Fame MMA gala youtuberów

Nitro to pizda w realu wiec nic nie powie
Nitro to nie jest prawilniak, tylko bystry chłopak, nie musi przestrzegać "zasad" ulicy by się przypodobać koleżkom. Więc to Jaca musi uważać, bo jak się będzie rzucał to Nitro zadzwoni na 997. Co może temu Nitro zrobić, tak realnie?
 
Nitro to nie jest prawilniak, tylko bystry chłopak, nie musi przestrzegać "zasad" ulicy by się przypodobać koleżkom. Więc to Jaca musi uważać, bo jak się będzie rzucał to Nitro zadzwoni na 997. Co może temu Nitro zrobić, tak realnie?
Wątpię by doszło do jakiejś grubszej spiny.
 
Nitro to nie jest prawilniak, tylko bystry chłopak, nie musi przestrzegać "zasad" ulicy by się przypodobać koleżkom. Więc to Jaca musi uważać, bo jak się będzie rzucał to Nitro zadzwoni na 997. Co może temu Nitro zrobić, tak realnie?
Może mu zrobić wszystko i nic na dobrą sprawę. Konsekwencje adekwatne do czynu, i dlaczego uważasz że prawilniak nie może być bystry? Dlaczego też uważasz że prawilna osoba przestrzega jakichś zasad tylko po to by się dla kolegów przypodobać ?
 
Nitro to nie jest prawilniak, tylko bystry chłopak, nie musi przestrzegać "zasad" ulicy by się przypodobać koleżkom. Więc to Jaca musi uważać, bo jak się będzie rzucał to Nitro zadzwoni na 997. Co może temu Nitro zrobić, tak realnie?
Bystre chłopaki nie demoralizują dzieci w internecie.
Może mu zrobić wszystko i nic na dobrą sprawę. Konsekwencje adekwatne do czynu, i dlaczego uważasz że prawilniak nie może być bystry? Dlaczego też uważasz że prawilna osoba przestrzega jakichś zasad tylko po to by się dla kolegów przypodobać ?
W końcu napisałeś coś mądrego :applause:
 
Może mu zrobić wszystko i nic na dobrą sprawę. Konsekwencje adekwatne do czynu, i dlaczego uważasz że prawilniak nie może być bystry? Dlaczego też uważasz że prawilna osoba przestrzega jakichś zasad tylko po to by się dla kolegów przypodobać ?
Bo większość ma te zasady na języku, a nie w sercu. Prawdziwych zasadowcow jest niewielu i się nie afiszują jacy to są kozacy. Wychodzi wszystko w praniu.
 
Coś czuję że przez Kapele będzie dobra oglądalność freak Fenu.

Polityczny Twitter nim żyje , a jego wywiad ze Stanowiskim ma miliony.

Jóźwiak złapał złotą kurę na rozkręcenie freak Fenu.

Konfy Kossakowski vs Kapela zamieszają na politycznym Twitterze na moje i to nieźle.
No ta walka zrobi zamieszanie na pewno. To taki Bonus BGC dawny jako zjawisko.
 
Wytłumacz zatem, proszę.
ymiqiv75e6631.jpg
 
A co tu tłumaczyć, zdanie które napisałem jest tak proste że jestem w szoku iż ktoś nie potrafi go zrozumieć. Pytanie powinno być inne odnosząc się do twojego poprzedniego postu: Co ma piernik do wiatraka?
Z jakiej przyczyny masz ustalać jak powinny brzmieć pytania? Czyli zamiast wytłumaczyć zasłaniasz się jakaś impresja która mnie gówno interesuje.
 
Z jakiej przyczyny masz ustalać jak powinny brzmieć pytania? Czyli zamiast wytłumaczyć zasłaniasz się jakaś impresja która mnie gówno interesuje.
Ofensywnie. Napisałem do gościa hasło, ty odpisałeś coś od rzeczy nie będąc nawet adresatem i tyle, nerwy są tu zupełnie niepotrzebne kolego :tiphatb:
 
Ofensywnie. Napisałem do gościa hasło, ty odpisałeś coś od rzeczy nie będąc nawet adresatem i tyle, nerwy są tu zupełnie niepotrzebne kolego :tiphatb:
No może trochę, ale to twoja metoda prowadzenia dialogu mnie nieco irytuje, nie Ty. Natomiast odpowiedzi nadal nie uzyskałem, cóż trzeba się z tym pogodzić. Pozdrawiam.
 
Back
Top