Fame mma 10

Czyli dojdzie Mi jeszcze jeden kupon z Ambro.
Szczurek to niewiadoma ale gosc ma 36 lat i wziął walke w zastępstwie.
Nie trenował raczej sportów walk w ostatnim okresie bo jeszcze nie tak dawno byl w love Island.
Ambro musialby sie postarać żeby to przegrac.
 
Jeden ważny czynnik co do grania Parke - Kasjo. Sędziowie punktowi.

Jeśli Parke nie fundnie Kasjo jakiegoś KO to Nie zdziwię się jeśli włodarze coś zakręcą żeby ich Maszynka do robienia pieniędzy(Kasjo) to wygra i karawana będzie jechać dalej. Różne już cuda się działy na FAME
 
Jeden ważny czynnik co do grania Parke - Kasjo. Sędziowie punktowi.

Jeśli Parke nie fundnie Kasjo jakiegoś KO to Nie zdziwię się jeśli włodarze coś zakręcą żeby ich Maszynka do robienia pieniędzy(Kasjo) to wygra i karawana będzie jechać dalej. Różne już cuda się działy na FAME

A jak przegra to maszynka się zatrzyma ? Karawana stanie na poboczu ?
 
Jak przegra z Parkiem to juz nie zawalczy z Floydem
Że co kurwa? Z czym do ludzi, jakim Floydem... nie którzy są zapatrzeni w don kasie jak te dzieciaki co od 6 rano w Lidlu się biją o lody ekipy a potem puste papierki na allegro kupują hahaha ja pierdole. Don Kasia nawet pół miliona za walkę nie dostaje a Floyd? Niewiem że 100 minimum. Obudźcie się bo wierzycie już we wszystkie brednie co słyszycie
 
Jak przegra to cały bum swojego Króla Kasjo, który jest ich najpopularniejszym/najlepszym zawodnikiem upadnie.

Nie upadnie. Fame mma ma zupełnie inny model biznesowy niż klasyczne federacje. Tutaj największy hałas potrafili zrobić takie sportowe porażki jak Najman czy Bonus. Rekord i skille nie mają żadnego znaczenia. Tylko charyzma, dymy, trash talk, followersi.
Fame mma może mieć też inny problem z Kasjuszem, że on sra wyżej niż ma dupę i sam wiecznie ustala sobie zasady swoich walk. Taki zimny prysznic też mógłby pomóc włodarzom. Szczególnie, że z Don Kasjo są fajne waleczki do zrobienia, ale w mma, a nie w boksie.
 
Że co kurwa? Z czym do ludzi, jakim Floydem... nie którzy są zapatrzeni w don kasie jak te dzieciaki co od 6 rano w Lidlu się biją o lody ekipy a potem puste papierki na allegro kupują hahaha ja pierdole. Don Kasia nawet pół miliona za walkę nie dostaje a Floyd? Niewiem że 100 minimum. Obudźcie się bo wierzycie już we wszystkie brednie co słyszycie
Kolega widzę nie rozpoznaje szydery nawet gdy, cytując klasyka
"wyskoczyłaby z krzaków i kopnęła cię w dupę"

Bez obrazy:beer:
 
Ja tam wcale się nie zdziwię jak Ferrari przegra z Haribo. Może i na treningach dobrze wygląda ale podczas walki gość totalnie traci głowę i nie potrafi zachować zimnej krwi. Jak w pierwszej rundzie machając tymi swoimi grabiami nie ustrzeli Haribo to może być ciekawie. Poza tym kurs na niego w chuj niski.
 
Ja tam wcale się nie zdziwię jak Ferrari przegra z Haribo. Może i na treningach dobrze wygląda ale podczas walki gość totalnie traci głowę i nie potrafi zachować zimnej krwi. Jak w pierwszej rundzie machając tymi swoimi grabiami nie ustrzeli Haribo to może być ciekawie. Poza tym kurs na niego w chuj niski.
1.26 na unibecie to promocja na ferrariego nie ma prawa tego przegrac rywal na poziomie jego pierwszego rywala lumpa bystrzaka
 
Ludzie wy oglądacie to f2f? Widzicie jaki Parke jest zesrany, jak padła mu psycha. Chłop się już tłumaczy, że on już przecież 7 walk przegrał to nic się nie stanie jak przegra kolejną, i sam mówi, że Kasjo ma doświadczenie.
LUDZIE ON JEST POSRANY, PARKE BRĄZOWE MAJTY.

To będzie egzekucja. Pełna kontrola przez 5 rund. 50-45 Kasjusz proszę państwa.
 
Ludzie wy oglądacie to f2f? Widzicie jaki Parke jest zesrany, jak padła mu psycha. Chłop się już tłumaczy, że on już przecież 7 walk przegrał to nic się nie stanie jak przegra kolejną, i sam mówi, że Kasjo ma doświadczenie.
LUDZIE ON JEST POSRANY, PARKE BRĄZOWE MAJTY.

To będzie egzekucja. Pełna kontrola przez 5 rund. 50-45 Kasjusz proszę państwa.
Ja ogladam i faktycznie norman stracil kontrole i oblał wodą Kasjusza
 
Don Kasjo Krul :cmgkeepgoing:
Screenshot_20210512_220055.jpg
 
Gadaniem żeby gadać :wink: może miał w kontrakcie co ma mówić.
Tak, w kontrakcie ma napisane, że tak ma mówić.. Evo ty jak czasem coś palniesz to nie wiem czy się śmiać czy płakać xD
Po prostu jest mniej pewny swojej wygranej niż wy jego, co jest dziwne xD
 
To nie format dla Parka widac, ze go to meczylo plus bariera komunikacyjna ciezka do przeskoczenia. Na poczatku spoko sie wypowiadal pozniej juz lekka irytacja wjechala. Nie spodziewam sie fajerwerkow. Walka dwoch waciakow, skonczy sie na punkty. Wygra ten, ktory wiecej w boksie potrafi czyli pewnie Kasjo. Jesli nie bedzie czul presji sily ciosu ze strony Normana to spokojnie bedzie sobie punktowal.
 
Tak, w kontrakcie ma napisane, że tak ma mówić.. Evo ty jak czasem coś palniesz to nie wiem czy się śmiać czy płakać xD
Po prostu jest mniej pewny swojej wygranej niż wy jego, co jest dziwne xD
Miałem na myśli, że to zwykła kurtuazja i tyle. Poza tym wg mojej wiedzy w tych kontraktach jest dokładnie napisane jak ma wyglądać promocja i jakie są "plany minimum".
Wardęga mówił o tym w kontekście jednej z youtuberek, która wyleciała z FAME.
 
Back
Top