Fame mma 10

To jest jedyna szansa Kasjo tak naprawdę, ale wątpie że w tym przypadku wybrałby dobry pieniądz pod stołem w zamian za upokarzającą skazę na dumie w postaci przegranej z wyszczekanym wąsatym menelem.
On ma na to wyjebane. Jak przegra to i t
K...a nie wołajcie mnie w gadki o zainteresowaniu Fejm mma , bo i tak wyniki gali na zywo minimum zrobia 7-10 k w wyświetleniach, a goście co krzyczą siedzą ciągle w tych wątkach. Przed awaria było tam ponad 500 tysiecy wejść , tam 90 procent forum siedzi incognito.

Po co pisać 5000 razy jedno i to samo. :cool:


Jednego gościa tak wyjaśniłem, ze boi się teraz latać po tych wątkach, bo wie ze trochę głupio teraz wyszło. Chłopie pisz sobie tutaj , tylko sam przyznaj jest to trochę groteskowe :cool::cool::cool::cool:
Ma pan bardzo silna psychikę panie Psikuta.
 

jak mnie już tu wezwałeś, to jak ty widzisz ta słynna walkę Ferrari vs Gąska, bo w tym wątku są szokujące tezy , ze Ferrari to nie jest pewniak tej walki u niektórych i ta walka jest niepewna na bet :brainoverload:

Ja za to tylko się zastanawiam czy facet przeżyje te starcie :putinlaugh:

Napisałem już dlaczego, nie wiem co w tym szokującego. Ty jakimś psycho-fanem tego Ferrariego jesteś czy co?

przeciez ty najeb połowe debil..:D

A od dwóch tygodni Ty napierdoliłeś tam 50% postów tumanie. :putinlaugh: A przy okazji widzę że znalazłeś pierwszego wielbiciela co lajkuje twoje posty, gratulacje dla Kurwantesa za znalezienie bratniego stanu umysłu. :mjsmile:
 
Czy ktoś z tu obecnych stawia na Kasjo?
20210406_113130.jpg


:rutekajak:


Kurs na Gamou i Kasjo to promocja
@Evo tu masz dowod ze nie trollowalem wczesniej pisząc ze Kasjo ubije Normana jak kotleta
 
Last edited:
Odważnie :D
Byku widać ze Kasjo zaczął trenowac do walki, z reguły gorzej wygląda.
Norman ma przereklamowana stójke, musial obalać Kornika bo dostawał smary.
Borys w 1 rundzie tez zrobil z niego worek treningowy.
Kasjo ma bardzo dobra kondycje i będzie go cały czas lał.
20210406_115718.jpg
 
View attachment 19232

:rutekajak:


Kurs na Gamou i Kasjo to promocja
@Evo tu masz dowod ze nie trollowalem wczesniej pisząc ze Kasjo ubije Normana jak kotleta
No widzę byku, szkoda, że kupon będzie przegrany :jjsmile:

U mnie Parke poszedł singlem za 1k po @1.4 na czysto, do tego Loska + Skibiński za 3k po @1.43 i na ten moment to by było na tyle.
 
:no no:
Raczej nie będzie przegrany
Kasjo:
-lepsze warunki
-porownywalna kondycja
-lepszy boks
-70 walk amatorskich w boksie
Czas pokaże, nie ma co się kłócić, mamy zakładzik już to zobaczymy jak będzie. Dla mnie szanse Kasjo to max. 15% i wynika to tylko z tego, że Parke może tam wejść na ostrym kacu po melanżu, bo przygotowany nie może tego przegrać w żadnej formule walk.
 
Czas pokaże, nie ma co się kłócić, mamy zakładzik już to zobaczymy jak będzie. Dla mnie szanse Kasjo to max. 15% i wynika to tylko z tego, że Parke może tam wejść na ostrym kacu po melanżu, bo przygotowany nie może tego przegrać w żadnej formule walk.
Byczku ja się nie kłócę, szanuje Twoje zdanie i przedstawiam swoje argumenty :)
 
Ale to jest słabe u niektórych.
95% tutaj stawiają na Normana przez pryzmat jego w MMA. Że zawodowiec i bla bla bla.
Ale jeszcze żaden nie napisał konkretnie w jakich to aspektach bokserskich jest on lepszy od Króla.
Tylko stała gadka.
Tak jak pisze 99 powyżej jego stójka jest przereklamowana.
Taki kurs na Kasjo łykam.
 
Ale to jest słabe u niektórych.
95% tutaj stawiają na Normana przez pryzmat jego w MMA. Że zawodowiec i bla bla bla.
Ale jeszcze żaden nie napisał konkretnie w jakich to aspektach bokserskich jest on lepszy od Króla.
Tylko stała gadka.
Tak jak pisze 99 powyżej jego stójka jest przereklamowana.
Taki kurs na Kasjo łykam.
A co tu pisać? Normalny bokser takich tuzów sportowych jak Rataj, Polański czy Ambroziak kładzie spać w pierwszej rundzie. Ten Kasjo to zwykły menel, w dodatku waciany, który nawet od takich jednostek zbierał sporo na twarz. Kolejny naiwny.
 
