Fame MMA gala youtuberów

Wiadomo, że z ekonomią się nie wygra, skoro jest popyt na walki tych internetowych osobowości, to znajdzie się ktoś, kto to zrobi. W jednym muszę się z Martinem Lewandowskim zgodzić, chodzi o mma w nazwie, wolałbym żeby tego nie było. Niech sobie będzie FameFight i cześć. Lewy wie co mówi bo sam popełniał te błędy i określał jako mma występy: Butterbeana, Burneiki, albo Najmana, a to zawsze kompromitowało dyscyplinę.

Powinna powstać nowa formuła, z możliwością pierd...cia krzesłem, z łapaniem za włosy, kopem w jaja itd.. Takie WWE bez udawania, do tego nagie ring girls i mamy oglądalność jak Super Bowl.
 
Powinna powstać nowa formuła, z możliwością pierd...cia krzesłem, z łapaniem za włosy, kopem w jaja itd..

Przypominam, że tam w walce wieczoru typ się prawie zabił, bo musiał stanąć na trzeźwo w klatce.. a Ty chcesz im dawać krzesła :lol:
 

Attachments

  • maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    61.6 KB · Views: 29

Pająk złamał przy kopnięciu. Gdyby tamten patus miał jakieś kopnięcie wykonać, to połamałby sobie obie. Bez szydery, niektórzy po prostu nie powinni pchać się w sport, bo nie są do tego stworzeni. Widziałem migawki tamtego klauna z treningów, to myślę, że jakiś typek spod sklepu spokojnie by go sklepał
 
Wiadomo, że z ekonomią się nie wygra, skoro jest popyt na walki tych internetowych osobowości, to znajdzie się ktoś, kto to zrobi. W jednym muszę się z Martinem Lewandowskim zgodzić, chodzi o mma w nazwie, wolałbym żeby tego nie było. Niech sobie będzie FameFight i cześć. Lewy wie co mówi bo sam popełniał te błędy i określał jako mma występy: Butterbeana, Burneiki, albo Najmana, a to zawsze kompromitowało dyscyplinę.

Powinna powstać nowa formuła, z możliwością pierd...cia krzesłem, z łapaniem za włosy, kopem w jaja itd.. Takie WWE bez udawania, do tego nagie ring girls i mamy oglądalność jak Super Bowl.
wtedy Lewy mialby bol dupy o cos innego, po prostu tego sie uczepil, a taka prawda, ze niczym to sie nie rozni od walk Popka, Koksa, Juna, Oswiecmskiego itd
 
6200
mowil, ze bedzie

6200 to wielkość Torwaru, zatem pełen podziw

jak zrobia gale na Torwarze w jakimś wiosenno-letnim okresie to moze pojadę :lol:, bo KSW coś olewa Warszawę :wall:, a na jakieś feny nie bede jechal nudzic sie przy walkach k-1 :wink:
 
nie dlugo ktoreś miejsce na podium zajmie też Freak Fighting Federation, ciekawie jak tamtym pójdzie z wynikami
no nie wiem, zobaczymy co z tego będzie
na pewno hajs mają na to, pytanie jak z wykonaniem, bo póki co słabo to brzmi
 
To są ci prawdziwi wojownicy i sportowcy, o których pisał @FAMEMMA. W ciągłym, regularnym treningu, młodzi i zdolni, czasami tylko w gry pograją.
 
Back
Top