Fame MMA gala youtuberów

No dobra, ale jak by go pokonał? Dla mnie to jest kosmos, że ludzie którzy znają się, teoretycznie, na sportach walki, na poważnie stawiają wyżej w potencjalnej walce youtubera który waży 30 kg mniej i nigdy nie bił się na poważnie z zawodowcem w swojej wadze.

30kg lżejszym? Chyba mi się pomyliło przyznam, bo myślałem że Kubanczyk to ciężki.

Co nadal nie zmienia mojego zdania, że farmazon z Płocka byłby w obecnej dyspozycji do pokonania w K1 dla kilku freaków.
 
30kg lżejszym? Chyba mi się pomyliło przyznam, bo myślałem że Kubanczyk to ciężki.

Co nadal nie zmienia mojego zdania, że farmazon z Płocka byłby w obecnej dyspozycji do pokonania w K1 dla kilku freaków.
Nikt prócz Tyburskiego i Crazyego nie dałbym równej walki z Różim, każdy by poległ w pierwszej rundzie, bądźmy poważni, to chłop 110 kg który potrafi się napierdalac. Wymień tu tych frików z którymi miałby pod górkę, oczywiście Don Diego czy Pasternaka czy Zadymę pod uwagę nie bierzemy.

Nie znamy jego obecnej dyspozycji, przypominam tylko że do Ferdka był w chujowej formie i co się stało? Do Pudziana też połamany wychodził, Różal bez nóg by ich rozjebał.
 
30kg lżejszym? Chyba mi się pomyliło przyznam, bo myślałem że Kubanczyk to ciężki.

Co nadal nie zmienia mojego zdania, że farmazon z Płocka byłby w obecnej dyspozycji do pokonania w K1 dla kilku freakó
Oddzielmy sympatię od realnej oceny sytuacji. Wymień freaka który jest faworytem z Różalem.
 
Nikt prócz Tyburskiego i Crazyego nie dałbym równej walki z Różim, każdy by poległ w pierwszej rundzie, bądźmy poważni, to chłop 110 kg który potrafi się napierdalac. Wymień tu tych frików z którymi miałby pod górkę, oczywiście Don Diego czy Pasternaka czy Zadymę pod uwagę nie bierzemy.

Nie znamy jego obecnej dyspozycji, przypominam tylko że do Ferdka był w chujowej formie i co się stało? Do Pudziana też połamany wychodził, Różal bez nóg by ich rozjebał.
Zalajkowalem, ale nie do końca się zgadzam, bo Ci dwaj których wymieniłeś nie dali by równej walki również. Inny kaliber doświadczenia, inne ciśnienie, plus Rozal lepszy gabaryt plus walczy z odwrotnej. Zawsze w walce może się coś zdążyć ale Rozal faworytem z każdym freakiem.
 
Zalajkowalem, ale nie do końca się zgadzam, bo Ci dwaj których wymieniłeś nie dali by równej walki również. Inny kaliber doświadczenia, inne ciśnienie, plus Rozal lepszy gabaryt plus walczy z odwrotnej. Zawsze w walce może się coś zdążyć ale Rozal faworytem z każdym freakiem.
Już wyszukałem tych którzy by postawili jakikolwiek opór, nikt inny prócz tych 2 nie ma nawet po co wchodzić do klatki z Rozalem.
 
10 lat temu tak, w 2023 wątpię.
A ja nie wątpię, 40 letni Lewandowski nadal będzie lepszy niż 20 letni kiep z okręgówki, poziomy, tak samo ma się to do Różala, twoja teoria miałaby sens w walce MMA przeciw takiemu Arabowi, w stójce nikt mu nic nie zrobi, można też powiedzieć że jakby "Załecki wleciał z cepem" ale można to też odwrócić na sposób taki że co byłoby gdyby to Różi wleciał z cepem.
 
Poważna dyskusja o formie Różala w 2023 roku... w temacie o freakach :lol: Zgadzam się, że nawet jako faworyt w każdej walce istnieje ryzyko, że farmazoniarz rozsypie się fizycznie i byłby tylko powód do kolejnej beki. Zostaje jeszcze "dream fight" z Sararą, więc nie wszystko jest stracone :crazy:
 
A ja nie wątpię, 40 letni Lewandowski nadal będzie lepszy niż 20 letni kiep z okręgówki, poziomy, tak samo ma się to do Różala, twoja teoria miałaby sens w walce MMA przeciw takiemu Arabowi, w stójce nikt mu nic nie zrobi, można też powiedzieć że jakby "Załecki wleciał z cepem" ale można to też odwrócić na sposób taki że co byłoby gdyby to Różi wleciał z cepem.