A co tu pisać? Normalny bokser takich tuzów sportowych jak Rataj, Polański czy Ambroziak kładzie spać w pierwszej rundzie. Ten Kasjo to zwykły menel, w dodatku waciany, który nawet od takich jednostek zbierał sporo na twarz. Kolejny naiwny.
Menel ubije Normana jak kotleta a po walce bedzie tradycyjne cytowanie.
Musze sobie zapisać na kartce strony z postami.
:roberteyeblinking:
 
Menel ubije Normana jak kotleta a po walce bedzie tradycyjne cytowanie.
Musze sobie zapisać na kartce strony z postami.
:roberteyeblinking:
Norman jako zapasior jest niewygodny, będzie nacierał na don qutasjo. Rutek pokazał jak to się robi z dużo lepszym pięściarzem, jakim jest Przemek Runowski. Liczę, że Brytol da rade skończyć alkoholika przed czasem.
 
Ja się nie mogę doczekać scenariusza jak Kasjo ubija Normana i co się będzie w mediach działo dymy będą konkretne :lol: ale małe szanse daję królowi.
 
Norman jako zapasior jest niewygodny, będzie nacierał na don qutasjo. Rutek pokazał jak to się robi z dużo lepszym pięściarzem, jakim jest Przemek Runowski. Liczę, że Brytol da rade skończyć alkoholika przed czasem.


Szkoda, ze Fejm nie zrobił zasad GROMDowskich tej walki , do kompletnego KO, choć jeśli Kasjo bedzie tak zbierał jak z Polakiem czy Ratajem , to może będzie KO, choć tu może wiedzieć jaka jest stawka i garda będzie trzymana na maxa i będą nudne 5 rundówki , choc sam Kasjo na shotach mówi ze obiecuje Rozparze , ze da mocna rozrywkowa walkę by nie była mega nudna jak Arab vs Kizo, aby pokazać ze boks to nie nudy, który kocha.
 
Ale to jest słabe u niektórych.
95% tutaj stawiają na Normana przez pryzmat jego w MMA. Że zawodowiec i bla bla bla.
Ale jeszcze żaden nie napisał konkretnie w jakich to aspektach bokserskich jest on lepszy od Króla.
Tylko stała gadka.
Tak jak pisze 99 powyżej jego stójka jest przereklamowana.
Taki kurs na Kasjo łykam.
Czyli co kasować już konto? :waldeklaugh:
 
Szkoda, ze Fejm nie zrobił zasad GROMDowskich tej walki , do kompletnego KO, choć jeśli Kasjo bedzie tak zbierał jak z Polakiem czy Ratajem , to może będzie KO, choć tu może wiedzieć jaka jest stawka i garda będzie trzymana na maxa i będą nudne 5 rundówki , choc sam Kasjo na shotach mówi ze obiecuje Rozparze , ze da mocna rozrywkowa walkę by nie była mega nudna jak Arab vs Kizo, aby pokazać ze boks to nie nudy, który kocha.
tego kiza powinny wyjebac z fame za to co odjebal w walce wieczoru.
Najpierw obsrał sie przed mma a później zniszczył wizerunek boksu tą stypa w klatce.
 
tego kiza powinny wyjebac z fame za to co odjebal w walce wieczoru.
Najpierw obsrał sie przed mma a później zniszczył wizerunek boksu tą stypa w klatce.
Dobrze dobrze grajcie Queen Kasjo to może kurs podskoczy na Parke a wtedy wpierdole jeszcze kilka tysi na Normana :Duke3d:
 
Ale to jest słabe u niektórych.
95% tutaj stawiają na Normana przez pryzmat jego w MMA. Że zawodowiec i bla bla bla.
Ale jeszcze żaden nie napisał konkretnie w jakich to aspektach bokserskich jest on lepszy od Króla.
Tylko stała gadka.
Tak jak pisze 99 powyżej jego stójka jest przereklamowana.
Taki kurs na Kasjo łykam.
Lepsza moc uderzenia i bardziej dynamiczny boks. Krótko.
O to to. Niech ludzie grają na kutasjo, to w dniu walki będzie na Normusia ok 1,9 i można zagrać z innymi typami i meczami w tym dniu.
Jak będzie 1.90 to już z tego można grubego singla szykować.
 
A później będzie płacz po gali i gadki ze fame mma to chujnia
:juanlaugh:
To że fame mma to chujnia z grzybnią wiadomo nie od wczoraj :DC:

Mogłeś kupić mamie za te 200zł jakiś fajny upominek a tak będziesz psychicznie zdruzgotany że menelisko zostało pokonane przez 2 razy mniejszego rudego wyspiarza na liścia :mamed:
 
Back
Top