Fame MMA gala youtuberów

Cesarz Rafonix w formie :pray: On ma tak zajebisty głos, że nawet jakby czytał skład zupki Knorra to bym się śmiał jak głupi.
 
Powiem Ci ze calkiem spoko gosc, miał grubą nadwagę kolo 155 kg i zaczal trenowac do tej walki,robic vlogi. Schudl juz 30 kg, motywujace dla osob ktore maja problem z otyloscia :) bede mu kibicowac. ( ja nie mam nadwagi by nie bylo haha )
ohydny perwersyjny spaślak co przypadkowych ludzi nagrywał bez ich zgody i zarabiał na nich pieniądze
 
comment_z69WTqx7ALWYVWwnatqORog6BdINE3ej.jpg
 
PDW MAGICAL ! Będzie grypsował ? Teraz chyba gity to już są frajerzy ? Jak to tam w tej "kulturze" więziennej jest ? Swoją drogą nieźle się na niego uwzięli, bo faktycznie był taki okres, że raczej nie dałby rady z tym kulasem "popracować", ale myślę, że to pokłosie tego co tam rzucił tekstem na Adamowicza + cała nagonka na patodebili, więc teraz dla przykładu będą upierdalać :D

Gala się szykuję ciekawie ! Raczej na pewno wykupię, bo przy fame 2 śmiałem się do rozpuku...krs 1 jest w dupie !

Zwiastun ma chyba już 400tyś wyświetleń? Liczby mówią same za siebie :deniroclap:
 
Jeden z wielu smaczków Fame to fakt, że tam w szatniach leżą różne proszki i każdy może wciągać ile chce. Później są dynamiczne walki i ciekawe wywiady. Ja kibicuje żeby wszyscy startowali nafutrowani aż im się będzie dymić uszami.
Skoro już jesteśmy w temacie, to moja ulubiona piosenka, hymn FameMMA.
 
Pewnie mu jeszcze dopierdolą za błyskotliwe wypowiedzi o POlityku :D Niech z nimi jadą ile wlezie, bo to gówno tylko zalewa YT i nic nie wnosi, ale cóż...Teraz to już nie patostremerzy - tylko FEJKterzy :D
 
Back
Top