Fame MMA gala youtuberów

only on PPV
comment_XpPf4i6QWiFIawqV2PB5v5kkkoF3FEnz.jpg
 
Ładnie się to pewnie sprzeda, nie orientuje się jakoś niesamowicie w tych youtuberach i ich zatargach ale ten rafonix to jakaś lama (widziałem filmik jak jakiś gość pruł się do niego w mcdonaldzie jakimś)



a na tych swoich filmikach jest takim kozakiem co to by on nie zrobił, że strach podejść...
 
Torwar, PPV, Rafonix vs Magical
przeciez to sukces murowany
jak FAME MMA 1 sie sprzedalo dobrze to gala sprzeda sie zajebiscie!
ciekawe kto tam jeszcze bedzie walczyl, niby ma byc 8 walk
 
Torwar, PPV, Rafonix vs Magical
przeciez to sukces murowany
jak FAME MMA 1 sie sprzedalo dobrze to gala sprzeda sie zajebiscie!
ciekawe kto tam jeszcze bedzie walczyl, niby ma byc 8 walk
Rafatus vs Nitro
Coś tam mi sie obilo o uszy z Bonusem BGC
 
mogliby zrobic jeszcze jedno takie starcie
tylko teraz goscia co potrafi sie bic, a nie mistrza ALMMY
 
Wow, zaimponowałeś wszystkim użytkownikom myślę
@Cloud nie żebyś się znowu wściekał bo się przypierdalam ale kiedy Cohones stało się miejscem popularyzacji i transmitowania tych kurwa pato-streamów ?

Ja się wściekam tylko jak jest atak na redakcję :) Jeśli o Twoje pytanie chodzi to nigdy Cohones nie będzie takim miejscem. Myślę, że od dziś tego typu wpisy powinny być zakazane w miejscu innym niż Hyde Park. Nawet jeśli są to bohaterzy gali FameMMA, to losowe filmy z ich przygodami nie mają tu miejsca. @Babadook proszę więcej nie wrzucaj tego czegoś tutaj.
 
@Babadook a nie przeszkadza Ci , że większość z nich naładowanych koksem. Ten Handke to tak napizgany towarem , że świeci w nocy i jego kolega Lupa cały w syfach od towaru ???
Zawsze byłeś TEAM USADA i j€b@ć oszustów :fjedzia:
 
@Babadook a nie przeszkadza Ci , że większość z nich naładowanych koksem. Ten Handke to tak napizgany towarem , że świeci w nocy i jego kolega Lupa cały w syfach od towaru ???
Zawsze byłeś TEAM USADA i j€b@ć oszustów :fjedzia:
FAME MMA juz mysli o testach antydopingowych, a gdzie jest KSW? hahaahha
 
Gadałem z Wojtkiem. Pierwsza gala aż tak się nie zwróciła, jakby wskazywały wyniki na portalach (oglądalność) .
Póki co się nie poddają. Mają zobaczyć jak sytuacja się wykrystalizuje po 2 gali. Wtedy podejmą decyzję nt.przyszłości .
 
Gadałem z Wojtkiem. Pierwsza gala aż tak się nie zwróciła, jakby wskazywały wyniki na portalach (oglądalność) .
Póki co się nie poddają. Mają zobaczyć jak sytuacja się wykrystalizuje po 2 gali. Wtedy podejmą decyzję nt.przyszłości .
Młode patologie wolą wydać 15 pln na browary i dopalacze niż na klownów.
 
Gadałem z Wojtkiem. Pierwsza gala aż tak się nie zwróciła, jakby wskazywały wyniki na portalach (oglądalność) .
Póki co się nie poddają. Mają zobaczyć jak sytuacja się wykrystalizuje po 2 gali. Wtedy podejmą decyzję nt.przyszłości .
a kogo ty lukasz nie znasz?:robertmakeup:
 
Back
Top