu oglądać, bo Ponton Brodnicka jest tak wkurwiająca, że mam ochotę wyrzucić komputer.
 
No właśnie zapotrzebowanie na informacje z FameMMA rośnie lawinowo wśród fanów dyscypliny. Myślę, więc że wejdziemy w końcu w Fame, ale nie wińcie nas, że tak ostrożnie do tego podchodzimy, jesteśmy redakcją osób grubo po trzydziestce, my nawet nie wiemy kim są osoby walczące tam (ja np. nie mam najmniejszego pojęcia, nigdy nie obejrzałem ani jednego pato-streama, jedynie kojarzę najpopularniejsze postacie bo odwiedzam Wykop), więc ciężko wyczuć nam było, że fani zaakceptowali już tę nową organizację. W przypadku Popka, pisanie o nim, jest o tyle łatwe, że walczy dla największej w Polsce organizacji, więc dla nas pisać o kimś takim jak walczący raper to oczywista sprawa, bez względu na to, że prezentuje poziom taki sam jak walczący na Fame. Portal MMA.pl był już na dwóch edycjach i nie widzę hejtów na ich stronę. W sumie w Internecie, na Facebooku sam pozytywny oddźwięk jest, że oni tam jeżdżą. Myślę więc, że nadrobimy przy okazji trzeciej gali temat i odważniej do tego podejdziemy. Skoro nasza konkurencja przetarła szlaki i nie odbiło się im to kolką, to może my też powinniśmy się zapoznać co to Fame i robić to, co chce większość. Zwykła szczera opinia. Nie ma co hejtować, że ostrożnie podchodzimy do tematu, mamy w końcu dużo do stracenia. Okej, okazało się, że fani nie widzą różnicy między FameMMA a niektórymi pojedynkami w KSW, więc w porządku, akceptujemy to i obiecujemy poprawę.

Chciałbym pogratulować wszystkim udzielającym się w tym temacie :cmgkeepgoing:
 
Wysokiej klasy gnp, profesjonalny frontkick, duże serce do walki. Szostaka by rozjebala jedną ręką, a i pan Mikolujew miałby spore problemy.
I bardzo dobra kontrola. Przeciwniczka nie mogła nic zrobić. Czekam na walkę w klatce.
 
Balasy moje kochane, ale już pan Majkelo dobra mordeczka mnie poratował. Co będę sam szukał jak ktoś pomoże, a ja mogę w tym czasie delektować się szklaneczką Kavulsona
::snoopd::
 
  • Like
Reactions: PIR
Back
Top