40-letni Lewandowski nie będzie jeczącym paralitą z niedowładem nóg który biega po boisku raz na 3 lata.
 


Jaki to jest kurwa dzban to mała bania.

Ale śmieć, nie lubiłem tego pozera, a teraz to już podwójnie. Nawet jeśli wyszło z jej inicjatywy i ona chciała, to powinien powiedzieć nie. Ale Pan wielki zasadowiec widocznie ma inne zasady. No jak trener nie ma świadomości to można mu ruchac babę - spoko zasady.
Ja pierdole jak Gwóźdź może trzymac tego spierdolenca w swojej stajni. Pół biedy z machaniem chujem czy wpierdalania gili, ale po tej akcji powinien go wyjebac. Tak samo nikt nie powinien tego śmiecia trenować
 
Ale śmieć, nie lubiłem tego pozera, a teraz to już podwójnie. Nawet jeśli wyszło z jej inicjatywy i ona chciała, to powinien powiedzieć nie. Ale Pan wielki zasadowiec widocznie ma inne zasady. No jak trener nie ma świadomości to można mu ruchac babę - spoko zasady.
Ja pierdole jak Gwóźdź może trzymac tego spierdolenca w swojej stajni. Pół biedy z machaniem chujem czy wpierdalania gili, ale po tej akcji powinien go wyjebac. Tak samo nikt nie powinien tego śmiecia trenować
Pała to pała raczej. Chuj Piotrusiowi w dupę, mógłbym nawet na celi nazwać go cwelem za ten frajerski numer, i chuj mnie obchodzi kto pierwszy itp, Szeliga to zwykła kurwa, jebana dentka, śmieć.

Szmata jebana na trenera zbiórkę robiła, a na koniec powiedział że to nawet jego kolega nie był, chuj mu na plecy.
Sam miałem trenera 15 lat temu którego do tej pory szanuje za to jakim jest człowiekiem.
I się kurwa niepotrzebnie uruchomiłem.
 
Ale śmieć, nie lubiłem tego pozera, a teraz to już podwójnie. Nawet jeśli wyszło z jej inicjatywy i ona chciała, to powinien powiedzieć nie. Ale Pan wielki zasadowiec widocznie ma inne zasady. No jak trener nie ma świadomości to można mu ruchac babę - spoko zasady.
Ja pierdole jak Gwóźdź może trzymac tego spierdolenca w swojej stajni. Pół biedy z machaniem chujem czy wpierdalania gili, ale po tej akcji powinien go wyjebac. Tak samo nikt nie powinien tego śmiecia trenować
No zobaczymy, czy trener Kubiszyn i menago Gwóźdź dalej przy nim będą.
 
Wiesz co, kryminał nie ma tu nic do rzeczy, większość mężczyzn ma jakieś zasady, no ale pieniądze nie śmierdzą.


Ps:
Widziałem też gdzies screena jak mama Antończaka odpisała komuś na komentarz że "była tylko na dobre" w domyśle chodzi o żonę.


A tu nie ma wątpliwości.

Szeliga zachował się jak ostatnia kanalia.

Chodziło mi o to że Gwóźdź kasę weźmie od każdego.
 
W sumie Gwóźdź taki prawilniak i zasadowiec, a ma w stajni Grzebyka, któremu wielu ludzi zarzuca, że nie zachował się w porządku.
O Arturze też jakieś plotki swego czasu chodziły ale nie jestem na tyle zaznajomiony z tematem żeby rzucać konkretami, mogą to być zwykle plotki czy pomówienia od złośliwych ludzi.
 
W sumie Gwóźdź taki prawilniak i zasadowiec, a ma w stajni Grzebyka, któremu wielu ludzi zarzuca, że nie zachował się w porządku.

Fakt.

Krążyły opowieści że gdy go zamknęli to się rozpruł i dlatego Grzebyk po wyroku wyjechał z Rzeszowa i od tego czasu trenuje w Tarnowie.

No i opowieści że okradł sponsora ale to akurat Gwoździowi pewnie nie przeszkadza

:wink:
 
Fakt.

Krążyły opowieści że gdy go zamknęli to się rozpruł i dlatego Grzebyk po wyroku wyjechał z Rzeszowa i od tego czasu trenuje w Tarnowie.

No i opowieści że okradł sponsora ale to akurat Gwoździowi pewnie nie przeszkadza

:wink:
Afera żan połowa jest znana, ale o sponsorze nie słyszałem, nawijaj :santa:
 
Back
Top