Fame MMA gala youtuberów

Na pewno się trochę "przeje" ludziom, szczególnie w 2022. Zobaczymy czy będzie napływ nowych postaci, bo brakuje kontrowersyjnych osób w necie.


Są na ulicy jak Soroko. A w necie jest obecnie taka jedna postać a i poboczne wątki , też są dobre. Trzeba dobrze szukać Panie Ozdoba a nie jakieś Lexy czy Czuuxy :cool:

Ogólnie net nigdy nie miał zbytnio kontrowersyjnych osób. Ten biznes bardziej ciągną Sebki i ludzie z Warsaw Shore.
 
Są na ulicy jak Soroko. A w necie jest obecnie taka jedna postać a i poboczne wątki , też są dobre. Trzeba dobrze szukać Panie Ozdoba a nie jakieś Lexy czy Czuuxy :cool:

Ogólnie net nigdy nie miał zbytnio kontrowersyjnych osób. Ten biznes bardziej ciągną Sebki i ludzie z Warsaw Shore.
Nie no na początku, jak powstawało FAME to byli na rynku: Bystrzak, Magikał, Rafonix, Rafatus i inni.
 
Nie no na początku, jak powstawało FAME to byli na rynku: Bystrzak, Magikał, Rafonix, Rafatus i inni.
Ratatus ?
:korwinwhat:
on tam nawet nie walczył, z bystrzakiem się nie zgodze bo miał tylko jedna walkę i to na drugiej gali która mu słabo poszła.
Magica i rafonix stworzyli fame, tu pełna zgoda :)
 
Ratatus ?
:korwinwhat:
on tam nawet nie walczył, z bystrzakiem się nie zgodze bo miał tylko jedna walkę i to na drugiej gali która mu słabo poszła.
Magica i rafonix stworzyli fame, tu pełna zgoda :)
Były przymiarki na początkowych galach do Rafatusa, którego wypromował Bombelek na swoich lajfach.
 
Jaki Magical jaki Rafonix. Oj rybki.


Kto ciągnie freaki w Polsce ? Szybkie wytłumaczenie
-Kasjo ,Ferrari , Murańscy, dawna Linkiewicz / teraz to okropna stypiara/ , bogini Brodnicka i obecny nr 1 Soroko.

Gdyby Fame nie dawał tak potężnej d..y to napisałbym Szeliga , Tyburscy i Kwieciński którzy takiego śmiesznego Kryche zjadają na śniadanie.

Bardzo zaplusowala u mnie ta okrągła co będzie biła się z ta blondynka Kotlińska czy jak jej tam. Potężna Karyna , cos pięknego. Konfy freak MMA należą do niej.



A wy mi tu o jakis stypiarzach Magicalach czy Rafonach piszecie. Co z Wami.
 
Freaki nie mają w planach nawet 10 walk, to wszystko jest oparte na marce samej federacji. Dlatego, co jakiś czas zawsze będzie próba wsadzenia nowych nazwisk, ale patrząc jakiego sortu to nowości to nie wróżę sukcesu. Za rok-dwa i Murańscy się znudzą i trzeba będzie szukać nowych dziadów. Kasjo też parę walk bokserskich w Fame (całkowicie zjebany pomysł), a teraz niby poszedł szczebel wyżej. Może Ferrari i Polak to faktycznie mają tych walk więcej, ale poza nimi to mało kto będzie miał więcej, niż pięć. Generalnie wszystko jest robione na tu i teraz. Jak Pawłowski odchodził z Fame to też było wieszczone, że to koniec Fame, a okazało się, że konfy HL to jeszcze większa stypa i do tego odgórnie cenzurowana :lol: Dymy na konfach generalnie stają się mniej ważne, federacje zdały sobie sprawę, że mogą kosić hajs bez takich bonusów, Prime to nowość, więc weszli na grubo, ale zobaczymy na ile im starczy pary? Nie zdziwię się, jak na 3-4 konfie będzie psioczenie, że też stypa :cool:
 
Z tym tytułem ze ,,takiego konfliktu jeszcze nie było” grubo przesadzili.
Obejrzałem właśnie cały ten wywiad z nimi i o dziwo stypa w chuj.
Conajmniej jakby się naoglądali tego pseudofightera stypotakera lol

Z takich ciekawostek to Alan nie chce wyjść do walki w małych rekawicach tylko w dużych :/ No szkoda trochę ale w sumie mu się nie dziwie bo tam będzie z 20 kg różnicy między nimi.


Pod filmikiem z udzialem Alana i Denisa widziałem ciekawy komentarz
8B96AF1D-C54B-43BD-BF72-EAFAE5F74374.jpeg
 
@ZELAZNAREKA NO I CO, NO TO KURWA! TO NIE SĄ ŚWIĘTĄ KURWA, CO, ANI KONCERT ŻYCZEŃ.

No, ale jak Tyburski mu odpowiedział to od razu morda w kubeł, bo wie że od kogoś kto trenuje dostanie na dziurę.
Stiflera to połowa ring girls obije tam by musiał jakiś 15latek prosto gimnazjum wyjść, żeby Stifler to wygrał, a i tak miałbym wątpliwości.
 
Szeliga dymi

Arab To tak na Nowy Rok.Ja i mój TEAM zapraszamy cię na Wojnę! Małe rękawice, formuła bokserska, mogą być gołe pięści wchodzimy we dwóch, wychodzi o własnych siłach jeden. To mogę zagwarantować, bo wychodzę tam z dedykacją i z pełną mobilizacją by wygrać! No chyba, że obsrasz zbroje? Ja żaden stójkowocz czy parterowiec zwykły uderzacz jak to mnie dla żartu nazywają hehe. Dalej nie uznaje twojej polityki bo posługując się emocjami i Trenerem jako kartą przetargową straciłeś w moich oczach za to w innych przypomniałeś smród który niegdyś zostawiłeś. Nie będziemy tu prali brudów, bo to nie o to chodzi, nadal twierdze, że twoje intencje są nie szczere i uważam, że powinieneś przeprosić za tą Szopkę, którą odjbałeś przed świętami i to nie mnie a bliskich trenera których uraziłeś, a jeżeli zrobiłeś to na prawdę z premedytacją to chj ci w dziąsło bez kitu. Można było zadzwonić i zaproponować taką inicjatywę wtedy przegadali byśmy to z rodziną i była by inna bajka. Jedynym Happy Endem w tej bajce będzie rozgłos zbiórki i pieniądze na rehabilitacje trenera. Ty stawiając mnie pod ścianą publicznie, używając argumentów obok których nie przejdę bokiem przebudziłeś coś bardzo niepotrzebnego bo ja przyparty do muru potrafię zaskoczyć sam siebie. I dla tej sprawy jestem gotowy wyjść z tobą do klatki, zawsze byłem i ty to wiesz, tylko czasem są etapy, których nie przeskoczysz. No to oficjalnie już zapraszam cie do Tańca! PS: I to żaden twój trener. A wszystkim życzę Dużo dużo dużo zdrówka na ten nowy rok, bo zdrówko jest najważniejsze! I trochę szczęścia a reszta zawsze jakoś będzie


Odp Araba


 
Back
Top