Fame MMA gala youtuberów

Może jego obecna baba?

:jarolaugh:


Nie wiem jaki jest teraz kontrakt Wasyla z Diablo,
ale kto jak kto ale Don się zrobić w bambuko nie da.
Pewien był telefon do FameMMA: wy amatorzy trzeba było ładnie grzecznie po koleżeńsku przyjść i negocjować to może bym się zgodził a teraz jesteście zbanowani -Janusz Tracz polskiego boksu a FAme dał dupy aby próbować go pokonać :korwinlaugh:
 
- Krzysztof podczas kilku spotkań z prezesem federacji ustalił warunki współpracy. Zapewniał, że jest człowiekiem honorowym i jego słowo oraz uścisk dłoni znaczy więcej od pieniędzy. Patrząc w oczy prezesa, uścisnął dłoń i zapewnił, że "umowa stoi" a kontrakt to tylko formalność - dodał.

Rzecznik prasowy FAME MMA zdradził również, że zaproponowany kontrakt został w pełni przyjęty przez Włodarczyka. - Otrzymał od nas kontrakt, zgłosił swoje uwagi, otrzymał kolejną wersję, która uwzględniała wszystkie jego postulaty. Podczas rozmów z prezesem zapewniał, że wszystko jest okej, kontrakt mu pasuje i działamy promocyjnie a podpis to formalność. Niestety ostatecznie tego podpisu nie złożył. Wykazaliśmy się zbytnią ufnością, bo takiego numeru nie wywinął nam żaden młodziutki influencer, więc nikt się nie spodziewał takiej zagrywki po dorosłym mężczyźnie i tak utytułowanym sportowcu - podsumował.

To jest FEN czy Fame? Nawet KSW się tak nie ośmieszało:waldeklaugh:
Prezes Fame chyba miał zanieczyszczone odżywki: beka z koksów zawsze w modzie :korwinlaugh:

Kuźwa remontu mieszkania nawet nie załatwia się bez umowy a co dopiero main eventu: może jakiś kret KSW jest w Fame i robi ładny sabotaż :robertmakeup:
 
Akurat to podobno dopinał Pasternak, więc dziwne, że dał się tak zrobić Diablo.
Pasternak jest wrażliwy. Zaczepiłem go na instagramie, że tyle mięśni ma, kipi testosteronem ale musi sobie nowy towar kupić skoro nie potrafi zdyscyplinować takiego leszcza jak Polak aby nie atakował ratowników medycznych -zablokował mnie :childcry:

Tragikomiczne, że żona Rozpary jest ratownikiem medycznym: poziom spierdolenia.
Kwestia czasu kiedy ktoś tam wjedzie z maczeta czy nożem
 
Fame wydało komunikat, że wierzy w niewinność Karasia, jakby to miało znaczenie, że ktoś tam jedzie na koksie :beczka:

Swoją drogą miałem im to napisać na Twitterze ale okazało się, że mnie zablokowali, bo sobie kiedyś zazartowalem, że ich social media prowadzi Turski. Więc albo trafiłem albo się wstydzą, że można ich kojarzyć z Turskim, który przecież komentuje tam gale. Tak czy siak są jeszcze większymi debilami niż uważałem wcześniej, żeby za coś takiego blokować.
Mógł Karaś spokojnie powiedzieć że sterydy ktore brał były potrzebne do fejmu bo tam można, a nie iromana i by stykło.
Widać że to jakies lamusy robione miętkim ujem się tym zajmują. Zresztą po ich genialnym stwierdzeniu że diablo "nie miał zgody" mimo że dał foty z fejmu widać że to jakiś głupek klakierowaty może się tym zajmować.
 
4722119bb7591cbb2519324c0e172f14f0ca68a5c0fbd04d07bfadf3aa8aa239.jpg
 
Byli w domu dziecka, jeden z nich byl pilkarzem zawodowym, gral w Polonii Wwa i Widzewie, ale rezerwach raczej.Mieli ciezko, teraz maja lekko i buduja dom biednej rodzinie.Chyba pooprostu maja dobre serca i w kurwe hajsu
 
Na początku Tyburscy wydawali się strasznie zadufani w sobie.
Teraz z czasem patrząc na nich trochę od boku wydają się naprawdę spoko gośćmi.
 
Na początku Tyburscy wydawali się strasznie zadufani w sobie.
Teraz z czasem patrząc na nich trochę od boku wydają się naprawdę spoko gośćmi.
Paweł Tyburski to facet, który w ostatnim czasie doczekał się statusu jednej z największych gwiazd freak fighowych imprez (Fame MMA czy Prime MMA 2). W zeszłym roku polski Internet miał używanie po głośnej aferze - Tyburski oskarżył swoją kosmetolożkę o… oszpecenie twarzy. Wtargnął na jej posesję i próbował zmusić do działań "naprawczych". Wielowątkowa sprawa znalazła finał w sądzie - zapadł wyrok, a Tyburski przekonuje, że od maja jest już nieważny.
 
Powiem szczerze, że nie spodziewałem się takiej akcji, po tych dwóch celebrytach :benny:

Szacun
zwłaszcza za pracę na budowie w klapkach:lol:
:deniroclap:


Na pokaz czy nie liczy się, że rodzina otrzymała pomoc. A klapki na tego typu budowie to dość powszechne zjawisko :jarolaugh:
 
Bardzo fajne dobrane odpowiedzi: jeden mówi, że skończyli z długami mimo milionowych wyświetleń, drugi mówi, że pracując w korporacji zarobiłby więcej niż w sieci

Nic dziwnego, że rzucają się na te walki freakowe, które mogę się założyć, że czesto idą na długi...

Aktor Fabijański wprost przyznał że gdyby miał więcej kasy to by nie walczył, ale on akurat ma za słabą psychę do tych freaków, a szkoda, bo mógł spokojnie odegrać postać o czym mówił na początku
 
Back
Top