Fame MMA gala youtuberów

LINKI W FORMIE MUSICIE PRZYZNAĆ ŻE BYŚCIE NIE ODMÓWILI
60817044_2424388231173561_2425473740540550866_n.jpg
Przecież to pasztet jak chuj. Do tego ta twarz przepita, jak od żulicy po kilkunatoletnim stażu walenia denaturatu.
Przyjeżdżaj do mnie. Niedaleko w kamienicach od zajebania takich rybek :juanlaugh:

Swoją drogą nie wiem, czy to nie był trolling z Twojej strony, ale jeśli nie, to nie dziwota że jarają Cię stopy- z takim pyskiem u baby też bym tylko na stopy patrzył.
 
Przecież to pasztet jak chuj. Do tego ta twarz przepita, jak od żulicy po kilkunatoletnim stażu walenia denaturatu.
Przyjeżdżaj do mnie. Niedaleko w kamienicach od zajebania takich rybek :juanlaugh:

Swoją drogą nie wiem, czy to nie był trolling z Twojej strony, ale jeśli nie, to nie dziwota że jarają Cię stopy- z takim pyskiem u baby też bym tylko na stopy patrzył.
linki ma ładne stópcie też
 
ej właśnie o co z tym gównem chodziło ?? ale to było żenujące. Jeszcze ta animacja po angielsku mówiła ! po chuj ? o co tu kurła chodzi ? komuś się już całkiem odkleiło
:mjsmile:


To akcent KRS1, nowoczesność. :mamed:
 
Porównując FFF i FAME, to obecnie FAME jest o wiele bardziej profesjonalne jeśli chodzi o oprawę i osoby prezentujące tą organizację. W tym FFF strasznie wkurwiający jest gruby oraz jakoś tak to pachnie wiejsko jak PLMMA, ale trafia na pewno do JanuszoGrażyn w przedziale 40-55 l. Do tej grupy docelowej nigdy nie trafi FAME bo to nie ten target. Więc wydaje mi się, że i FAME i FFF są w stanie funkcjonować na rynku. Lecz jakoś bardziej wydaje mi się, że wyniki będzie robiło FAME bo jednak Internet > TV, pomimo tego że FFF było na otwartym Polsacie. Ciekawe jak teraz pokaże się FAME..
 
Back
Top