Fame mma 10

IMG_20210513_121532.jpg
 
Ja tylko przypomnę że Parke zawsze dymił przed walkami, przecież tym niejako się wybił w Polsce a w FAME MMA kręci się od czwartej gali, gdzie swego czasu z Bonusem BGC się bujał. Także nie widzę żadnej sensacji w tych dymach z jego strony, weteran trash talku. :cmgkeepgoing:
 
I runie świat wyznawcom tego menela i patusa.
Ja wyznawcą nie jestem ale uważam że po kursie 2.75 można go było stawiac ;)
Widac ze jest w formie a pamiętajmy ze biją się w boksie.
Chociaz te szlugi mogl odstawić xD

 
Szkoda, że nie robił chociaż 4-5kg z wody bo w tej sytuacji raczej nie znokautuje Normana. Prawdopodobnie decyzja i rewanż w małych rękawicach
 
Szczerze ogladam Fam od poczatku i ta gala ma chyba najwiecej pytan. Pewniaki to tylko Ferrara , Szpilka i Tancula. Reszta Bog raczy wiedziec jak to sie potoczy.
I dobrze.
 
Kasjo za amatorstwa byl w czolowce polskiej. Zawodnicy ktorzy byli przed nim lub kilka miejsc nizej walcza z powodzeniem na zawodostwie na polskich galach (tryc, gorgon, stanioch, stepien, czyzyk) teraz moze nie jest w tak wysokiej formie bo nie mozna lat melanzowania odrobic w kilka miesiecy, ale ze zapierdalal to widac nawet po samym zrzuceniu sadla
DD8E20C0-3D1C-4B47-95A0-FBF268EE3BC8.png

Nie widze szans dla Parke w tej walce. 5 rund to nie jest dystans, ktory moze sprawic ze wygra kondycyjnie, ma gorsze warunki fizyczne... Obaj maja wate w rekawicach. Serio sie zdziwicie jak myslicie, ze Parke go znokautuje. Skoro Kasjo sparuje z medalistami polski w boksie to ta walka bedzie dla niego latwiejsza niz sparingi do niej. Zadnych argumentow oprocz tego, ze Kasjo to menel spod zabki tu nie przeczytalem.
 
Kasjo za amatorstwa byl w czolowce polskiej. Zawodnicy ktorzy byli przed nim lub kilka miejsc nizej walcza z powodzeniem na zawodostwie na polskich galach (tryc, gorgon, stanioch, stepien, czyzyk) teraz moze nie jest w tak wysokiej formie bo nie mozna lat melanzowania odrobic w kilka miesiecy, ale ze zapierdalal to widac nawet po samym zrzuceniu sadlaView attachment 20817
Nie widze szans dla Parke w tej walce. 5 rund to nie jest dystans, ktory moze sprawic ze wygra kondycyjnie, ma gorsze warunki fizyczne... Obaj maja wate w rekawicach. Serio sie zdziwicie jak myslicie, ze Parke go znokautuje. Skoro Kasjo sparuje z medalistami polski w boksie to ta walka bedzie dla niego latwiejsza niz sparingi do niej. Zadnych argumentow oprocz tego, ze Kasjo to menel spod zabki tu nie przeczytalem.
:applause:
 
Kasjo za amatorstwa byl w czolowce polskiej. Zawodnicy ktorzy byli przed nim lub kilka miejsc nizej walcza z powodzeniem na zawodostwie na polskich galach (tryc, gorgon, stanioch, stepien, czyzyk) teraz moze nie jest w tak wysokiej formie bo nie mozna lat melanzowania odrobic w kilka miesiecy, ale ze zapierdalal to widac nawet po samym zrzuceniu sadlaView attachment 20817
Nie widze szans dla Parke w tej walce. 5 rund to nie jest dystans, ktory moze sprawic ze wygra kondycyjnie, ma gorsze warunki fizyczne... Obaj maja wate w rekawicach. Serio sie zdziwicie jak myslicie, ze Parke go znokautuje. Skoro Kasjo sparuje z medalistami polski w boksie to ta walka bedzie dla niego latwiejsza niz sparingi do niej. Zadnych argumentow oprocz tego, ze Kasjo to menel spod zabki tu nie przeczytalem.
Jak dla Ciebie nie jest argumentem to co pokazał w swoich dotychczasowych walkach w FAME to nie ma o czym dyskutować.
 
Ja tam skipuję walkę Normana i Kasjusza nie zdziwi mnie żaden rezultat.
Pobieram póki co Ferrarri - Haribo under 1,5 rund @1.82 jeśli Amadeusz zrobi tak jak zapowiadał czyli wjazd od pierwszej sekundy to nie będzie co zbierać missmatch totalny chłop dostanie bombę i nie będzie wiedział co ma robić.
Gała-Śmieszek nie skończy się na punkty @1.70 dwóch amatorów totalnych bez żadnego doświadczenia a jak pokazało hypemma takie zestawienia to kończyły się w pierwszych rundach. Teraz marny kurs po 1.4 chyba się nie opłaca.
Z dogów to ten Lupa przed czasem @3.5 całkiem całkiem ma czym przywalić a Arab z jakąś kontuzją kostki się boryka i czytałem, że Lupa pracuje i ma całkiem dobre defensywne zapasy i jak sam mówi bardzo ciężko będzie go wywrócić chociaż gadać każdy może ale biorę to.
 
Jak dla Ciebie nie jest argumentem to co pokazał w swoich dotychczasowych walkach w FAME to nie ma o czym dyskutować.

Tyle że do nich się nie przygotowywał, nie mniej rozumiem do czego uderzasz, przeciętny uczestnik Gromdy takich rywali by posłał na deski w 1 rundzie. :lol:
 
Orientuje sie ktos czy jest jakos uregulowany system punktowania? Bo kusi pograc u Parke'ow remisik po @48 :P
 
Back
Top